HCL.HR

Anketa

U koje doba dana najčešće igrate videoigre?

Ujutro
Popodne
Navečer
Poslije ponoći
Kako u koje - pa dan i noć

U koje doba dana najčešće igrate videoigre?

  • 24 Odgovora
  • 32686 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« : 22. Svibanj, 2017., 11:39 »


Jednostavno pitanje uz popratnu anketu - kakve su vam vremenske navike igranja videoigara, tj. koje doba dana pretežito posvećujete videoigrama?
Igrate li se dok ste svježi - čim se probudite; nakon što se vratite s posla / iz škole - popodne, predvečer kad obavite sve ostalo.
Ili ste možda noćna ptica pa vaše gaming sesije uglavnom traju do kasnih jutarnjih sati?

Je li vam igranje vremenski ograničeno ili se igrate kada i koliko god želite?
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2017., 11:42 wyzard »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #1 : 22. Svibanj, 2017., 12:04 »
Vecinom igram posljepodne kad dodem sa posla, a ponekad se zna produzit i navecer, al do max 10,11 jer onda gubim svu bolju za igranjem i idem na spavanje. Kad sam slobodan igram i ujutru, al to je rjetko kada. Sta idem stariji jednostavno imam manje vremena za igranjem. Moram radit, pa napravit trening, pojest, otusirat se i ostane mi doslovno 2 sata slobodna, a to vecinom iskoristim za popratit forume, YT gaming scenu i to je to, idem na spavanje.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #2 : 22. Svibanj, 2017., 12:31 »
Još dok se nisam zaposlio, igram kad mi se igra. Nebitno dan, noć. Ujtri nikad, ili idem tad spavat, ili spavam tad.  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #3 : 22. Svibanj, 2017., 12:32 »
Doduse ja sam sada na brodu pa ne igram skoro nikako, nisam Vitu upalio vec 7 dana.

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #4 : 22. Svibanj, 2017., 13:33 »
Preko tjedna uglavnom navečer, ali tu i tamo znam nekada raspiliti koju rundu i u popodnevnim satima. Vikendom se igra svakako, ovisno o raspoloženju ali ponekad i do jutarnjih sati :P

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #5 : 22. Svibanj, 2017., 13:47 »
Kada mogu birati onda je to najčešće dok nije mrak, čisto zbog očiju. Treba i na to paziti.
No, ako nema druge i ako baš nemam ništa pametnije onda se i navečer igra.

Znao sam u srednjoj i na faksu igrati jako puno noću, zato sam kako je vrijeme prolazilo
padao sa ocjenama jer ono, ne možeš igrati do jutra pa u školu pa spavati popodne pa sve ispočetka.

Preporučio bi svima maksimalno 3 sata igranja dnevno (samo onima koji pretjeruju, kao što sam ja) jer
s vremenom shvatiš da uopće nije bitno da igraš čim više nego da u kratkim crticama uživaš :D
Znači makar je igranje navečer ugodnije igram čim više dok je svjetlo zahvaljujući mudrosti koju sam stekao :D

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #6 : 22. Svibanj, 2017., 14:00 »
Najčešće iza ponoći jer se tada mogu u miru i tišini opustiti i skoncentrirati na ono što igram

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #7 : 22. Svibanj, 2017., 14:06 »
Uvjek u mrklom mraku nebitno jel dan il noč, rolete se spuste i rokaj.

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #8 : 22. Svibanj, 2017., 14:17 »
moram rec, otkako sam upisao ozbiljan fakultet igram kad nemam vele obveza/ pritiska na faksu. tj. ljeti.
If you follow someone else, you are ignoring your own yogurt.

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #9 : 22. Svibanj, 2017., 15:33 »
Dok je škola jak rijetko. Nemam vremena al isto svaki vikend popodne igram barem 3-4 sata. Ljeti u kasnim noćnim satima nakon mora. Uglavnom oko ponoć pa do 4 ujutro.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #10 : 22. Svibanj, 2017., 16:55 »
Preko tjedna zbog posla najčešće igram navečer cca od 20-23 h nakon toga mi već pada koncentracija i glava od umora, vikendom najčešće ujutro uz kavu i navečer ovisni kako kad imam obaveza. Nekada sam mogao igrat do ranih jutarnjih sati, sada zbog obaveza ta vremena su jako rijetka!



*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #11 : 22. Svibanj, 2017., 18:39 »
Igram onda kada sam slobodan... Preko tjedna radim pa ako ulovim vremena onda popodne - navečer. Ovisi kakvi su planovi za vikend. Nekada ujutro, nekada popodne, nekada navečer... Zaista nema nikakvog pravila.


U pravilu igram koliko hoću ako nemam nekih velkih obveza. U protivnom se teško natjeram pokrenuti igre ako znam da sam ograničen. Tipa ako znam da imam samo 30 ili 45 minuta neću ništa ni pokrenuti. Taman se uvučeš u igru i moraš van. To u igrama koje ja igram je samo mali djelić vremena i pitanje je hoću li stići dovršiti u tom razdoblju misiju, level ili što već. A mrzim stati usred misije i napraviti save.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #12 : 22. Svibanj, 2017., 21:13 »
Jedino ne volim po noći igrat (to je moje vrijeme za filmove i serije).

Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #13 : 22. Svibanj, 2017., 21:45 »
Jedino ne volim po noći igrat (to je moje vrijeme za filmove i serije).
E, to je trebao biti moj odgovor. Iznimka je samo ako igram igru koja mi je toliko dobra
da nije bitno da li je večer :D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: U koje doba dana najčešće igrate videoigre?
« Odgovori #14 : 23. Svibanj, 2017., 07:51 »
Prije dok sam bio na faxu, bilo je vremena preko cijelog dana i minimalno 10 partija LoLa dnevno  :clap: ...sada kada sam oženjen, čekam bebu, radim i imam jednu malu firmicu sa strane...ne stignem igrati niti upola koliko bih htio. Što je jako veliki razlog zašto igram PES toliko u zadnje vrijeme, jer mogu odigrati jednu partiju 20 minuta i ne osjećam se loše što je moram ugasiti. Prije dok bih igrao neki MMO/RPG to bez 1-2h nema smisla pokretati. Više manje u zadnje vrjieme dok je bila emisija 321kuhaj bih igrao od cca 21-23:xx dok draga gleda. Sada odigram navečer možda 30-60 minuta i to ovisi kada, uzeli smo PS4 Pro da igramo zajedno, samo što ponuda nije nešto, pa u zadnje vrijeme halamo Rayman Legends..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9