HCL.HR

Vaši najteži trenuci u igrama

  • 161 Odgovora
  • 56946 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #150 : 01. Prosinac, 2015., 12:52 »
Prije nekoliko tjedana, Castlevania: Aria of Sorrow. Boss borba protiv Grim Reapera (ili se zove Death, neznam više). Pogibao sam masovno dok nisam nakon dan dva u potpunosti svladao mehanike kretnje. Nakon toga, ostatak igre više nije bio problem.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #151 : 01. Prosinac, 2015., 16:15 »
Ja moram da pomenem Starcraft, Brood Wars ekspanziju, Zerg kampanja, poslednjih nekoliko misija... Nikad ih nisam prešao... Ono je nemoguće...

I warcraft 2 i warcraft 3 su bile teške igre, ako su slično nastavili i u starcraft 2 nije ni čudo

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #152 : 01. Prosinac, 2015., 21:03 »
Sjecam se kad smo ja i frend prelazili Brood War, lomili smo glavu oko jedne misije arrgh bila je doslono nemoguca. Na kraju sam je rijesili tako sto smo pravili bunkere sve do neprijateljske baze.

Ja dobio cd-e iz Njemacke, kad smo krenili instalirat nije bilo dovoljno prostora. Imo sam neki hard disk od 500MB. Onda smo usli u sistemske fajlove i poceli brisat jedan po jedan.

Bio je ovako: "Kolko ovaj fajl zauzima? OMFG 10MB!!!! BRISI ODMAH!! :hihi:

Na kraju se rezultiralo rusenjem sistema, poslije smo posudili nesto malo veci hard disk i konacno instalirali.


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #153 : 01. Prosinac, 2015., 22:39 »
Jel tko zaglavio na C&C:TW, na onoj misiji u Hrvatskoj?
Mene je propisno satrala dok je nisam prešao... Ono, svoj na svome- li da ga hebeš, ne ide. :bonk:

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #154 : 06. Prosinac, 2015., 20:12 »
1. Max Payne 3 , mislim da je to zadnja misija( neznam jer ju nisam nikad prešao lol ) kad si na aerdromu iza zaklona , odprijeda te napadaju policajci i gamad svakakva a iza njih frajer na tebe ispaljuje nekakve granate i sa strane je jedan snajperist pa nemožeš dugo biti izvan zaklona.
2. Operation Flashpoint Dragon Rising, kada u drugoj ili trećoj misiji zazuzmeš selo a onda  jave da ga moraš obranit od neprijatelja koji dolaze u tri vala, joooj to me u mozak baš.... sve dok se nisam skempao u kuću ko zadnja p***a
3. Zasuzile su mi se oči na kraju Hitman: Blood Money jer sam mislio da ga je Diana izdala i da je umro ( kasnije sam saznao da je trebalo stiskat ljevo-desno da ga "oživiš" )  ...not my proudest moment :fpalm:
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

*

rulle989

  • *
  • 35
  • Kazu da nas je malo al nas ima
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #155 : 07. Prosinac, 2015., 15:17 »
1. SAN Andreas , u drugom gradu, pilikom polaganja vozackog trebalo je okrenut.policijsko  auto ta 180°.
150 puta sam pokusavao dok nisam uspio.

2. Operation flash point. Neka je bila misija oslobadjane sela i kule iznad sela. Na 3 hiljade nacina sam oslobodio selo i nije htjela misija da se završi. Poslije 3 dana mozganja slucajno sam se popeo na vrh kule i tu je misija bila gotova. Trebalo je oslobodit saborca.

3. NFS U2.  Trebalo je nekako na pocetku driftat i pobijedit na bodove. Nisam mogao nikako. Poslije sjedenja 6 sati razbio sam tastaturu. Na kraju sam presao i toliko se ispraksao da u okolini nema boljeg driftera hahahahaha.
Procesor - i3 7th Generation Intel® Core
Memorija - 8 GB DDR4-2133 SDRAM
NVIDIA® GeForce® MX110 2 GB DDR5


Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #156 : 07. Prosinac, 2015., 18:13 »
Ghosts and ghouls mislim da se igra zove za SNES.Upravljas nekakvim vitezom napadaju te duhovi i razne nakaze a ti bacas nekakve sjekire i maceve na njih.Cilj spasit nekakvu princezu koliko se sjecam i uglavnom konzola upaljena cijeli dan ko debil igram dodjem do zadnjeg levela pobjedim glavnog negativca,SNES samo sto se zapalio nije jer je u pogonu 24 sata kad kaze princeza da me spasis moras ponovo preci igru.Popizdio al znaci lud ko struja,ugasim konzolu igre nikad vise nisam upalio.

Megamen 3 za NES, u biti nije toliko teska bila koliko zadnji boss.Njega je trebalo sredit najdebilnijim oruzjem malim zmijama koju dobijes kad ubijes naravno snake man-a a te zmije su kroz cijelu igru bespotrebne jer nemozes s njima nikoga ubit koliko su slabe a vidi vraga zadneg bossa samo s njima mozes sjebat.


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #157 : 08. Siječanj, 2016., 00:36 »
To je bilo prije nekih 5,6 godina u Dead Space kad dodes do neke velike kugle sta se rotira u nekoj velikoj prostoriji, satima sam se vracao po bazi, trazio rjesenje i sve zivo al nikad je nisam uspio proc.Tu sam ostao i nikad vise nisam zaigrao Dead Space.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #158 : 01. Veljača, 2016., 12:26 »
http://youtu.be/JCfGv3BGdGs

Iz četvrtog pokušaja sam uspio, u sva tri prethodna sam umro na zadnjem valu  :wildboy:
Umjesto ove puške sam koristio koplje koje ima veći AoE radijus a i može ga se bacat, sve ostalo isto manje više.

Da bi se ovo prešlo mora se biti max lvl, što bi značilo da se igra mora preći otprilike 2 i pol puta. Pokušao sam i sa manjim levelima ali nebi ni do pola izdržao.
S ovim kompletiram Bastion zauvijek, šest prelazaka ukupno :)


Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #159 : 02. Veljača, 2016., 11:02 »
Pronalazak '' Fire hose'' u Residen Evilu 3 za ugasit onu vatru, to sam igrao prije 15 godina i još se toga sjećam ko da je jučer bilo!

Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #160 : 07. Ožujak, 2016., 23:59 »
Silent Hill The Room, nać ruku - oblik u korijenu drveta je bilo veselo iskustvo
to razum grmi u svom gnjevu

*

tothwow

  • *
  • 32
  • Music & Gaming
Odg: Vaši najteži trenuci u igrama
« Odgovori #161 : 12. Ožujak, 2016., 01:44 »
Dark Souls Ornstein i Smough....nuff said.....na njima sam se hrvao mjesecima....a sad nakon godina igranja, isprve ih rijesim hahaha :D
«MTG»TOTHcore

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9