HCL.HR

Anketa

WoW, GW2 ili TESO?

World of Warcraft
4 (20%)
Guild Wars 2
9 (45%)
The Elder Scrolls Online
7 (35%)

Ukupno Glasova: 17

Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?

  • 34 Odgovora
  • 8695 Hitova
Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« : 24. Svibanj, 2013., 18:48 »
Znači, ovako. Mislio sam si kupiti MMORPG, ali ne znam koji (jer nemam hrpu vremena, a jedan MMORPG je dosta). Da kupim World of Warcraft, Guild Wars 2 ili da pak čekam na The Elder Scrolls Online i da tada presudim?

WoW sam već malo i igrao na retailu, igrao sam dugo na piratiziranim serverima, i moram reći da je to jedna od najboljih igara svih vremena. Ali problem je u tome što ga je vrijeme ubilo. WoW će ove godine slaviti 9. godišnjicu. Kako vrijeme prolazi, tako se mijenja igra. Nije to više dobri, stari WoW. I činjenica da je igra na pretplatu me živcira. Ali igra mi se sviđa jer je jako bogata, zabavna, izazovna i zbog lorea. Svijet Warcrafta mi se toliko sviđa da skupljam Warcraft knjige i želim imati kolekciju Warcraft knjiga.

Guild Wars 2 sam igrao malo i igra je sasvim ok.  Sviđa mi se u igri što su questovi raznolikiji i nema toliko grindanja. Puno ljudi ju hvali i govori da je GW2 najbolja igra 2012. godine. A ima i puno Hrvata što je jako dobro. Za razliku od WoW-a, nije na pretplatu već ju jednostavno kupiš i igraš koliko te volja. Ali igra nema onu atmosferu i osjećaj kao što je WoW imao (više moje mišljenje). I čini mi se da nema baš razlika u klasama kao što je ima u WoW-u.

I konačno, TESO. TES franšiza je poznata kao jedna od najboljih RPG-a ikada. Zadnje 3 igre su bile savršenstvo. I lore i priča (povijest) su nevjerojatno dobri i zanimljivo ispričani. A sad dolazi MMO verzija TES-a. Hoće li uspjeti? Ili neće? Mnogi su bili razočarani gameplay videm koji je izašao na internet. Ali to je bila alpha verzija. I čuo sam da puno ljudi koji su igrali TESO alphu, kažu da su oduševljeni.

I što sad? Što kupiti? Pomognite, narode.

-----------------------------------------------------
Stavljena je anketa u kojoj možete glasati za igru koju vrijedi kupiti. Možete glasati za 2 igre zato jer vidim da puno ljudi predlaže 2 igre.
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2013., 14:09 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #1 : 24. Svibanj, 2013., 19:00 »
Mislim da ti je bolje cekati TESO i onda prevagnuti između GW2 i njega. Na wow se više ne isplati bacati pare. Igrao sam ga tri godine ali nije to to. Do TESO-a ubije vrijeme sa RIFT-om ( sada ide f2p ) ili sa onim neverwinterom. Igra je odlična.

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #2 : 24. Svibanj, 2013., 19:19 »
Definitivno TESO, ali stim da igra jos nije izasla ne znamo kakva je. Ali mislim da ce to biti jedan od boljih MMO RPG-eva. Medjutim ako ti se ne svidi, a za to su male sanse, onda mislim da bi trebao uzet GW2. To je izuzetna igra. Ali mislim da je WoW najbolji MMO RPG, medjutim kod njega je problem ta preplata.
 Da kazem da sam i ja imao dilemu. Ja sam se odlucio za TESO. I to je sada jedna od igara koje 100% kupujem odmah pri izlasku.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #3 : 24. Svibanj, 2013., 20:46 »
Ja da sam na tvojoj poziciji bi kupio GW2 bez razmisljanja.

TESO ima potencijala biti najbolja igra ali je malo vjerojatno da ce to i biti. Jedino ako Firor ne napravi neko cudo.

Uzmi sta zelis igrati i gotovo.

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #4 : 25. Svibanj, 2013., 16:04 »
Uzmi bilo šta osim WoWa, ako Boga znaš....
Sa GW2 ne možeš pogrješiti igra je po meni super, nemam je ali sam je isprobao kod prijatelja.
Dok TESO se čini zabavan. Ugl potpis na ovo što je Warewolf rekao(osim da je WoW najbolji MMO LOL) .

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #5 : 25. Svibanj, 2013., 18:51 »
pa nemozes konkretno reci koji je najbolji sad. wow i gw2 daju drukcije iskustvo MMORPG-a. wow je po meni najbolji mmo ikad (nakon 8 godina ima velik broj igraca). ne mozes samo tako skinut wow s prijestolja. gw2 stavlja korisnike na prvo mjesto, a to je jako dobro. a wow? eh, nijedna igra nece imat osjecaj kakav wow ima. nikad. sto mislis, zasto se kaze da cim igras wow, ovisnik si? zato jer je igra kao drugi svijet. nemozes prestat igrat. kad sam ja igro trial, znao sam igrat po 6-7 sati dnevno. i kad sam zavrsio, odigro sam jos 2 triala. igra je fenomenalna. ali to je bilo za vrijeme wotlk-a. sad je wow izgubio dusu. :wildboy:
sve u svemu, wow i gw2 se nemogu samo tako usporedivat.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #6 : 25. Svibanj, 2013., 19:08 »
Onda si kupi wow i gotovo

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #7 : 25. Svibanj, 2013., 20:11 »
Ali nije to što je nekada bilo. Ako ti se igra wow, uđi malo i igraj na privatnim serverima. A kupi ili gw2 ili TESO. I tako dvije muhe jednim udarcem xD

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #8 : 25. Svibanj, 2013., 21:47 »
pa nemozes konkretno reci koji je najbolji sad. wow i gw2 daju drukcije iskustvo MMORPG-a. wow je po meni najbolji mmo ikad (nakon 8 godina ima velik broj igraca). ne mozes samo tako skinut wow s prijestolja. gw2 stavlja korisnike na prvo mjesto, a to je jako dobro. a wow? eh, nijedna igra nece imat osjecaj kakav wow ima. nikad. sto mislis, zasto se kaze da cim igras wow, ovisnik si? zato jer je igra kao drugi svijet. nemozes prestat igrat. kad sam ja igro trial, znao sam igrat po 6-7 sati dnevno. i kad sam zavrsio, odigro sam jos 2 triala. igra je fenomenalna. ali to je bilo za vrijeme wotlk-a. sad je wow izgubio dusu. :wildboy:
sve u svemu, wow i gw2 se nemogu samo tako usporedivat.

Pa ako tako voliš WoW čemo ova rasprava uopće šta ćeš da uzmeš?
Ja osobno po mom iskustvu (boli mene ona stvar za ovisnike na WoWu, nek se uništavaju ako hoće) igrao sam trial sa frendom koji je već neki velik lvl bio tako da nisam samo šarao nego mi je on govorio što da radim i uopće me nije igra privukla. Igrao bi po 20min i dosadila bi mi skroz. Nezz... meni je WoW bezveze, a samim time da ima pretplatu. Grozno, grozno, GROZNO! :chair: :chair: :chair:

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #9 : 25. Svibanj, 2013., 22:02 »
pa gle , volim wow, istina. ali kao sto rekoh, wow je izgubio dusu. i financijski mi nije bas dostupan. zato i pitam, jer wow je epic, ali gw2 misli na korisnike i dostupniji je. a opet, dolazi TESO, a odusevljen sam TES serijalom. zato cekam i dvoumim se (ili da kazem, troumim se. lol)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #10 : 26. Svibanj, 2013., 11:25 »
Svidja mi se kako si to rekao da gw2 misli na svoje korisnike. Nikada u životu ne naidjoh na bolji support team nego što sam naišao na njihov. Za to imaju sve pohvale. Pao im je broj igrača, imaju par propusta za koje se nadam da će popraviti. Sve u svemu, puno im sreće želim.

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #11 : 26. Svibanj, 2013., 12:18 »
A gle, problem GW2 je što kada jednom dođeš na max lvl uradiš sve instance skupiš opremu, nemaš šta raditi to sljedećeg eventa ( koji je za 2 mjeseca otp ) i onda sve tako...

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #12 : 26. Svibanj, 2013., 13:05 »
A sta ne moze se restartati ili nesto? Ja znam u nekim MMO igrama kada stignes do max levela onda imas opcija da pocnes iz pocetka. Ali dobro.
wow je izgubio dusu.
A po cemu je to wow izgubio dusu? To je najbolji MMO RPG ikada napravljen. Meni su cak dobre one expanzije. Dodaju sadrzaj i jako su zabavne. Pogotovo ova zadnja mist of pandaria. Medjutim kao sto vec rekoh imao sam istu dilemu. I nisam izabrao WoW zbog te pretplate. Ali ako ti volis WoW onda  ga igraj.
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2013., 13:06 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #13 : 26. Svibanj, 2013., 13:33 »
A sta ne moze se restartati ili nesto? Ja znam u nekim MMO igrama kada stignes do max levela onda imas opcija da pocnes iz pocetka. Ali dobro.
wow je izgubio dusu.
A po cemu je to wow izgubio dusu? To je najbolji MMO RPG ikada napravljen. Meni su cak dobre one expanzije. Dodaju sadrzaj i jako su zabavne. Pogotovo ova zadnja mist of pandaria. Medjutim kao sto vec rekoh imao sam istu dilemu. I nisam izabrao WoW zbog te pretplate. Ali ako ti volis WoW onda  ga igraj.

1,3 miliona igrača je napustilo wow. Sada su pali na 'samo' 8 miliona. Iako je to velika cifra svakako, to je opet ništa kao što je bilo 2010, odnosno preko 12 miliona!

A oni su iskomercionalizovali (duga riječ) WoW nažalost. Najrahatnije je bilo još u vanili, ali je i TBC okej bio. Od Cate je počelo da ne valja.

Odg: Što kupiti? WoW, GW2 ili TESO?
« Odgovori #14 : 26. Svibanj, 2013., 13:44 »
ja sam osobno iskusio razliku izmedu wow prije cate te wowa tijekom i poslije cate. puno ljudi govori kako je blizzard ubio onaj prijasnji nevjerojatan osjecaj wowa koji su ljudi imali prije cate. to je doslovno bilo kao drugi svijet. totalno sam se uzivio u igru. i zbog toga, puno WOWaša kaze da ne vole danasnji wow. meni je danasnji i dalje dobar, ali ne kolko onaj prijasnji wow. mozda je to nostalgija, nez
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9