HCL.HR

Uskoro novi gaming webshop

  • 4 Odgovora
  • 9447 Hitova
*

Deyo22

  • **
  • 485
Uskoro novi gaming webshop
« : 21. Prosinac, 2017., 18:11 »
Pozdrav, ispričavam se adminima ukoliko sam stavio temu u krivi podforum, neka ju slobodno premijeste.

Naime, uskoro ću otvoriti vlastiti webshop za prodaju Playstation igraćih konzola, igara za PS te hardware-a. Htio bih samo čuti mišljenje od gamera i možda budućih kupaca  ;) .

Imati ću vrlo vjerovatno najbolje cijene na tržištu, no zanima me što vi mislite o ideji neke vrste loyalty-a club-a? Gdje svakom kupnjom osim poklona dobijete i bodove koje možete koristiti na različiti merchandise ili buduće kupnje. Koliko sam upoznat nijedan gameshop u RH nema nešto slično. Slobodno recite vaše mišljenje da znam da li da sprovedem ideju u djelo.

Živjeli!

Odg: Uskoro novi gaming webshop
« Odgovori #1 : 21. Prosinac, 2017., 18:13 »
Zašto ne  :thumbs:

Želim ti puno uspjeha i nadamo se dobroj ponudi

Odg: Uskoro novi gaming webshop
« Odgovori #2 : 06. Siječanj, 2018., 23:54 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:07 Bert_Raccoon »

*

JADRO

  • *
  • 24
Odg: Uskoro novi gaming webshop
« Odgovori #3 : 15. Siječanj, 2018., 19:49 »
Korištenje bodova za gaming webshop? 😀 Slobodno!  Zašto samo Playstation? Trebao bi u budućnosti, naravno ako uspije proširiti to i na druge platforme. Sretno!

Odg: Uskoro novi gaming webshop
« Odgovori #4 : 15. Siječanj, 2018., 23:15 »
Pozdrav, ispričavam se adminima ukoliko sam stavio temu u krivi podforum, neka ju slobodno premijeste.

Naime, uskoro ću otvoriti vlastiti webshop za prodaju Playstation igraćih konzola, igara za PS te hardware-a. Htio bih samo čuti mišljenje od gamera i možda budućih kupaca  ;) .

Imati ću vrlo vjerovatno najbolje cijene na tržištu, no zanima me što vi mislite o ideji neke vrste loyalty-a club-a? Gdje svakom kupnjom osim poklona dobijete i bodove koje možete koristiti na različiti merchandise ili buduće kupnje. Koliko sam upoznat nijedan gameshop u RH nema nešto slično. Slobodno recite vaše mišljenje da znam da li da sprovedem ideju u djelo.

Živjeli!
Moram priznati da ti je ta ideja jako dobra.Zaintrigirao me je i ovaj deo o meorchandise.Jedva čekam da vidim šta će biti dostupno od merchandise.Sve u svemu dobar plan.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9