HCL.HR

ps4 ili xbox one

  • 4 Odgovora
  • 2373 Hitova
*

Montana33

  • n00b
  • 3
ps4 ili xbox one
« : 21. Lipanj, 2014., 18:32 »
Pozdrav svim gamerima e ovako jedno pitanje zelim da kupim konzolu al ne znam koja je bolja ps4 ili xbox one pa ako moze vase misljenje?? hvala unaprijed....

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: ps4 ili xbox one
« Odgovori #1 : 21. Lipanj, 2014., 19:14 »
Najprije postavi koje žanrove voliš, koje su ti omiljene igre i slično, znaš koje ekskluzive izlaze za PlayStation 4 i Xbox One? Jer nije to univerzalni odgovor, svaka osoba ima konzolu koja mu više odgovara :thumbs: Kada nam opišeš šta ti se sviđa, onda ti možda možemo i predložiti nešto

*

Montana33

  • n00b
  • 3
Odg: ps4 ili xbox one
« Odgovori #2 : 22. Lipanj, 2014., 11:08 »
Iskreno ovo ce mi biti prva konzola u zivotu posto sam pc gamer prije sam igrao Halo 1,2 i stvarno extra je al sto se tice vamo u BIH svi hvale ps4 tako da ne znam za sta da se odlucim jer skup je xbox kod nas je 1250 KM (4839 KN) mislim stvarno je preskup a sto se tice ps4 i za njega zezaju on je 850 KM (3290 KN) a to je bez igre a sa igrom  999 KM (3867 KN) mislim to je vec pretjerivanje a iskreno nemam pojma o nijednoj konzoli te specifikacije kolike su razlike izmedu ps4 i xbox one a pare imam naravno za jednu konzolu i za to sam polomio leda :D e toliko to me zanima iskreno razlike te ako mozete pomoci bio bih vam zahvalan pozdrav i hvala unaprijed za odgovor :)))....

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: ps4 ili xbox one
« Odgovori #3 : 22. Lipanj, 2014., 11:25 »
Što se tiče razlika između konzola, najviše ti se ističu dvije:

1. PlayStation 4 je što se hardwareske strane tiče blago jači u odnosu na Xbox One. Nisu tu neke pretjerane razlike, no očekuj da će ti se multiplatform naslovi pokretati možda u malo većoj rezoluciji ili s boljim FPS-om na PS4 u odnosu na Xbox One

2. Xbox One dolazi s Kintectom u paketu, iako su uskoro najavili jedinice bez Kinecta. Dakle, u samom paketu osim konzole dobiješ i Kinect kojeg pojedine igre koriste na zanimljiv način.  Normalno, tu je i upravljanje glasovnim naredbama koje su bolje odrađene na X1, iako ih i PS4 posjeduje.

Ako voliš baš Halo serijal, onda ti je očigledan izbor Xbox One, budući da uskoro izlazi Master Collection (poboljšana prva četiri dijela) i Halo 5. No računaj i mogućnost zamjene igara na našem području, gdje ćeš vjerojatno lakše moći zamjeniti PS4 igre, budući da je dosta mali broj vlasnika X1 konzole. A s obzirom na cijenu igara, zamjene su jako bitne, barem u početku dok cijena naslova se ne snizi.

*

Montana33

  • n00b
  • 3
Odg: ps4 ili xbox one
« Odgovori #4 : 22. Lipanj, 2014., 12:08 »
Hvala odlucio sam onda ps4 cu uzeti  i to je to hvala jos jednom (y) (y)....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9