HCL.HR

Snimanje gameplaya igara!

  • 9 Odgovora
  • 20382 Hitova
Snimanje gameplaya igara!
« : 26. Siječanj, 2014., 20:53 »
Pozdrav svima,

Eto posto sam krenuo sa snimanjem horror igrica ( Prva mi je na listi Amnesia: The Dark Descent ) sa slusalicama + mic + facecam ( Snimajuci sebe dok igram ), pa me zanima dal ovdje ima igraca koji rade iste/slicne stvari te isto tako me zanima dali ima ljudi koji redovito prate takve vrste gameplayova?!
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2014., 21:39 Sexserghy »

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #1 : 26. Siječanj, 2014., 21:16 »
Pozdrav svima,

Eto posto sam krenuo sa snimanjem horror igrica ( Prva mi je na listi Amnesia: The Dark Descent ) sa slusalicama + mic + facecam ( Snimajuci sebe dok igram ), pa me zanima dal ovdje ima igraca koji radije iste/slicne stvari te isto tako me zanima dali ima ljudi koji redovito prate takve vrste gameplayova?!
Vjeruj mi, uvjek ima ljudi, eto cak cu i ja pratit ;)

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #2 : 26. Siječanj, 2014., 22:25 »
Odlicno onda! :mrgreen:

Al dal ima mozda ovdje korisnika koji se bave istim?

*

GhostCro

  • n00b
  • 2
Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2014., 09:24 »
Uvijek ima ljudi.. evo ja naprimjer... Sam neka ti klipovi imaju gro jumpscare-ova da se pošteno prestrašim :D Ako toga ima sigurno ću malo škicnut video ;)

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2014., 09:59 »
Sve, naravno, ovisi o tvom karakteru i tome koliko si "simpatičan" i kako reagiraš na situacije... u moru današnjih gameplay vlogera svi znaju da ako mu netko ne paše, postoji more drugih ljudi koji će mu potencijalno bit interesantniji interpretatori igri :) ali podrška u ideji!

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #5 : 15. Studeni, 2016., 20:36 »
Treba mi pomoc posto imam low-end pc (4GB RAM 7650M 1GB 2.30ghz intel pentium dual-core 2.30ghz),a zelim da snimam bez baga.Mnogi ce reci da nmg ili nzm sta...Znm resenje elgato gaming video capture card a meni to ne treba ocu neki softver bet baga u 30 fps ili nes.I ako ima treba mi link videa za settings ako nema ipak nmv.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #6 : 15. Studeni, 2016., 20:57 »
Nove igre jedva možeš igrat, a kamo li snimati ih... Odustani od toga radije.

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #7 : 20. Studeni, 2016., 18:20 »
@Zach, igraj se sa OBS-om, mislim da bi se mogla izvuć okej slika na 720p30fps, al ovisi šta igraš i na kojim postavkama.
Gamers unite! Skupimo se svi u jedan ujedinjeni Discord. Spread the word! https://discord.gg/0keUE0RTLz2vGijE

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #8 : 22. Studeni, 2016., 09:58 »
Ja snimam većinom gameplay, većinom bez facecama, zatupin u igru lako pa izgleda blesavo :D

Gameplayove većinon binge pratin par puta mjesečno; ispeglan sve nove videe par Youtubera koje pratim, to se opet minja ovisi koje igrice ja igran. Zadnje vrime, samo SkyrimSE i Borderlands 2.

Osobno NVIDIA Shadowplay za snimanje (ili kako se sad zove - samo GeForce Experience)
Je li moguće da opet igram WoW? :/

Odg: Snimanje gameplaya igara!
« Odgovori #9 : 05. Prosinac, 2016., 15:53 »
dobra fora :D
eo mi sinoc snimali baš RE7 demo :D stavili na naš kanal tj sad smo tek stavili na youtube treba bit dostupan za 15tak minuta:D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9