HCL.HR

Traži se 3D animator

  • 15 Odgovora
  • 5926 Hitova
*

Tuvok

  • *
  • 19
Traži se 3D animator
« : 15. Ožujak, 2015., 17:40 »
Tražimo nekoga za izradu animacija za igru na kojoj radimo. Većinom ce biti potrebno animirati modele ljudi i životinja. Plaćanje po dogovoru s mogućnošću zapošljavanja u 5. mjesecu, ovisno o dotadašnjoj suradnji. Još ako je i netko iz Rijeke to bi bilo super, ali nije uvjet. Ako tko ima kakvih pitanja neka slobodno pita. Nadam se da ce se naći zainteresiranih :)

*

BANANCO

  • n00b
  • 4
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #1 : 19. Ožujak, 2015., 15:16 »
Nisam 3d animator ali u slobodno vrijeme se bavim sastavljanjem pozadinske glazbe, imam dosta cool melodija, koje bi se mogle iskoristi u video igri
ako si za suradnju kontaktiraj me :)

ovo je link od moga sundcloud profila:
https://soundcloud.com/goran-kuli

izdvojio bih neke melodije:
https://soundcloud.com/goran-kuli/bananco-pax-war ---PaX WaR
https://soundcloud.com/goran-kuli/sets/frozen-minds ---Frozen minds
https://soundcloud.com/goran-kuli/dying-wawe ----------Dying wawe
https://soundcloud.com/goran-kuli/neptune-rising--------Neptune rising

moj FB. profil https://www.facebook.com/GoranKulic11
pozz
HATERS <3 ME

*

Gamedesigner47

  • n00b
  • 4
  • Dizajner video igara, recezent,redatelj...
    • Alem Sehic Blog
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #2 : 19. Ožujak, 2015., 17:48 »
Ja nisam 3D animator,ali bavim se level dizajnom i plus znam programirati 3D engine-e i grafiku u OpenGL-u,sad ako ti to treba ;)
Im game designer and Im proud of it

*

Tuvok

  • *
  • 19
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2015., 18:21 »
Prijatelju BANANCO, vec imamo osobu zaduzenu za zvukove u igri.

Prijatelju Gamedesigner47, javio sam ti se preko PP.

Samo da napomenem da igra nije za mobitele ili takve kvalitete, nego bi po završetku trebala biti u razini AAA igara :)

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2015., 18:44 »
Kako misliš da bude na razini čega? Na nivou grafike kao AC:Unity su šanse 0,0001% šansi, svet velik kao u skyrimu 0,000000000000001 %, šansi ali po općenitoj kvaliteti su neke realne šanse. :thumbs:
EDIT: Polažem nade, igre sa Balkana su retke, a kvalitetne još redje, nadam se da ćeš ti i tvoj tim zajedno sa još puno razvojnih timova širom Balkana prekinuti tu tradiciju!
Inače u kom engineu pravite igru, ja sam probal neke svoje zezancije u nekoliko enginea i unreal 4 mi je bio najbolji,
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2015., 19:09 StreetFigter88 »
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Tuvok

  • *
  • 19
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #5 : 19. Ožujak, 2015., 18:48 »
Bit ce ti jasno kad ju zaigraš ;) Sada da idem sve objašnjavati ne bih do ponoći prestao pisati :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2015., 19:35 »
Čuj, zvuči dosta nerealno da misliš da radite AAA igru, a 3D animatora tražite po gaming forumima kao da ne postoje profesionalni kanali za ljude sa stvarnim iskustvom u takvom poslu. Iskustvom kakvo zahtjeva jedan AAA projekt barem. Tako da, slobodno se raspiši barem malo o tom ambicioznom projektu :piva:

*

Arremer

  • n00b
  • 1
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #7 : 19. Ožujak, 2015., 19:59 »
Hm,blizu...3D Generalist / Game designer iz Rijeke,fokusiran sam na modeliranje ali imam i neko osnovno iskustvo s animiranjem.
Javi za detalje,pa da vidimo koliko ste zahtjevni :mrgreen:

Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #8 : 19. Ožujak, 2015., 20:25 »
vidiš da je top secret

lol ekipa traži pomoć ovaj pita koja vrsta igre, a ovaj vidjet češ kad češ ju igrat ma baš lol
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Tuvok

  • *
  • 19
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #9 : 19. Ožujak, 2015., 21:12 »
Kao prvo, ovim putem sam htio dati priliku za suradnju lokalnim ljudima koji nisu u mogućnosti zarađivati putem Freelancer-a i slicnih portala (ondje sam vec surađivao s nekoliko ljudi). Svi znamo kakva je situacija sta se tice posla kod nas i ako mogu za 2-3 mjeseca kad otvorimo studio/firmu (u toj smo mogućnosti jer smo pronasli ljude koje ce uloziti u projekt) zaposliti nekog covjeka koji ima znanja i volje da radi ono sto voli, a npr. nije bio do tada u mogućnosti da se bavi onime sto voli, zasto to ne bih ucinio. Na Freelancer uvijek mogu otici, najmanji problem. Kao drugo, tema posta je trazenje animatora, a ne objasnjavanje igre. Zainteresiranima za suradnju naravno da cu objasniti o cemu se radi, ovim ili onim putem. Oni koji citaju postove su mogli vidjeti da sam nedavno dao u jednom postu kratko objasnjenje igre :)

*

Tuvok

  • *
  • 19
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #10 : 19. Ožujak, 2015., 21:15 »
P.S. @StreetFighter88 Koristimo Unity, jer kad se sve zbrojilo i oduzelo, on nam se pokazao kao najbolji :)

*

Schmitzz97

  • n00b
  • 1
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #11 : 19. Ožujak, 2015., 21:19 »
Dosta se bavim 3d modeliranjem u blenderu, radio sam i u unityju nesto malo, animirao nisam bas mnogo ali mogu se snaci sa mecanimom i nekim skeletalnim animacijama.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #12 : 19. Ožujak, 2015., 21:52 »
Pa nezz, gledao sam nekoliko tutoriala i unity može biti sasvim solidan engine, a oni web player može napraviti solidnu grafiku (za internet pojam), kao primer navodim contact wars na faceb00ku koji ima super grafiku za web standarde...
Ali mi se unity više čini kao neki engine pogodan za igrice u trećem licu i koji je pogodan za MOBA žanr...
A što se tiče animacije, ako hoćete ne mogu verovati da ovo postoji! razinu, trebaće dosta iskusnih ljudi i puno vremena, nego jel ste čuli priču o čoveku koji je radio 2 godine animaciju plašta za Batman: Arkham Assault.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #13 : 19. Ožujak, 2015., 23:00 »
Ne trebate hejtat čovjeka - ali možda ne razumije što je AAA u doslovnom smislu ili se nije dobro izrazio.

Citat:
Samo da napomenem da igra nije za mobitele ili takve kvalitete, nego bi po završetku trebala biti u razini AAA igara :)

Kvaliteta je jedan subjektivan pojam gdje ne ovisi jel igra AAA ili Indie produkcije  - realno gledajuci malo koja igra je dobila triple EJ (AAA) 'titulu' ako vec nije bila najavljena kao takva. (znaci visoki budzet, visoka promocija, visoka produkcija - hype itd) U drugu ruku, npr Watch Dogs je najavljena kao AAA title i kao takva zbori ali po kvaliteti ne bih je svrstao u vrhunske titlove vec samo jedna od.

Tako da nemoj se obazirat na AAA ili B produkciju - nek to lici na nesto i fokus na inovativnost ;)
The blood of youth is bubbling back..

*

MrSlobo

  • n00b
  • 1
Odg: Traži se 3D animator
« Odgovori #14 : 20. Ožujak, 2015., 20:10 »
Ja dosta dugo radim u Pgotoshopu, Cinema 4D...
Ako vam nesto treba javite se na moj email.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9