HCL.HR

Šta bi ste vi uradili za svoj server da napreduje ?

  • 2 Odgovora
  • 2022 Hitova
Šta bi ste vi uradili za svoj server da napreduje ?
« : 15. Lipanj, 2012., 22:42 »
Pozz svima eh ovako dosta me raje pita šta bi ja uradio kad bi imao server svoj kako bi mu digao popularnost  ..



Ovako zanima me mišljenje iskusni admina šta bi ja trebao da uradim kad kupim server da mu dignem popularnost ?



Izvinio bi se administraciji zbog reklamiranje servera jednog  ... neče se ponovit


Ja mislim da ste shvatili šta tražim od vas ...



Counter strike

« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2012., 23:19 Sanzy »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Šta bi ste vi uradili za svoj server da napreduje ?
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2012., 23:13 »
Koja igra je u pitanju uopce?
(Btw, ako je za San Andreas ili tako nesto, gubitak vremena.)

Definitivno ovisi za sto zelis server. Za igru sa svojom ekipom ili kao public server?

Uglavnom, ako zelis public server, racunaj na to da nece biti uvijek ekipe koja ce biti po volji svakome. Tolerancija potrebna, trebat ces i par dodatnih admina sa limitiranim ovlastima da rijese probleme kad ti ne mozes.
Ako zelis server za svoju ekipu, budi siguran da cete zbilja igrati na tome, inace je sve skupa gubitak novaca.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Šta bi ste vi uradili za svoj server da napreduje ?
« Odgovori #2 : 25. Lipanj, 2012., 15:16 »
Treba ti ekipa koja će stalno dolazit na server tak da se s vremenom stvori jedna grupacija ljudi
koja će se već znat međusobno.

Napravit dodatni site za server (može i forum) sa statistikom igrača, to je uvijek dodatni motiv.

Sjećam se iz COD-a ovog "Krešina kuja" servera.

http://www.gamenet.hr/default.aspx

dobar primjer

i njihove statistike:

http://stats.gamenet.hr/
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9