HCL.HR

Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari

  • 403 Odgovora
  • 228367 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #60 : 31. Prosinac, 2011., 11:39 »
Pa evo, npr. administrirao sam prije na nfsunlimited.net kompetišne tematski sređenih autiJU  [:hiha:] (Underground 1 i 2), sve slike bi se uploadalo u jedan buffer, bilo je anonimno i rok za upload bi bio mjesec dana.

Nakon što prođe mjesec dana, svi skrinsi se uploadaju na anketu i numeriraju i ekipa tjedan dana glasa (velik je hype bio oko toga), završi stvar, otkrivaju se imena i dijele nagrade (zvjezdice)

Prijedlog bi bio ovakav:

postaviti neki mail na koji će ekipa slati slike administratoru tog mjeseca
rok mjesec dana
anketa s anonimnim entryima
glasanje
javna objava nickova s ostvarenim pozicijama

Nekako mi nepotrebno ovo MEĐUPOKAZIVANJE skrinova, al šta ja znam. Nije da je nešto pošlo po krivu ovaj put, enivej


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #61 : 31. Prosinac, 2011., 12:15 »
Meni je to kompiliranije od ovog.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #62 : 31. Prosinac, 2011., 12:25 »
 :hihi:

ne znam kako, ali dobro.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #63 : 31. Prosinac, 2011., 12:29 »
Dobra ideja da, ali možda bolje pustit da se ovo uhoda kad je već počelo. Mislim nije tolko komplicirano, u jedan topic stavljaš skrinove u drugom glasaš. Može se pojednostavnit na način da se posta samo jedan skrin mjesečno ili bi se moglo zakomplicirat na način da se bira "skrin tjedna" pa od tih pobjednika skrin mjeseca xD

Neznam kak očete, samo bi trebalo bar tjedan dana trajat glasanje.  :hiha:

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #64 : 31. Prosinac, 2011., 13:45 »
može li se spriječiti da članovi glasaju sami za sebe? nezzzzzz, glupo je, jer uvijek ima onih koji glasaju sami za sebe  :wildboy: :hiha2:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #65 : 31. Prosinac, 2011., 15:26 »
Nemože :(

Bar što se tiče anketa.  :wildboy:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #66 : 31. Prosinac, 2011., 17:07 »
Netko je glasao za mene. Prvi komentar na Coletovoj objavi na FB HCL stranici urodio je plodom.. :hiha:

ne nisam za sebe glasao
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #67 : 31. Prosinac, 2011., 20:00 »
Mogli bi pojednostavnit igru tako da se izbaci ovaj dio sa tri screenshota tjedno. Tako bi imali samo jednu temu za natjecanje.
Postanje i izmjenjivanje jednog screenshota bilo bi dozvoljeno cijeli mjesec, a onaj koji ostane na kraju mjeseca kad se tema zaključa ulazi u natjecanje.
Zadnjih par dana se ostave za anketu. I treba neka šema sa nagradama, kao reputacija ili nešto, da se ljude motivira na sudjelovanje.

Ne kažem da je trenutačni model loš, ali da je mrvicu kompliciran na prvi pogled, je.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #68 : 31. Prosinac, 2011., 20:08 »
Mere, slažem se.  :ementaler:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #69 : 31. Prosinac, 2011., 21:07 »
I onaj koji jednom pobijedi, ne može više, inače ja nikad neću pobijediti. :wildboy: :fpalm:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #70 : 01. Siječanj, 2012., 14:58 »
Dakle topik natjecanja brišemo i ostaju samo ovaj za pitanja,... i onaj glavni službeni koji ćemo dati dopunu natjecanje. Ajmo malo razradit ideju oko postanja tog skrina. Malo mi čudno i nezgrapno dijeluje to da izmjenjujemo jedan skrin i onda koji ostane prije zaključavanja da taj vrijedi.

Oćemo rađe staviti limit kolko skrinova može ići u post pa onda ide igra po mom starom principu ali bez dodatnog komplicirajućeg topika. Dakle što mislim. Imamo glavni topik natjecanja, svatko si je registrirao post, tamo stavi prvi skrin, editira ne briše, nego doda još jedan, limit neka bude recimo 5 skrinova u tom natjecateljskom mjesecu. Par dana prije zaključavanja bira jedan skrin koji će ga predstavljat i njega istakne nekako ili ove ostale briše.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #71 : 01. Siječanj, 2012., 16:31 »
Pobjednik prve runde natjecanja je Cole sa odličnim Batman: Arkham City screenshotom. Pobjedu mu je donjelo pet glasova, čestitke.  :piva:



U stopu ga prati Mzehn sa četiri glasa.



A Dragster i moja malenkost dijelimo treće mjesto sa po tri glasa svaki.

Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #72 : 01. Siječanj, 2012., 18:20 »
Oćemo rađe staviti limit kolko skrinova može ići u post pa onda ide igra po mom starom principu ali bez dodatnog komplicirajućeg topika. Dakle što mislim. Imamo glavni topik natjecanja, svatko si je registrirao post, tamo stavi prvi skrin, editira ne briše, nego doda još jedan, limit neka bude recimo 5 skrinova u tom natjecateljskom mjesecu. Par dana prije zaključavanja bira jedan skrin koji će ga predstavljat i njega istakne nekako ili ove ostale briše.

Odlično.

I čestitke  :piva:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #73 : 01. Siječanj, 2012., 18:54 »
Čolinho :piva: :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Screenshot mjeseca - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #74 : 01. Siječanj, 2012., 21:28 »
Dakle topik natjecanja brišemo i ostaju samo ovaj za pitanja,... i onaj glavni službeni koji ćemo dati dopunu natjecanje. Ajmo malo razradit ideju oko postanja tog skrina. Malo mi čudno i nezgrapno dijeluje to da izmjenjujemo jedan skrin i onda koji ostane prije zaključavanja da taj vrijedi.

Oćemo rađe staviti limit kolko skrinova može ići u post pa onda ide igra po mom starom principu ali bez dodatnog komplicirajućeg topika. Dakle što mislim. Imamo glavni topik natjecanja, svatko si je registrirao post, tamo stavi prvi skrin, editira ne briše, nego doda još jedan, limit neka bude recimo 5 skrinova u tom natjecateljskom mjesecu. Par dana prije zaključavanja bira jedan skrin koji će ga predstavljat i njega istakne nekako ili ove ostale briše.

Nije ni to loše.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9