HCL.HR

Anketa

Smije li recenzent biti loš u video igrama?

Da
7 (36.8%)
Ne
5 (26.3%)
Ma koga je briga
7 (36.8%)

Ukupno Glasova: 18

Smije li recenzent biti loš u video igrama?

  • 17 Odgovora
  • 7356 Hitova
*

P3T4R

  • *
  • 24
Odg: Smije li recenzent biti loš u video igrama?
« Odgovori #15 : 28. Lipanj, 2018., 18:50 »
normalno da su svi recenzenti losi jer su prvotno novinari a gaming im je polje koje pokrivaju

Gamingom sam se bavio davno prije nego sam odabrao što ću raditi u životu i prije nego sam završio ikakvu školu. To možeš reći nekome tko nije novinar specijaliziran za gaming, likovima koji pišu za index ili 24 sata jer je popularno imati članke o nekim igrama. Netko tko svoj hobi pretvori u posao definitivno nije novinar koji je gamer nego gamer koji je novinar. Jer nije ni obrnuto - nisam posao pretvorio u hobi.
ma vi ste ok naspram ostale ekipe,,,,,,,,,,,,, jer mislim ono najbolje se pokazalo na onaj igri punoj referenca di ima ocitih koje je tko god je recenzirao ukazao na njih ali bilo je par na koji nije ukazo a isto su bili ocito dost dobro ,,,,,,,,,,,,, znm da je kom trebo bit na toj recenziji al jb... nije mi se dalo ,,, . za sve vas grammar nacije

Odg: Smije li recenzent biti loš u video igrama?
« Odgovori #16 : 28. Lipanj, 2018., 19:47 »
Recenzent definitivno može svatko biti
Živi primjer Igor 😛
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Smije li recenzent biti loš u video igrama?
« Odgovori #17 : 22. Srpanj, 2018., 10:48 »
Ja mislim da mora biti jako dobar igrac, definitivno barem malo bolji od prosjeka.
Npr., pročitao sam i odgledao par recenzija PES-a 17 i 18 i smijao se, likovi su davali komentare na nešto što ne znaju uopšte kako funkcionise jer su odigrali 2 utakmice PES-a u zivotu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9