HCL.HR

Pomozite pri kupnji PS3

  • 5 Odgovora
  • 4000 Hitova
Pomozite pri kupnji PS3
« : 02. Studeni, 2013., 13:53 »
Poštovana ekipo,

trebam hitnu pomoć pri kupnji PS3.
Naime, klinac mi ima rođkas i pošto-poto hoće PS3. S parama se zna da smo većina u bedu al jbg,
Dakle, idem u nabavu najvjerovatnije rabljenog PS3 i sad pošto ništa o tome neznam trebam savjete kaj da tražim i koja cijena je prihvatljiva (ionako moram u dug :( )
jedini prohtjev koji imam je da vrti i novije igrice poput GTA 5 i da se spaja na telku hdmi i da se ne kvari hehe
ovo rabljenog ide iz razloga jer pretpostavljam da je novo preskupo, a po oglasima vidim sveg i svaceg, sa nekim jailbrekanjima i kaj ja znam s cim sve ne..
pa ak ima netko full kompetentan oko toga, neka mi ostavi na pm broj jer imam milion pitanja oko tog sto i kako ili da mi odgovori na ovu temu sa sto konkretnijim savjetima
hvala unaprijed

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomozite pri kupnji PS3
« Odgovori #1 : 02. Studeni, 2013., 14:04 »
Ovako:
1. sve igre izašle za PS3 se vrte na svim verzijama PS3
2. svi PS3 imaju mogućnost spajanja preko HDMI-a, samo moraš kupiti dodatni HDMI kabel
3. Početni, debeli modeli su imali dosta problema s pregrijavanjem, pa bi ti stoga preporučio, ako si u mogućnosti, da ideš sa Slim modelom koji je malo skuplji, no puno sigurniji
4. jailbreak ti je mogućnost igranja piratskih igara, iako nez kako to ide s verzijama jailbreaka i koje igre podržavaju

Ako te još nešto zanima, slobodno pitaj ovdje :thumbs:

Odg: Pomozite pri kupnji PS3
« Odgovori #2 : 02. Studeni, 2013., 14:17 »
ok tnx
e sada koji model da trazim, vidim ima ih raznih gb i sad kaj je bolje od toga..... isal bi i na ovu slim verziju koje su ajmo rec novije i time kao kvalitetnije. rabljenih ima od 12gb pa na više.... neki spominju i neke brojeve (valjda serija i nekaj oko procesora i slicno) .... a kaj se tice igrica, isto sam negdje procital da se kod tih debelih ili starijih neke igrice novijeg datuma losije vide ili zapinju (e sad nisam siguran jel bila rjec o orginalima il kopije)
u svakom slucaju, posto nisam bas vican tehnici i egzibicijama oko tog jail necega :D radije budemo i rabljene orginale kupoval nego prckal po ps3, znači, ps3 slim samo koji? .... da se bez velike nauke moze spilat normalno sve igrice kao i ovi novi naslovi poput gta 5

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomozite pri kupnji PS3
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2013., 14:32 »
Idi sa 160 GB ili 320 GB Slim modelima, imaju manju vjerojatnost pregrijavanja, bez jailbreaka, i moći ćeš vrtiti sve naslove na maksimumu :thumbs:

Odg: Pomozite pri kupnji PS3
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2013., 15:03 »
hvala puno :)

samo mi jos reci na kaj moram paziti pri kupnji rabljenog ps3 slim modela

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomozite pri kupnji PS3
« Odgovori #5 : 02. Studeni, 2013., 15:20 »
Provjeri da li je konzola otvarana. Ako je otvarana, onda je sigurno uklonjena sigurnosna naljepnica, što već u startu nije dobar znak. Inače, naljepnica izgleda ovako



i nalazi se na donjem dijelu konzole. Također, ako kupuješ osobno, upali konzolu, provjeri da li radi veliku buku (loš znak) i radi li sve OK

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9