HCL.HR

Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!

  • 28 Odgovora
  • 5684 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« : 21. Siječanj, 2011., 20:24 »
Najavljivali smo i najavljivali, a sada je konačno i otvoren!

U čast tragično ugašenog MMO Base portala, otvaramo ovaj unikatni podforum namijenjen isključivo MMO gamerima, odnosno svima vama koji igrate neki MMO ili jednostavno želite raspravljati o MMO igrama. Prošli smo kroz naš podforum za PC gaming i sa nekoliko prvih stranica tog podforuma izvukli sve bitnije teme o MMO igrama te ih prebacili u ovaj podforum. Iako neke od njih nisu dugo dobile novi post, nadamo se da ćete ostaviti pokoji baš sada kada smo ih smjestili na pravo mjesto, a vama na slobodu ostavljamo da otvorite bilo koju drugu temu za neku MMO igru koja još nema svoju temu.

Kada se ovaj podforum uhoda i postane posjećeniji, ovu uvodnu temu ćemo izbrisati, ili jednostavno maknuti iz Sticky pozicije, no za sada je itekako potrebna da vam objasnimo što ovime podforumom zapravo želimo i zašto je ovaj on otvoren. Pa krenimo od početka...

MMO BASE SE RASPAO - ZAŠTO?

"Raspao" je možda pregruba riječ, ali u svakom slučaju MMO-Base je ugašen, a njegovi bivši voditelji nemaju više plan dizati ga ponovno online. Zašto se to desilo? Jednostavno zbog prezaposlenosti. Naime, MMO Base lijepo je napredovao, ali je samim time zahtjevao sve više i više posla.

Sav taj dodatni posao jednostavno je krao previše vremena voditeljima bivšeg portala, što je na kraju rezultiralo njegovim gašenjem. Voditelji ga nisu htjeli zapuštati, već su se odlučili potpuno ga ugasiti. Iako smo mi iz HCL-a bili protiv potpunog gašenja portala i foruma, na odluku voditelja MMO Basea nismo htjeli, niti mogli utjecati, jer ipak - uvijek smo im kao matični portal HCL mreže davali slobodu.

MMO ARENA PODFORUM - ZAŠTO?

Kad pričamo o gašenju MMO Basea, ono zbog čega najviše žalimo ste vi - svi vi koji ste redovito posjećivali MMO Base portal i forum, odnosno svi vi koji ste njegovim gašenjem izgubili svoje omiljeno mjesto za druženje sa ostalim MMO gamerima i pričanje o MMO igrama.

Upravo to je smisao ovog podforuma - osim da stalnim HCL forumašima osigura posebno mjesto za rasprave o MMO igrama, širimo ruke i pozdravljamo sve zainteresirane forumaše sa bivšeg MMO Basea da nam se pridruže u "Masivnim Multiplayer Online diskusijama" upravo ovdje. :hug

Početne teme za raspravu su otvorene, a svakako ih želimo vidjeti i više - slobodno otvorite neku temu za koju mislite da bi mogla postati popularna.

ŽELITE PISATI VIJESTI, RECENZIJE I NAJAVE?

Znamo da je MMO Base okupljao i brdo kreativaca, ljudi koji vole pisati o gamingu i aktivno prate scenu. Pa ako upadate u tu kategoriju znajte da za vas možda ima mjesta i na HCL portalu. Sada kada nema MMO Basea, svakako želimo što više pisati o MMO žanru na HCL portalu, pa ako mislite da bi mogli pisati vijesti, recenzije, najave i slične tekstove o MMO igrama za HCL portal, javite se meni na forumski PM ili na e-mail admin(at)hcl.hr pa možda nešto i dogovorimo. Do tada, mi iz uredništva ćemo se dodatno fokusirati baš na MMO žanr, pa u narednih par dana možete očekivati neke nove tekstove o MMO igrama.
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2011., 20:27 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2011., 16:48 »
Eto i službeno je otvoren MMO Arena podforum, a kako je ovo tema koju bi trebali prvu pročitati, malo ju bumpam ovim postom.

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #2 : 22. Siječanj, 2011., 19:31 »
Svaka cast na ovome.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #3 : 24. Siječanj, 2011., 08:26 »
kad me posjetis na MMO-BASE ja se rasplacem :D jednostavno bilo mi je dobro tamo imali sve poslozeno kako treba po meni je bilo najbolji portal!!ali sad cu biti ovde jer drugdje nema :((!!

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #4 : 24. Siječanj, 2011., 17:16 »
I ja budem tužan nekad i javljam se za bilo koju pomoc oko MMO Arene i MMO opcenito :D

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2011., 18:50 »
Ali svaka cast HCL Portalu sto su omogucili MMO-BASE fanovima da imaju svoj podforum i sto ce donositi vijesti o MMO igrama. HCL najbolji ste!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #6 : 25. Siječanj, 2011., 15:54 »
 :hug

*

Mojsije

  • Administrator
  • **
  • 466
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #7 : 26. Siječanj, 2011., 12:22 »
:hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #8 : 31. Siječanj, 2011., 19:35 »
Samo da javim da kreće rad na maloj customizaciji ovog podforuma u smislu posebne teme samo za njega. Zelena boja koja toliko paše bivšim MMOBaseovcima će biti bitan dio svega  :hug

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #9 : 31. Siječanj, 2011., 21:12 »
:D Hvala vam HCL, stvarno ste najbolji. ( i bez ovog ste najbolji).

btw: ovo nije uvlacenje u g.... :D

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #10 : 31. Siječanj, 2011., 21:15 »
The best :D

*

Seminola

  • n00b
  • 4
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #11 : 03. Veljača, 2011., 07:38 »
Pozdrav,
Šteta što je MMO Base ugašen, kako više nisam imao mjesto za pisanje tekstova za rubriku special,
otvorio sam blog http://seminola.blogspot.com/ koji se bavi MMORPG temama, blog je još u pelenama ali vjerujem da ima zanimljivih tekstova.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #12 : 03. Veljača, 2011., 08:27 »
pa jel bi bio problem da otvorimo web portal :D jos je ostalo dosta koji vole pisat ti si najbolji.ako treba pomoci novcano tu sam :) nije frka dat svaki mjesec za portal tako da bilo bi dobro!!!to je na vama!!

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #13 : 03. Veljača, 2011., 08:41 »
Pozdrav,
Šteta što je MMO Base ugašen, kako više nisam imao mjesto za pisanje tekstova za rubriku special,
otvorio sam blog http://seminola.blogspot.com/ koji se bavi MMORPG temama, blog je još u pelenama ali vjerujem da ima zanimljivih tekstova.


Super su ti tekstovi! To nam treba zasigurno.. Bravo!

Odg: Ugašen MMO Base - Otvoren MMO Arena podforum!
« Odgovori #14 : 03. Veljača, 2011., 09:47 »
Trebali li bi ovaj prijedlog Vujkana uzeti u obzir, da otvorimo portal za takve tekstove :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9