HCL.HR

Reselleri

  • 4 Odgovora
  • 2615 Hitova
Reselleri
« : 28. Listopad, 2015., 14:48 »
Ne znam da li je ova tema prije bila otvarana, pa se isprićavam ako jest. Naime, zanima me ima li tko i kakva iskustva sa Steam, ili Origin CD-key resellerima? Primjetio sam, na dosta foruma po webu, da ekipa dosta kupuje od tih preprodavača. Je li to sigurno uopće?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Reselleri
« Odgovori #1 : 28. Listopad, 2015., 15:02 »
Pročitaj ovaj post.
Ako te nešto još detaljnije zanima, pitaj.

Odg: Reselleri
« Odgovori #2 : 29. Listopad, 2015., 08:25 »
Hm... Isplati li se riskirati s toliko nepoznanica? Koliko se, zapravo, moze ustedjeti takvom kupnjom?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Reselleri
« Odgovori #3 : 29. Listopad, 2015., 08:31 »
Možeš puno uštedjeti.
Ja stalno kupujem na takvim stranicama, ali moraš znati što točno tražiš.
Znači uvijek plaćaj PAyPalom tako da možeš odmah dobiti lovu natrag ako nešto nije u redu.
Uvijek makni one njihove shieldove i te gluposti jer ti ne pomažu prilikom kupnje, a potrošiš 1€ više od normalne cijene.
Uvijek isključivo kupuj key za EU ili Global, a nikako giftove ili iz zemalja tipa Rusija, Azija, Brazil - znači samo EU ili Global.

I ono što ti se na kraju zaista isplati je i sam pratiti akcije na ovlaštenim trgovinama! Recimo sada se po tim marketima prodaje Far Cry 4 za 18-20€, a ja sam ga neki dan kupio u ovlaštenoj trgovini za 15€ na akciji!
Sve ovlaštene trgovine imaju takve akcije, samo treba naletiti na njih.
I te proizvode koji su na akciji kupe preprodavači za 15€ (primjer FC4) i prodaju kasnije tebi za 18-20€ i tako zarađuju.
U prinicipu možeš i bez tih stranica uštedjeti ako pratiš cijene.
Cijene za ovlaštene trgovine prati ovdje.

Ono za što se isplate marketplaceovi su zapravo starije igre koje želiš igrati odmah i ne da ti se čekati Steam winter sale ili sale iz drugih trgovina.
Sada ti je gotovo kod svih ovlaštenih prodavača halloween sale! Svi oni imaju akcije koje se mijenjaaju na tjednoj bazi.

Odg: Reselleri
« Odgovori #4 : 29. Listopad, 2015., 15:02 »
Hvala ti na opsežnom odgovoru! Puno si mi pomogao! :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9