HCL.HR

Vaši najteži trenuci u igrama

  • 161 Odgovora
  • 57029 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #135 : 19. Studeni, 2015., 14:16 »
Ornstein I Smougha sam ubio iz drugog pokušaja sam xDD No zato me je golem prije njih napatio krvički -.-

*

TCONShadow

  • *
  • 69
  • Dead Meat
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #136 : 19. Studeni, 2015., 16:03 »
GTA Vice City Construction Site .. tako nesto je misija bila .. Potrosio sam dosta vremena ;)

Neazzy ×× Rockstar Games Fan  ××  Add me on Social Club ×× Youtube Channel

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #137 : 19. Studeni, 2015., 16:06 »
Jesam i ja prvi put kad sam igrao prije 10 godina, 5,6 pokusaja sigurno utrosio u nju.A kasnije kad sam igrao svaki put sam je iz prve rjesio.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #138 : 19. Studeni, 2015., 17:44 »
Znači kad se u ovom Airscapeu koji sam linkao neki dan pređu svi leveli (normalni + bonus, njih 50-ak) i kad se u svim levelima skupe svi kompanjoni (njih 153) otvori se skriveni bonus-bonus level.

http://youtu.be/gipOTFEyWRM

Skoro dva sata sam sad prelazio ovih 6 minuta...
Generalno ova igra je bez konkurencije najteža od svih koje imam u steamovoj knjižnici. Realno nije ni čudo što se prodala u svega par stotina kopija jer ovo stvarno nije za svakoga, vidim da puno recenzija zamjera tu apsurdnu težinu.
Inače, veli mi dev na chatu da je uz njih 6 iz tima samo još dvoje ljudi prije mene uspjelo na 101% preć igru :hiha:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #139 : 29. Studeni, 2015., 18:34 »
Bilo ih je dosta uglavnom dok nije bilo interneta pa evo da nabrojim bar 3-4.

Mafia:The City of Lost Heaven-ona utrka,ja mislim da sam pokušao 25 puta prije nego što sam uspio.
Return to Castle Wolfenstein-misija "Forest Compound",ne sjećam se točno gdje sam griješio,vjerovatno kako nisam znao engleski tada baš najbolje nisam razumio što treba,igru sam prešao tek prije 2 godine kada sam je konačno odlučio ponovo odigrati :bonk:
Tomb Raider Chronicles-zapeo sam odmah na prvoj misiji,također rada ne poznavanja engleskog jezika,u zadnje vrijeme gledam da uhvatim vremena da je odigram.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #140 : 29. Studeni, 2015., 20:26 »
AC: Syndicate: Ona misija sa mađioničarem... Ok, bilo je i nekih bugova tu i tamo- ali svejedno, shame on me.
Nikako da ga upolugam i bacim u aps. :fpalm:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #141 : 29. Studeni, 2015., 20:32 »
A sjećam se da smo igrali Metal Gear Solid na Play Stationu i onda smo stigli do djela gdje je pod naelektriziran i u zraku je neko sranje od kojeg polako umireš.
Nismo dugo vremena skužili kako preći misiju i kada ispucaš raketu iz nikite da se može s njom upravljati. To je bilo tamo 1998. godine...
Ah ta sjećanja prije interneta i prohoda...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #142 : 29. Studeni, 2015., 20:46 »
Eh da, kad se čekao idući broj Hakera da vidiš da slučajno nema koje objašnjenje... :hihi:
Ja sam se tih godina patio sa LoK: Soul Reaver... hebate vrag, ta me je igra zaista povukla u srž- ali sam bogme i ispustio dušu na nekim slagalicama.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #143 : 30. Studeni, 2015., 17:11 »
s.t.a.l.k.e.r. čisto nebo - najveća težina - prelazak iz močvara (1. mapa) u kordon (2. mapa) kroz špilju pred nišane vojnika iz vojne baze preko puta. Uspio sam, ali tko je igrao tako zna o čemu pričam :wildboy:

Zatim par mapa super meat boya - mazohizam, nisam još prešO, uzeo pauzu od godinu - dvije :hihi:

Zatim kad sam bio dječak - rainbow six 1 na ps1 (težina nepoznata) neki level dosta daleko - gdje ne smiješ nikoga ubiti niti biti viđen. Ja i bratić smo taj level nekih 18h u komadu pokušavali preći neuspješno (naravno wc i objedi included)
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2015., 17:18 Andrash »

Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #144 : 30. Studeni, 2015., 19:33 »
Sa ponosom mogu reći da sam Rainbox Six prvi dio uspio preći kao klinac, baš u toj misiji o kojoj pričaš sam se napatio kao svinja pred svinokolju.
"Keep that hair short, Clem."

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #145 : 30. Studeni, 2015., 20:31 »
@Andrash: Hebate, kakav frustrirajući dio igre... A još relativno na početku. :fpalm:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #146 : 30. Studeni, 2015., 21:06 »
Sa ponosom mogu reći da sam Rainbox Six prvi dio uspio preći kao klinac, baš u toj misiji o kojoj pričaš sam se napatio kao svinja pred svinokolju.

Jel se sjećaš koja je to točno misija bila? Brijem 12. ili nešto tako, pa da pogledam na yt

@Metalni

Baš. Još mi je to relativno friško, jer sam tek nedavno krenio prelaziti stalkere (moram još nastavit), tako da nisam baš n00b bio, vjerojatno me je i težina sjebala, ali po meni nema smisla igrati to drugačije (čitao po internetima da se preporuča najteže za puni doživljaj zone).

Vidio sam da ima još jedan način – da se u močvari ne potroši niti jedan metak za kalaš, te pokupe svi okolo po pripizdinama. Zatim da se nađe usb inžinjeru za nadogranje kalaša, te naprave maximalni mogući upgrejdi za isti (pretpostavljam za preciznost najviše), zatim navodno negdje i u močvarama ima optika za kalaš (naći ili kupiti). Onda se valjda s tim mogu skinuti ovi što te rokaju sa čeke u bazi, niti onda nije baš lako jer meci frcaju okolo tj. ne lete baš ravno (ipak igra brije na simulaciju), ali je puno lakše nego bježat okolo, sakrivat se i skidati jednog po jednog od ovih što te traže pješice. Da mi je kuna za svaki put kad sam poginuo - imao bi puno kuna :hiha:

Da, sjetio sam se još jedne što je bila teška i na normal težini - call of cthulhu: dark corners of earth, cijela igra je teška - ali ona scena bjega iz hotela :ave  (a sejvanje po sistemu checkpointa :wildboy: ). Igra i pol, debelo underated, pogotovo za one koji bar malo poznaju lovecraftove priče (reference)
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2015., 21:11 Andrash »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #147 : 30. Studeni, 2015., 21:27 »
Ja sam to davno prelazio, ali se sjećam da sam ih na kraju namamio do pećine i zbombao ih... Naravno, iz bog-zna kojeg pokušaja.
čak mi se čini da sam ideju i dobio od njih, jer su me par puta minirali ispred ili tako nešto.
:bonk:

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #148 : 01. Prosinac, 2015., 10:09 »
Ja moram da pomenem Starcraft, Brood Wars ekspanziju, Zerg kampanja, poslednjih nekoliko misija... Nikad ih nisam prešao... Ono je nemoguće...

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #149 : 01. Prosinac, 2015., 10:41 »
Croc: Legend of Gobbos, jebena riba Neptuna ak se dobro sjećam. Igrali smo cijeli dan do negdje 10 navečer dok nismo prešli.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9