HCL.HR

Tko je veći gamer?

  • 52 Odgovora
  • 37318 Hitova
*

LuxUltime

  • n00b
  • 4
Tko je veći gamer?
« : 02. Studeni, 2015., 23:22 »
Eto, čisto me zanima vaše mišljenje. Moje mišljenje je da odmah kažem: podjednako.

Dakle po vama da li je veći gamer onaj koji odigra 20 igara godišnje svaku po 10 sati (karikiram) ili 2 svaku po 100 sati. Hoću reći da li količina prijeđenih igara po vama čini većeg gamera ili vrijeme utrošeno u njih? Ja iskreno mislim da su u oba slučaja jednako vrijedna. Dakle 2 od 100 sati ili 20 od 10 sati. Eto, a što vi mislite?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #1 : 02. Studeni, 2015., 23:28 »
Uopšte nije poenta u satima provedenim igrajući se, nego o načinu razmišljanja i odnosu prema video igrama.
:kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #2 : 02. Studeni, 2015., 23:29 »
Gamer je onaj koji vecinu svog slobodnog vrjemena ulaze u igranje igara i pritom uziva.

*

LuxUltime

  • n00b
  • 4
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2015., 23:31 »
Ma dobro znam, sve stoji... Ali tko je u vašim očima veći gamer? To sam mislio. Karikirao sam količinu. Ali mislim da li onaj koji količinski prijeđe više ili koji se fokusira na manje i pri tome jednako uživa.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2015., 23:46 »
Moje mišljenje je da je to apsolutno ne bitno, gameri koji pređu 20 igrica ili 2 igrice pa cak i oni koji cjelo to vrijeme igra jednu MOBA igricu, su za mene isti.
Mislim da nije bitno koliko i sta igras, nego dali u to ulazes svoje slobodno vrijeme i dali volis igrati.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

LuxUltime

  • n00b
  • 4
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #5 : 02. Studeni, 2015., 23:49 »
Pa da, tako i ja mislim. Ako netko igra samo COD/BF/FIFA/DOTA/CS itd. ili netko tko prijeđe 50 njih po meni su isti.

Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #6 : 03. Studeni, 2015., 01:29 »
Ako igraš godinama igre gejmer si,bez obzira koliko sati i koliko igrica,ali ja opet smatram da je veći gejmer onaj koji igra više igrica i stalno provodi vrijeme za pc,a ovi što upale igricu neku 2,3 puta u tjedan dana po 1h il 2h igranja manji su gejmeri ustvari nisu gejmeri,npr ako netko igra čitav život PES ili Counter Strike i samo to da igra nije gejmer

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #7 : 03. Studeni, 2015., 08:27 »
Prvo bi trebao definirati pojam "gamer" očito je da više ljudi ima više mišljenja.
Ja bih ga definirao kao osobu koja voli cijelokupnu industriju video igara, podržava developere (kupuje igre), skuplja neke igre kolekcionarski i naravno na samom kraju igra igre.
Znači ja ne bih mogao smatrati gamerom nekoga tko uopće nikada ne podržava developere, nekoga koga uopće ne zanima industrija i vijesti iz industrije video igara, pa čak i neke hardware vijeti.

Tako da je pojam definitivno širok, ali opet podosta subjektivan. Biti gamer znači biti dio određene kulture, a ne koliko netko nešto igra.
Tu Vam je Metalni vrhunski pojasnio u jednoj rečenici:
Uopšte nije poenta u satima provedenim igrajući se, nego o načinu razmišljanja i odnosu prema video igrama.
:kava:

:thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #8 : 03. Studeni, 2015., 13:45 »
Slazem se sa time.Biti gamer je nacin zivota !!

Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #9 : 03. Studeni, 2015., 14:42 »
Hrv4tin4 i Metalni su sve dobro rekli =D>

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #10 : 03. Studeni, 2015., 18:00 »
Ma dobro znam, sve stoji... Ali tko je u vašim očima veći gamer? To sam mislio. Karikirao sam količinu. Ali mislim da li onaj koji količinski prijeđe više ili koji se fokusira na manje i pri tome jednako uživa.
Metalni je dobro rekao, ali što se tiče tvog pitanja rekao bih da su isti pod uslovom da onaj pređe barem većinu tih igara ali ako pređe npr. 2 igre a 18 samo proba i nakon 5-10 sati odbaci prije nego je prešao onda to i nije baš velik gamer. Također, oni koji igre igraju samo da "ubiju vrijeme" nisu pravi gameri nego obični kežualci.

Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #11 : 03. Studeni, 2015., 18:18 »
gamer = osoba koja igra videoigre.

bilo jednu godišnje il 50 godišnje, svejedno je :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #12 : 03. Studeni, 2015., 19:56 »
gamer = osoba koja igra videoigre.

bilo jednu godišnje il 50 godišnje, svejedno je :wildboy:
Istina, al čovjek pita ko je veći gamer. A onaj ko igra 50 je svakako veći od onog ko igra 1 ;)

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #13 : 03. Studeni, 2015., 23:00 »
Biti gamer znači biti osoba koja uživa u video igrama,neovisno koliko ih igra vremenski i količinski.
Znači po mome mišljenju ta 2 primjera što je autor teme naveo su kompletno jednaka.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Tko je veći gamer?
« Odgovori #14 : 04. Studeni, 2015., 10:11 »
Znači ja ne bih mogao smatrati gamerom nekoga tko uopće nikada ne podržava developere, nekoga koga uopće ne zanima industrija i vijesti iz industrije video igara, pa čak i neke hardware vijeti.

Kako si opčinjen sa original igrama ajmo malo dublje
Zašto u americi igre koštaju 50 dolara, a u europi 50 eura? To ti nije bitno jeltako? Imaš para na bacanje pa te boli noga šta je već u startu nepravededna cijena?

Ajmo izostavit hrvatsku je ipak nismo najsiromašniji, ali smo jako blizu i ono šta je jednom amerikancu 50 dolara istih tih 50 doalra je hrvatu mnogo, mnogo više radi životnog standarda
Šta sazemljama koji su u još većem kurc. nego hrvatska? Zbilja smatraš da tamo jedan dečko, (ili u hrvatskoj) je manj "gamer" nego ti koji bacaš novce u ekran i smatraš se gamerom?
Ma daj ajde molim te, ta stavka ti je čisto sranje i preseravanje!
Ne kažem da ne treba podržat dobrog developera, ali današnja nebuloe sa 50 dolara igra, 20 dolara DLC, 10 dolara jedan pištolj su rak gaming industije; rak koji se širi i neće stat

Po tebi je Radojko Radić iz Ljubuškog manji gamer jer eto, nema novaca pošto je nezaposlen nego svemoćni hrvatina koji je pun para i kupuje igre!

Alergičan sam na ta preseravanja!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9