HCL.HR

Pre teške igre, VR i ciklus konzola

  • 14 Odgovora
  • 11286 Hitova
Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« : 13. Lipanj, 2016., 13:51 »
1. Jako me smetaju teške igre! Zašto ne mogu napraviti igre gdje se čovjek može opustiti? Dear Esther, pa i dobri stari C&C: Generals, pa i svi Battlefieldi su lagani na najlakšoj težini. No ne kužim čemu toliko potežavanja? Ja ne želim IZAZOV u igrama (bio sam na jednom intervjuu i javno to izrazio), imam dosta muka u svakodnevnom životu i igra mi je opuštanje i smirivanje živaca! Tako da bi vas pitao iskreno, gdje i što igrati da je fakat lako? Bez da umirem ko u onom sranju od Dark Soulsa. Jaka im fora umirati 555 puta i razbiti joystick koji si platio 500 kn. Znam za P&C avanture, to je lagano, uz prohod  Inače sam experienced gamer, igram od 7 godine života, možda čak i od 6te. Ali jednostavno su igre preteške. Ne sviđa mi se umirati na jednom levelu i ponavljati level više od 2-3 puta. Mislio sam kupiti Nintendo u tu svrhu, ali kažu da je i Super Mario noćna mora za igrati. Koje igre mogu igrati da ne gubim živce, ne psujem Boga i Isusa i ne proklinjem što sam tu igru uopće kupio? Evo, za XBox kupio Rare Replay 200 kn pljunuo, sada za 70 kn moram prodati, jer me toliko naživciralo. Došao u Banji Kazooie do samog kraja, kad ono teško za žile rezati! Eto, ako ima tko preporuke koju igru/igre mogu igrati, a da su stvarno lake bez umiranja i toga, neka slobodno kaže :) Već sam jednom stavio sličnu temu na GamePlay bivšem forumu pa bio ismijan da igram Hello Kitty i slične uvrede. Ja znam da se i jedan Dark Souls može uredno od developera staviti na nivo da ga prijeđeš uživajući u priči, a ne u umiranju. Srećom neću ga nikada niti zaigrati. Tražim nešto za opuštanje, ne da mi se znoj cijedi do... Plus jedna jako dobra rasprava ovdje: https://www.reddit.com/r/truegaming/comments/2uyc3m/why_are_video_games_so_hard/

2. Onda čemu toliki hype oko VR-a? Meni je to toliko glupo da ne mogu vjerovati. Probao sam sada već veći broj puta i nisu to više bili prvi prototipovi, ali jednostavno mi se ne sviđa nimalo. I kako misle prebaciti strategije, sportske igre (FIFA, NHL, NBA...) i P&C avanture tamo lol! Fail za njih! Neće VR sve promijeniti. Uvijek će biti takvih igara koje se NE MOGU IGRATI NA VR!!! Stvarno, dao sam šansu više puta i to mi je toliko bezveze da jedan nunchuck i onaj glupi mali ekran na Wii U izgleda fascinantno prema tome. Da ne govorim kako debilno ljudi (i ja) sa time na glavi izgledaju. Ne mogu zamisliti da ću ikada kupiti to. No samo se nadam da neće izumrijeti ovakve odlične igre koje ne trpe VR sranja. Bilo bi mi također žalosno da za iduću generaciju konzola stave u paket neki VR headset. Fakat bi bilo debilno. Da li će se uvijek moći opt-outati iz VR igara ili će i u FIFU nagurati takve debilne opcije?

3. Da li će zbilja konzole izlaziti svake godine? Ej! Svake fakin godine? Micro$oft je reko da želi model mobitela, al budale ne kuže da je Apple sada reko da više neće izdavati novi mob svake godine i da mijenjaju taj sistem. A oni baš u njega upadaju. Zato me zanima recimo jel će Nintendo imati praksu isto svake godine novo? Jer ako ne, uzeti ću Nintya koji će trajati 5-6 godina barem, a ovo sranje od XBoxa prodati kad će svake godine tražiti pare. Bilo bi jako dobro kada Nintendo ne bi propao i da se ne fura na grafičku snagu, već da izdaje konzolu svake 4-5 godine, kako će i biti sa razmakom Wii U/Nintendo NX. Zanima me samo da li će ZAISTA izlaziti konzole svake godine nove? Znam za backward compatibility, ali to je ipak previše bezobrazno i kapitalistički.

Obzirom da sam 100%-tni invalid imam pravo na prigovor za nepristupačnost težine u igarama, kao i bezobraznu politiku izdavanja konzole svake godine, dok ja primim 1000 kn mjesečno kao invalidninu. Znam da je gaming dosta skup hobi, al ne trebaju ka ovako zasrat.

Eto, radujem se vašim pogledima, savjetima i mišljenjima. Idem na onaj lakši dio, tekme na Euru :) hehe byeee

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #1 : 13. Lipanj, 2016., 14:51 »
1.Ja stvarno neznam koja je to igra preteška.Postoje igre koje su hajdemo reći izazovne po pitanju težine,ali neznam kada sam se zadnji put namučio u nekoj igri dok je nisam prešao.To je slučaj jedino sa old-school igrama gdje je stvarno trebalo znati igrati,ali današnje igre su vrlo lagane čak i na srednjim težinama,a na laganim ih se da prijeći doslovno zatvorenih očiju.Igre su mi bile jedino teške u samom ulasku u ovaj predivni svijet igara,međutim kako sam stekao iskustvo postale su kako sam i prije naveo vrlo vrlo lagane.
2.VR je inovacija,nešto o čemu se do prije par godina moglo samo maštati,takve stvari inače stvore brutalan hype,međutim ne kod svakoga,ista stvar je i sa električnim automobilima,robotima itd.Ja vjerujem da će VR biti više neka opcija sa strane,a ne glavna stvar u igrama.
3.Nitko ne može reći što će zaista biti u budućnosti,može se samo nagađati.Ja iskreno ne vjerujem da će konzole izlaziti svake godine,jer baš je to posebnost konzola da se ne moraju neprekidno novci ulagati u njih kao u PC,jer onaj tko želi maksimalno iskustvo na PC-u morat će više manje redovno ulagati u njega.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #2 : 13. Lipanj, 2016., 16:10 »
1.Ja stvarno neznam koja je to igra preteška.Postoje igre koje su hajdemo reći izazovne po pitanju težine,ali neznam kada sam se zadnji put namučio u nekoj igri dok je nisam prešao.To je slučaj jedino sa old-school igrama gdje je stvarno trebalo znati igrati,ali današnje igre su vrlo lagane čak i na srednjim težinama,a na laganim ih se da prijeći doslovno zatvorenih očiju.Igre su mi bile jedino teške u samom ulasku u ovaj predivni svijet igara,međutim kako sam stekao iskustvo postale su kako sam i prije naveo vrlo vrlo lagane.
2.VR je inovacija,nešto o čemu se do prije par godina moglo samo maštati,takve stvari inače stvore brutalan hype,međutim ne kod svakoga,ista stvar je i sa električnim automobilima,robotima itd.Ja vjerujem da će VR biti više neka opcija sa strane,a ne glavna stvar u igrama.
3.Nitko ne može reći što će zaista biti u budućnosti,može se samo nagađati.Ja iskreno ne vjerujem da će konzole izlaziti svake godine,jer baš je to posebnost konzola da se ne moraju neprekidno novci ulagati u njih kao u PC,jer onaj tko želi maksimalno iskustvo na PC-u morat će više manje redovno ulagati u njega.

Hvala ti general98, cijenim tvoje mišljenje i stavove.

Ma, stvar je da imam teške probleme sa zdravljem pa i maleni izazov meni predstavlja dosta težak problem zbog kojeg odustajem od igre. A nisu baš jeftine za kupiti IMHO.

Nadam se da će tako i biti sa VR-om. Da će uvijek biti opcionalan, no ne nužan recimo za neku buduću iteraciju igre. Recimo VR needed to play BF6 ili VR needed to play GTA7. To bi bilo zbilja šaka u srce gamera i bezobrazno uništavanje onih koji će uvijek preferirati klasičan način igranja. Ako ništa, neka bude opcionalno kao što je 4K rezolucija u igrama. Tko ima nek igra, tko ne, igra u FHD ili niže. Ja sam stvarno dao šansu i ne mogu reći da je totalno bezveze, ali zaista ne mogu niti reći da i može zamijeniti onaj pravi gušt ekrana i toga.

Nadam se da si u pravu, ali koliko se sjećam (ili sam krivo čuo) MS je rekao da će izdavati unaprijeđene konzole svakih godinu dana na sistemu mobitela, s time, naravno da će biti podrška za konzolu po 5-6 godina. No performanse će biti uvijek bolje na "novijoj". Nema veze što će to biti samo PS4 Neo ili Xbox One 1.5, mogu ga i dalje nazivati XBox one. No onaj škorpijo koji izlazi već iduće godine je brutalno jači i ne znam da li ga mogu zvati "nadogradnjom" na Xbox One. A zima 2017. će bilježiti točno 4 godine od izlaska Xbox One. Zar ne misliš i ti i drugi HCL-ovci da je to i dalje pre brzo? Da ne pričam o ovom XBox One S koji izlazi nakon samo 3 godine od originalnog. Sve to govorim zato jer je uobičajeni ciklus konzola bio 6 godina. Pa čak i 8! Xbox 360 izašao jesen 2005. Xbox One jesen 2013. Osam godina koliko me matiša dobro služi. Jedan Wii je isto imao ok vijek. Od jeseni 2006. do jeseni 2012., to je tih pristojnih 6 godina. Ali sada 4? Pa 3? Pa svaka godina? WTF? Bilo bi fakat fer da eto, zacementiraju na 5 godina i amen! Makar bi 6 bilo idealno. Samo čini mi se da Nintendo kada izda konzolu biti će toliko očajno slaba (meni više nego dovoljno snažna) naspram škorpija i novog PS-a, da će i taj brend propasti. Ili će i oni već nakon godinu nabrijavati konzolu? Ne znam, u svakom slučaju čitao sam (možda i ovdje na HCL-u) da će novi Xbox biti još skuplji, 4-5k kn! Svakih 4 godine je to ubistvo! A kamo li svake 2 ili 1. Znam da ima staro za novo, no ipak... Volio bi da traje barem 6 godina. Ne znam ni kako misle prodati tako snažan hardver jeftinije. Ipak tu ide jedan GeForce Titan X po performansama! Što vi mislite?
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2016., 16:12 Hurt Conveyor »

Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #3 : 13. Lipanj, 2016., 16:27 »
Isto nisam fan teskih igara, osim ako su na mobitelu. Preporucujem ti Watch Dogs, igra je maksimalno za opustanje, nista nije izazovno, uzivao sam cijelu igru, cak sam je dva puta presao. Dijelim isto misljenje kao i ti, volim da uzivam u igri, a ne da igram Loading Screen Souls, isti ti loadinzi su mi najslabija tacka, tacno se neki djavo probudi u meni, ako moram cekati loading screen. Dok sam mladji bio uvijek sam obozavao izazovne igre, ali sada kako postajem stariji takve me igre sve vise i vise pocinju smetati, jer nemam ja energije da se cimam oko pojedinih igara. Witchera sam isto skoro presao, skoro pa na easy sam igrao, jer igrati istu igru na hard je apsolutno isto kao igrati na easy, samo na hard moras vise udaraca zadati, sto je meni mnogo monotono jednu te istu stvar raditi 15 minuta.

Uglavnom Ubisoft igre su savrsene za uzivanje, prije sam pljuvao po istima, jer sam bio u onom tripu kao da nisu dovoljno "hardcore", mada sa vremenom sam naucio da ih cijenim, jer te igre i jesu napravljene da se u njima uziva, a ne da se  igra loading screen. A i slozio bi se sa kolegom gore, danas sve igre su gotovo pa lagane, jer i sami developeri znaju kakvi su igraci i te iste igre su prilagodjene istima. A ko zeli izazov uvijek moze staviti hard u opcijama.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #4 : 13. Lipanj, 2016., 16:49 »
Dosta široka tema, radije bih ovo podijelio u 2-3 posebna topika, pa da se možemo uključiti u koji hoćemo, a ne da moramo ignorirati dio tvog posta ili odgovarati na stvari koje nas ne zanimaju.

1. Ovo je sve osobna preferencija i potpuno te razumijem. A onda opet, ja kad dođem nervozan kući i treba mi baš potpuno opuštanje igram prvi Dark Souls. Nijedna me igra toliko ne opušta, što do tematike, svijeta i priče, što do činjenice da mi je lagana, a opet nije samo držanje jedne tipke nego me malo angažira. Je li mi tako lagan bio prvi prelazak? Nije, iako je bio potpuno pošten (a to je druga rasprava i ne spada tu), ali već drugi prelazak je. Da Dark Souls nije takav kakav je ja ne bih imao u njemu to što imam i to bi bila prava šteta. To je u redu, Dark Souls i još hrpa naslova nisu igre za tebe. A što se tiče preporuka za lagane igre, to je teško preporučiti. Puno je igara lagano i "lagana igra" ne govori puno o toj igri. Primjerice Forza Motorsport je lagana na najnižoj težini i Bioshock je smiješno lagan na najnižoj težini. Ja Forzu ne bih igrao jer me ne zanima ni najmanje, a Bioshock ću oduvijek rado odigrati. Prema kriteriju težine obje su igre dobra preporuka, ali vidiš i sam da nisu obje dobra preporuka za bilo koga.

2. VR je velika stvar jer je nova, a kvalitetna tehnologija. Sigurno vidiš zašto je to ljudima uzbudljivo čak i ako tebi samom nije. Ono što odvaja VR od motion kontrola i sličnih noviteta iz prošlosti je to što VR stvarno ima šanse da upali kako treba. Naravno, ne vidim kako bi se niti zašto bi se VR uključio u sve igre. Čak vidim kako ustvari i puno ljudi to već radi, postoje modovi za Dark Souls FPS VR i vjerojatno bi se to moglo izvesti i za sportske simulacije i neki bi ljudi sigurno uživali u tome.

3. Konzole se pokušavaju natjecati sa PC tržištem, što nije samo pitanje taštine ili nečeg sličnog, nego donekle i potrebe jer stvarno ne mogu držati korak sa PC performansama. Gdje ja mislim da Microsoft i Sony "griješe" je što se uopće uspoređuju sa PCom. Ja sam primarno konzolaški gamer, vidim sve pogodnosti igranja na PCu, ali sam svjesno odabrao igrati na konzoli. Meni je sasvim u redu da meni igra na konzoli izgleda lošije nego na PCu, meni je sasvim u redu da nemam modove na konzoli za većinu igara, nije sasvim u redu da se igre vrte u duplo manje FPSa, ali ako je i to stabilnih 30 je prihvatljivo. To je konzola, moraš biti svjestan da to kupujueš. Kupci donose svjesnu odluku između u startu slabijeg hardvera koji neće moći nadograđivati na konzolama i u startu potencijalno jačeg hardvera koji će moći nadograđivati postepeno i držati korak sa najvišim zahtjevima igara.
Da se razumijemo, Microsoft i Sony ne griješe utoliko što će oni izdavanjem novih verzija konzola vjerojatno zaraditi više novca nego čekanjem na potpuno novu generaciju i to je u njihovom najboljem interesu. No kažem opet, da se mene pita, to bi bila ta odluka, uz iskren marketing moraš odlučiti do čega ti je više stalo i kako se želiš igrati. To u stvarnosti naravno ne može tako funkcionirati, ali mislim da pomaže imati takvo nešto na umu prilikom rasprava ili razmišljanja o ovoj temi.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #5 : 13. Lipanj, 2016., 22:30 »
Hurt Conveyor,sad da ne citiram kako ne bih bez potrebe zauzimao mjesto odgovoriti ću jednostavno.
Problemi sa zdravljam predstvalju poteškoće u svakom segmentu života pa tako i u gamingu,međutim to ne znači da je nemoguće igrati,teško je ali nije nemoguće.
Jednostavno onda prihvati da tvoje znanje tj. iskustvo igranja na lakoj težini vrijedi kao nečije na teškoj sudeći po okolnostima.
VR bi po mome iskrenom mišljenju trebao ostati opcija,nešto kao volan ili neki drugi kontroler za PC,možeš ga koristiti,ali i ne moraš.
To je samo jedna od stvari koja potencijalno poboljšava doživljaj igranja,ali čisto sumnjam da će ikada postati zahtjev za igranje.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #6 : 13. Lipanj, 2016., 23:50 »
Jbg ako ih još pojednostave onda više neće biti igre nego će biti interaktivni filmovi. Evo uzmimo za primjer jednu igru prosječne težine koju trenutno igram: MGS V i boss borba sa Sehalantropusom (divovski mech naoručan atomkama) i prije nego će počet naša borba ide cinematic u kojem Sehalantropus za par sekundi uništi 5-6 bojnih helikoptera, isto toliko tenkova i još nekoliko desetina vojnika. I šta se dešava nakon toga? Ništa, onda ti laganini sa Big Bossom 10-ak minuta trčiš okolo njega i gađaš ga RPG-om pri tome upijajući one iste projektile koje su prethodno bez problema uništavale tenkove, kad ti nestane municije imaš vremena i da naručiš "suply drop" i nastaviš ga tamanit... A šta reći za ostatak igre, protivnici ne vide dalje od 20m i stealth predstavlja izazov koliko i ubijanje prosječne muhe sa muhalicom. I takve su uglavnom sve igre (čast izuzecima).

Ali eto sreća je da danas ima toliki broj igara da svako može naći za sebe ponešto (i oni što vole lahke i oni što vole teške igre) tako da ne treba previše kukat oko toga.
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2016., 23:54 Adam Jensen »

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #7 : 14. Lipanj, 2016., 07:38 »
Bezbroj igara ima i ne mogu reći da sam imao problema s težinom same igre, ali ono što ja ne volim igrat su horor igre jer mi jednostavno dižu napetost, a to mi ne odgovara. Stvar je da ne znam zašto uzimaš igre tako doslovno, kao umiranje. Većina ih ima checkpoint ili save, samo nastaviš nakon pogreške. God of War i DMC su meni bili prilično lagani, vjerojatno su još lakši na najlakšoj težini, a i igre kao takve su dosta dobre.

VR će doživjeti integraciju u svakodnevni život htjeli mi to ili ne, ali proći će još vremena. Kako mi je frend radio s nima prošao sam ih dosta i nisam nešto posebno impresioniran ili nahajpan. Više me veseli mogućnost gledanja eSporta u VR-u nego igranje u istom.

Za konzole su ti već odgovorili. Uglavnom sam na PC-u, ako ne igram nešto radi posla na konzoli, konzola svake godine neće moći opstati dugoročno, ali sve ionako dugoročno ide u smjeru ujedinjavanja konzola/PC-a u neki tip home entertainment sistema. Konzole kao takve neće moći opstati, postali su multimedijalni PC-evi.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #8 : 14. Lipanj, 2016., 07:42 »
Bezbroj igara ima i ne mogu reći da sam imao problema s težinom same igre, ali ono što ja ne volim igrat su horor igre jer mi jednostavno dižu napetost, a to mi ne odgovara. Stvar je da ne znam zašto uzimaš igre tako doslovno, kao umiranje. Većina ih ima checkpoint ili save, samo nastaviš nakon pogreške. God of War i DMC su meni bili prilično lagani, vjerojatno su još lakši na najlakšoj težini, a i igre kao takve su dosta dobre.

VR će doživjeti integraciju u svakodnevni život htjeli mi to ili ne, ali proći će još vremena. Kako mi je frend radio s nima prošao sam ih dosta i nisam nešto posebno impresioniran ili nahajpan. Više me veseli mogućnost gledanja eSporta u VR-u nego igranje u istom.

Za konzole su ti već odgovorili. Uglavnom sam na PC-u, ako ne igram nešto radi posla na konzoli, konzola svake godine neće moći opstati dugoročno, ali sve ionako dugoročno ide u smjeru ujedinjavanja konzola/PC-a u neki tip home entertainment sistema. Konzole kao takve neće moći opstati, postali su multimedijalni PC-evi.

Meni su horror igre baš napete i obožavam tu napetost u pojedinim djelovima,na taj način više se uživim u samu igru.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #9 : 14. Lipanj, 2016., 08:13 »
vjerujem da ne trebaš quotat odmah sljedćei post  :D
mene živcira i igrat ih i gledat ih... nemrem ti opisat kakvu nelagodu izazivaju... dok recimo horor filmove opće ne doživljavam

Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #10 : 14. Lipanj, 2016., 14:28 »
@Freddy Da, sorry, mogao sam staviti u 3 teme, no nisam baš htio spammati forum. Fora da se uspiješ opustiti uz DS. Meni je muka u BF4 kada me spuste 5 puta na jednoj dionici jer eto, ne znam odakle uopće gađaju. Sve bliješti i pogotovo sa sve više i više detalja, nemam toliko fokusa i koncentracije na sve misliti. Ne znam kako će privući one koji tek ulaze u gaming. Bioshock? Čudno, mislim da sam ga jednom probao, no koristio trainer ili neke šifre. A Forza da, forza je zakon. I lagana :)

Misliš FIFA VR? ewww :P Ok, vidim da je težina individualna. Adam Jensen recimo zatvorenih očiju prelazi MGS, meni bi to vjerovatno oduzelo sve živce. Najležernije i najlakše igre koje načešće igram su P&C avanture. Ipak, uz prohod stvarno ne može lakše. Jesu, totalno vođenje za ruku i interaktivni filmovi. No, to mi je bolji gušt od čitanja knjige ili gledanja filma :) @tomicz Ubisoftove igre lagane? Ok, Watch Dogs nisam baš puno igrao pa nisam siguran. No Far Cry me itekako namučio, na najlakšoj težini. Od Far Cry 1 (gdje sam koristio trainer) i Far Cry 2 (isto trainer) do trojke koji sam jedva prešao bez ikakve pomoći (ponosan sam na to). General da, u pravu si... Moje vještine su slabije. A i izvan forme sam blago. Moj brat je bio u Kanadi 2 godine, sada kada se vratio skroz je izgubio formu. Makar ja i da svaki dan 10 sati gejmam (što zbog zdravstvenih problema ne mogu) ne bi puno poboljšao skill. Udarim plafon i to je to. Ne ide bolje. Level, slažem se. I postaju multimedijalni PC-evi. Šteta. Sjećam se PS1 i 2 koji su zbilja bili samo gaming i eventualno glazbeni cd na jedinici i DVD film na dvojci.

Za VR sam isto shvatio i neka tako ostane, uvijek opcionalno. A znam da jedan Day Of Tentacle Remastered, novi Broken Sword ili Curse of Monkey Island... pa zbilja ne bi trebali doći na VR. Ili se i tu varam?

No najbitnije mi je pitanje da li da se uopće zamaram sa konzolama? Microsoft želi izbacivati redovite nadogradnje konzola, to je zapravo isto kao PC. Sony će sigurno nešto slično napraviti. No da li će to isto napraviti i Nintendo? Freddy, ti si se najviše raspisao, pa me zanima što ti misliš? I pitanje na koje jednostavno ne mogu naći odgovor niti guglanjem. Da li će zaista rok trajanja konzola biti godina-dvije od sada? Ili je to sada samo? Jer ako svake 2 godine moram kupovati novu, onda ću si rađe kupiti osrednji laptop i gejmati p&c avanture. Pa makar one rađene u AGS-u, ako uopće znate što je to.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #11 : 14. Lipanj, 2016., 21:48 »
Meni su Ubisoftove igre također nekako izazovne,pogotovo Far Cry.
Prvi dio te igre me jako namučio,prvih par misija je lagano,a zatim igra postaje pravi pakao.
Dvojka mi je bila relativno lagana osim par misija koje je lakše rješiti stealthom ali šta ću kad volim na silu pa se nekada namučim.
Treći dio mi je bio dosta težak,a zadnja dva još nisam zaigrao,uskoro planiram.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #12 : 14. Lipanj, 2016., 23:19 »
Ja ne volim lagane igre, onda mi se nedaju igrati kad su lake. Igram igru da se 100% na nju koncentriram, ako je igra laka ja se smaram (nakon wow efekta kad mi postaje sve isto).
A isto tako ne volim ponavljat nešto bezbroj puta, e onda me živcu svladaju i padne koncentracija. Onda moram malo odmorit i vidim da me igra dotukla i kasnije ponovo pokušam.

Protiv VR nemam ništa protiv, jer još to čudo nisam stavio na glavu. Vidim samo negativne komentare kako na ovom forumu tako i drugim.

Isto tako nebi volio da VR bude need have za igranje uz ps5 npr ili Xbox(kako se već budući zvao). Ko hoće da to kupi i igra se s tim, a tko neće pusti i njega da uživa u gamingu kao dosad. 



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #13 : 15. Lipanj, 2016., 08:10 »
Jebiga stari, kripl gejmera je malo, tako da nam ne prilagođavaju igre. Privikneš se, zato ne igram WoW, previše tipki  :piva:
Ja volim lakše igre baš zbog atmosfere. Uncharted 3 mi je jedna od najdražih igara, a više je interaktivni film nego igra. I meni se to sviđa, svakome svoje.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Pre teške igre, VR i ciklus konzola
« Odgovori #14 : 17. Lipanj, 2016., 23:48 »
Freddy, ti si se najviše raspisao, pa me zanima što ti misliš?

Nije da ignoriram sve ovo, super je tema, ali stvarno nemam vremena, oprosti :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9