HCL.HR

Snimanje gameplaya

  • 19 Odgovora
  • 9675 Hitova
Snimanje gameplaya
« : 29. Prosinac, 2012., 02:34 »
Evo odlucio sam se napraviti nekakav kanal na youtubeu za gaming i tako pa me zanima koji je najbolji program za snimanje gameplaya? Hvala unaprijed.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #1 : 29. Prosinac, 2012., 02:39 »

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2012., 02:44 »
Heh, fraps me malo prca, ugasi mi se i prestane snimat ni ne pocnem igrati :S

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #3 : 29. Prosinac, 2012., 02:50 »
Fraps ti je definitivno najbolja opcija, ali ako ga nikako ne možes srediti da radi probaj sa Camtasiom ili Bandicamom.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #4 : 29. Prosinac, 2012., 02:54 »
Heh, fraps me malo prca, ugasi mi se i prestane snimat ni ne pocnem igrati :S
ugasi ti se nakon 30 sekundi???
u koliko je to tvoj problem, vezan ti je za sami fraps, jer nemaš plaćenu verziju, te s tom verzijom možeš snimati samo 30 sekundi

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #5 : 29. Prosinac, 2012., 03:03 »
Ko mu jebe mater...sto ima od drugih? Bar za 10min da snima

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #6 : 29. Prosinac, 2012., 03:10 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #7 : 29. Prosinac, 2012., 03:12 »
Najbolji od tih je?

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #8 : 29. Prosinac, 2012., 09:25 »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #9 : 29. Prosinac, 2012., 10:54 »
Najbolji softver za snimanje igara bi bio Dxtory, al on dođe cca 250kn

Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #10 : 29. Prosinac, 2012., 14:27 »

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #11 : 29. Prosinac, 2012., 15:22 »
Pusti ih sta pricaju fraps je najlosiji program u ponudi.
Locka fps na onaj koji snimas sto znaci da ako zelis igrati u 60 fps-a moras i snimati u 60 cime se velicina snimke dupla. Treba napomenuti da youtube ima 30 fps limit. Fraps isto tako ne dopusta snimanje u 720p rezoluciji ako i ne igras u njoj cime je velicina snimke jos veca. Audio koji fraps snima mjesa game audio i mic audio dok bolji programi poput dxotrya ce napraviti posebnu snimku za gameplay i mic (pomaze ako naknadno mislis da je in game audio pretih ili nesto slicno). Fraps isto tako svaka 4gb djeli snimku tako da ces nakraju sa 20min gameplaya zavrsit sa 300gb gameplaya kojem ce trebati sati da se rendera na normalnom pc-u. Treba isto tako napomenuti da fraps stavlja velik teret na cpu tako da ocekuj poprilicni pad performansi u igrama.

Ja sam evo tek nedavno poceo snimati svoj gameplay i stavio prvi video danas na youtube snimljen dxtoryem koji ti toplo preporucam. Opcija ima deseterostruko vise nego fraps, puno manji teret stavlja na tvoj PC i finalna snimka biti ce mnogostruka manja (meni 25min snimke bude oko 15gb dok mom frendu koji koristi fraps 300-tinjak gb).

Primjer snimke napravljene s dxtoryem i poslije rendera: NecroRi || PuG || Sniper POV on ArxNovena
Ako nađem jos nesto sto bi ti bilo korisno za snimanje ovih dana vratit cu se na temu pa ti javim :thumbs:
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #12 : 29. Prosinac, 2012., 18:43 »
MSI AfterBurner isto ima opciju snimanja, malo je bolji od frapsa al ima isti problem ko i fraps dok dolazi u pitanje "tezina" snimaka...
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2012., 18:45 LeftY »

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #13 : 29. Prosinac, 2012., 18:53 »
Fraps isto tako svaka 4gb djeli snimku tako da ces nakraju sa 20min gameplaya zavrsit sa 300gb gameplaya kojem ce trebati sati da se rendera na normalnom pc-u.
Što ti pričaš čovječe? Opciju možeš ugasiti tako da imaš samo jednu snimku i ovo si pretjerao sa 300gb za 20 min :bonk: Nikad toliko, meni bude 20min 20gb u 720p
Također možeš snimati full size ili half size sa Frapsom, meni je on dobar dok mi Dxtory uzme sav CPU i fps padne u igri da je neigrivo i nije za snimanje. Ali ovo je samo moje osobno iskustvo ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Snimanje gameplaya
« Odgovori #14 : 29. Prosinac, 2012., 19:09 »
Fraps isto tako svaka 4gb djeli snimku tako da ces nakraju sa 20min gameplaya zavrsit sa 300gb gameplaya kojem ce trebati sati da se rendera na normalnom pc-u.
Što ti pričaš čovječe? Opciju možeš ugasiti tako da imaš samo jednu snimku i ovo si pretjerao sa 300gb za 20 min :bonk: Nikad toliko, meni bude 20min 20gb u 720p
Također možeš snimati full size ili half size sa Frapsom, meni je on dobar dok mi Dxtory uzme sav CPU i fps padne u igri da je neigrivo i nije za snimanje. Ali ovo je samo moje osobno iskustvo ;)
X

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9