HCL.HR

Anketa

Ako bi SWTOR i WoW: Cataclysm stigli na police u isto vrijeme što bi igrali?

SWTOR
23 (65.7%)
WoW: Cataclysm
12 (34.3%)

Ukupno Glasova: 35

SWTOR vs. WoW

  • 61 Odgovora
  • 13820 Hitova
SWTOR vs. WoW
« : 22. Veljača, 2010., 18:58 »
Pošto su izlasci navedenih igara u nekom pobližem vremenskom razdoblju, dajemo na glasanje i naravno očekujemo vaša razmišljanja glede usporedbe SWTOR i WoW: Cataclysm.
Što mislite da li je SWTOR kako ga već mnogi nazivaju WoW Killer?  :mrs: "I hope so"
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #1 : 22. Veljača, 2010., 20:03 »
Koliko god Star Wars bio popularan kao jedna tematika, toliko je i teško da će se već sada po nekim tehnčikim aspektima zastarjelom WoW-u samo tako uzeti kruna sa glave. Neznam, bilo bi zanimljivo vidjeti što ljudi koji igraju WoW i u isto vrijeme se vesele SWTOR-u imaju za reći na ovu temu.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #2 : 23. Veljača, 2010., 01:32 »
Koliko god Star Wars bio popularan kao jedna tematika, toliko je i teško da će se već sada po nekim tehnčikim aspektima zastarjelom WoW-u samo tako uzeti kruna sa glave. Neznam, bilo bi zanimljivo vidjeti što ljudi koji igraju WoW i u isto vrijeme se vesele SWTOR-u imaju za reći na ovu temu.

Igrao WoW 4god prve 2 bio hardcore raidao 7dana sedmicno i jedva cekam SW mmo.Ne samo sto sam veliki SW fan nego sto je WoW dosadio svakome WoW igracu koji igra jos od vanille ali prosto nema nista bolje atm na trzistu od WoWa.Znam to vrlo dobro jer sam bacio novac i na WAR i na AoC.

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #3 : 23. Veljača, 2010., 08:24 »
Slažem se sa Repyhom,  u potpunosti. Krenuo sam sa igranjem WoWa još u prvom mjesecu 2006 godine. Na preporuku frenda, dobio sam 10 day pass, što me u potpunosti privuklo da kupim samu igru. Sve je izgledalo odlično, super igrivo. No po izlasku The Burning Crusadea već su se dale naglasiti misli Blizzarda, gdje igra vodi, prema totalnoj komercijali. To su i dokazali posljednjim nastavkom. Da se malo vratim na sam početak igre. Kada pogledam da sam potrošio cca 800 zlatnika za epic mounta (za što mi je trebalo nekoliko mjeseci), što je sad smješna cifra od nekih 50 golda ako ne i manje, no nebitno, razlika je ogromna. Blizzard je igru nerfao do te granice , da više nije bitno koje klase uzimaš u raid, što je prije bio pravi izazov. Raidovi izgledaju svi na isti princip, ništa novo, što se odnosi i na 5man instance. Izlaskom Cataclysma mislim da će samo produbiti "krizu" kod starih WoW igrača, te će ih svakako odgurnuti od igranja samoga WoWa. No sve u svemu, gledajući najave , pisajući recenzije, pregledom Video materijala, iskreno mislim da Bioware i Lucas Arts misle ozbiljno uzdrmati MMO svijet i svakako mislim da imaju materijala za to. Engine samog WoWa je recimo zastario. Ok slažem se, više je sama grafika bazirana na neki "Strip" look, ali opet, mislim da koristi DX6 nsiam siguran, no ako pogledamo da danas imamo DX11, rekao bi da vrijeme polako gazi WoW. 5 godina na samom vrhu, zarađeni bilijuni eura, mislim da je došlo vrijeme za nešto mnogo bolje - SWTOR!
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

FOrager

  • n00b
  • 3
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #4 : 22. Ožujak, 2010., 20:36 »
SWTOR donosi dinamičniji combat što je velika boljka za razliku od WOWa.
WOW universe je dobar, ali SW je još bolji. Taureni, trolovi, dwarfovi... svima su dosadili.
Cataclysma donosi puno promjena ali u suštini ništa novo.

MIslim da će puno igraća preći na SWTOR. :thumbs:
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2010., 20:38 FOrager »

*

jezdimir

  • n00b
  • 1
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #5 : 16. Travanj, 2010., 03:02 »
Igram wow od open bete i naivno sam prodao acc misleci kako ce AOC biti pozitivna promjena posto mi je wow isao na usi van. Oh kako sam se prevario, pokusao sam warhammer ali i tu bas nije bilo kruha nakon mjesec-dva. Ponovo sam kupio wow dignuo par likova, u medjuvremenu kupio Aion kojeg nisam ni odigrao do kraja pretplate.  Na Star Warsu cu probati open betu, pa onda vidjeti da li nastaviti ili se vratiti na kataklizmu. Nadam se da ce igra biti vrijedna ostanka jer sam ipak fan SW-a jos od jugoslavenske premijere davnih godina.

*

LordJedy

  • n00b
  • 2
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #6 : 24. Svibanj, 2010., 19:21 »
Takodjer igram WOW od bete . wow sam prestao igrati prije kojih mjesec dana jer je moja guilda srusila sve, King je pao... imam sve kaj se moze imati i u PVP-u i u PVE. Kor Gall je server na kojem sam igrao WOW. igrao sam i AOC " Tihi ranger lvl 80 raidovi tak tak ali nisu dorasli WOW-u Navodno je sad puno bolje frend mi prica.. ali svi jedva cekamo SWTOR ....mozda  će biti WOW kiler ...da bar

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #7 : 05. Srpanj, 2010., 13:53 »
Star Wars the Best

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #8 : 22. Siječanj, 2011., 20:21 »
Ova tema je bez veze otvorena zna se ko je bolji i usto za SWTOR je ulozeno 300 mil, ali igra nece ispuniti ocekivanja upotpunosti, nece failat kao APB, ali bit ce razocarenje kao APB!

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #9 : 25. Siječanj, 2011., 12:47 »
Mazara dobro dosao :D

Igrao sam World of Warcraft skoro dvije godine, SWTOR sam igrao nekoliko mjeseci i odustao, jednostavno to nije ono sto me privlaci. Jednostavno volim stil  WoW-a ali se slazem sa vama da je SWTOR jaka konkurencija World of Warcraftu.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #10 : 26. Siječanj, 2011., 11:19 »
ja igram wow od pocetka do sada to je jedini MMO sta igram i AION,lotro malo manje ostali mmo-i za mene su DEAD al sta se ti SWTOR-a koliko sam vidio moze da bude dobro!!!WoW je vladao godinama vreme je za druge MMO-e!!!!

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #11 : 26. Siječanj, 2011., 12:55 »
Ja sam još uvijek na tome da WoW neće izumrijet, uvijek će biti uhodane ekipe kojoj druga igra netreba da bi se zabavili.

Mazara, pozdrav care. :)

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #12 : 26. Siječanj, 2011., 13:52 »
pa ja igram wow sad vise ty ne jer je dosla cata (kupio je ) i ne ista stvar samo ono 100k hp.a lose po meni a SWTOR izgleda pre dobro jedva cekam i kad se sjetim bioware .. :D i dragon age .. definitivno  ce biti wow kiler :D

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #13 : 26. Siječanj, 2011., 14:08 »
Blizzard bi još više profitiro da napravi neki novi MMO jer WoW je mužnja novaca kroz ekspanzije.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: SWTOR vs. WoW
« Odgovori #14 : 26. Siječanj, 2011., 17:08 »
Usporedbe s igrom koja još nije ni izašla nema pretjeranog smisla, eventualno moš napisat svoja očekivanja. Rasprava će još morati čekati, a dotad anketa nema smisla.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9