HCL.HR

Varanje u multiplayer igrama

  • 13 Odgovora
  • 4842 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Varanje u multiplayer igrama
« : 25. Studeni, 2011., 17:13 »
Na ovom forumu vjerojatno nema osobe koja se bar jednom nije susrela sa ovim problemom. Neki su možda i "isprobali" koje od pomagala.
Ima li zadovoljstva u pobjedi bez truda dok vam ostali igrači "peglaju" članove uže obitelji? Kakvo je vaše stajalište o varanju?
Podijelite iskustva koja su vam ostala u sjećanju.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #1 : 25. Studeni, 2011., 17:33 »
ja bi rekao da i varanje postoji JEDINO u MP igrama. varanje je najgora stvar u MP gamingu opcenito, ako nemas skilla, nemoj igrati protiv drugih.

s druge strane ne vidim problem u "level apanju" s drugima u lanu i slicno, zbog otkljucavanja primjerice novih oruzja. ako sam vec kupio igru, zelim sve otkljucano, sustav napredovanja je bezveze, sluzi jedino da te duze zadrzi u igru. igra bi trebala zadrzati igraca cistim gameplayom a ne limitiranjem sadrzaja. kad imamo svi jednaku opremu, da vidimo tko je bolji...

da prosirim na SP, varanje u single playeru ne postoji. to su tzv "developer/console commands". koga bi tamo varao? komp? ne vidim nikakav problem u ukucavanju no clippinga da bi se rijesio buga s kojim sam propao pod mapu ili zaglavio u nekom zidu. ne vidim problem u ukucavnju komande za novac, jer nemam toliko vremena za igranje i ici 10 puta iz jedan u drugi grad da bi prodao 100 stvari za neku sicu da bi mogao kupiti mrvicu bolje oruzje. ne vidim problem u promjeni kuta gledanja, jer se danas rade igre takvog kuta gledanja kao da gledas kroz sniper scope. ne vidim problem u ukucavanju god modea da bi prosao neki frustrirajuci dio igre ili prejakog bossa samo zato jer u igrama vise ne postoji quick save...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #2 : 25. Studeni, 2011., 19:09 »
ALAL VERA!!!


nez.
inače sam presto igrat COD online prije 6-7 godina zbog debilnih čitera. čak sam na pesu doživljavao čitere na netu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #3 : 25. Studeni, 2011., 19:13 »
Velik problem u današnjim multiplayerima (stariji cod-ovi neigrivi postali), previše ljudi koristi čiteve i toliko su napredovali da se čuda moraju instalirat na server ako se žele spriječit da na njemu igraju takvi, neznam kog to veseli djecu valjda. Za SP mi to nema nikakvog smisla, jer se svaka igra sigurno može preć bez varanja. Ako se nekom neda ić 100 puta od grada do grada ili deset puta ponavljat bossa nezna uživat u igri nego valjda samo igra da ju pređe što prije. Nema mi to smisla baš, veću satisfakciju pruža kad se nešto zakolje iz desete "prirodnim" načinom nego iz prve s godmodom. Aj neke komande za noclip i fov mogu proć.
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2011., 19:14 Mzehn »

Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #4 : 25. Studeni, 2011., 20:39 »
Priznajem da sam koristio WH, ali jedino iz zabave, dok vecina ljudi s kojim sam se ja susreo koriste WH kako bi se pokazali i upali u neki klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #5 : 26. Studeni, 2011., 08:57 »
Aono, nezz.

CoD4 počinje biti neigriv ako na serveru nema admina. Neki lik uzme M604E, upali WH i kolje te kroz zidove, aute i pizde materine. Zanimljivo mi je da se još nikad nisam susreo s čiterima u BF-u, zasad samo u CoDu. A to je vjerovatno neka klinjad mojih godina koja misli da je kul varati i imati skor od 123431 killova i 0 deathova. I da, na onim serverima di ima friendly firea, ako je čiter u mom temau pucam mu u leđa. Kako sam obazriv. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #6 : 27. Studeni, 2011., 15:33 »
Koristio sam cheat samo u SA:MP-u da se malo zabavim.

Npr. igram CS, ako nema admina na serveru odma svi upale WH, aimbot i ostale alatke, a zasto? To me jedino interesira. Osim ako hoceju popit zivce svima na serveru, za dokazat se i uci u neki klan, usli budu ali kad bude trebalo dati demo nece ni namirisat klan ili kad u prvom CW imaju skor 0-20.

Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #7 : 27. Studeni, 2011., 15:36 »
@Lord of Destruction

u popunosti se slažem s tobom, pogotovo ovaj dio što se tiče sp-a i lan-a  :ave:


što se tiče cod 4, probao sam jednom nekakav hax gdje bi kvadratičima bili označeni tvoji neprijatelji, znači nije bio ni wh ni aimbot
nakon pola sata shvatio sam da je to glupost, ne kužim zašto igrati ako ne možeš priznati da je neko jači od tebe  :hiha2:

mogu ovdje i spomenuti, imam frenda koji voli igrat fifu, i sad čim ne pobjeđuje bar 3 gola razlike, a nedaj bože da gubi, odmah ide alt+f4 i igra ponovo tekmu  :fpalm:



*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #8 : 27. Studeni, 2011., 15:37 »
Ne vidim svrhu haxanja. Možda ćeš imat najbolji score na kraju ali to te ne čini profićem.  :wildboy:


Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #9 : 27. Studeni, 2011., 16:26 »
Svrha je zabava, barem meni kao sto sam naveo, haxao sam kad mi je bilo dosadno mozda jedan, dva matcha

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #10 : 27. Studeni, 2011., 16:44 »
Kak to može bit zabavno jebemu, ne kužim u čem je fora, da bez imalo muke pobiješ sve šta postoji ili da te svi na serveru hejtaju?  :(

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #11 : 27. Studeni, 2011., 16:57 »
Dok sam aktivno igrao cod4, znali su me optuživat za varanje na dnevnoj bazi, jednom čak i da imam aimbot.
Igrao sam obično na public hc serverima i redovito bio prvi ili u vrhu liste po killovima što je nekima naravno smetalo.
Obično na onim serverima na kojima sam bio nov ili je u tom trenutku bilo ekipe koja me nije znala.

Cod4 mi je bila prva online pucačina, kad sam počinjao sa igrom bio sam preloš i uvijek mi je bilo čudno kako ostali mogu imati po 90 i više killova,
ali ni jednom mi nije palo na pamet da krenem varati, niti sam trošio vrijeme na optuživanje onih koji su bili bolji od mene.

@redhill
Iskreno, ne kužim kaj ti je tu zabavno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

AphroditeX

  • *
  • 9
  • Writing from the kitchen..
Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #12 : 27. Studeni, 2011., 17:35 »
Nikad nisam haxala, a ni ne planiram jer znam kako je to kad igraš a ne možeš se ni spawnat kako spada već si mrtav  :mrgreen:

Odg: Varanje u multiplayer igrama
« Odgovori #13 : 28. Studeni, 2011., 22:22 »
Meni je zabavno kad nema admina pa aimbot upalis, a ovi sve i svasta psuju, ali i dalje igraju, ali kazem to sam radio u kraktim periodama, kad mi je frend radio hack, pa sam ja testirao :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9