HCL.HR

Vaše snimke iz igara i YouTube/Twitch kanali

  • 1758 Odgovora
  • 616904 Hitova
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #616 : 01. Ožujak, 2015., 18:43 »
Epizoda dva i po' pijanog trkeljanja, ovaj puta za jedan odličan mod u Battlefieldu 3. Svi komentari su dobrodošli :piva:

https://www.youtube.com/watch?v=L9ijsMRiqZg
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #617 : 02. Ožujak, 2015., 00:41 »
Došla je DOA 5 Last Round. Potukli se ja i moja ljuta protivnica. Ako ste fun DOA serijala svakako pogledajte ovaj video.

http://youtu.be/W7B77rxIsa8
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #618 : 02. Ožujak, 2015., 08:56 »
@ -X3M-W1k1n6


Videi i nisu loši, ali tvoji komentari ubijaju... :loludara:

Bolje da snimaš bez mikrofona i komentara, jer su komentari vrlo primitivni... Možda bi bilo bolje da snimaš komentare naknadno, a ne tijekom igre, jer imam osjećaj da ništa smisleno ne možeš reći dok igraš jer ti treba veća doza koncentracije.

Komentari su uglavnom vidi ovo, vidi ono, a jesam ga, toooo, prebit ću te, hahaha, kako sam ga i itd...

Malo poslušaj komentare drugih ljudi koji također snimaju...

Recimo blowfish i ovaj njegov frend mi imaju dosta smješne komentare. Ne trude se ozbiljno predočiti igru, ali imaju dobar smisao za humor!

Ako ciljaš na nešto profesionalnije i na lijepo objašnjavanje onda pogledaj videe od ScopeoutFPS čiji komentari nisu random nabacani u videu nego imaju neki smisao.
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2015., 08:59 Hrv4tin4 »

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #619 : 02. Ožujak, 2015., 09:41 »
A gledaj to ti je tako, slažem se sa tobom da je bolje snimat komentar na video naknadno jer igrati i biti 100 koncentriran na pricu jako je teško.Osim ako nisi spontan kao ja. No ja vjerojatno nikad necu snimati govor naknadno jer to i nisu neki komentari vec  osvrt ili doživljaj same igre dok je igraš. Razumijem tvoju kritiku i uzet cu je kao dobronamjernu. Mene isto iritiraju neki komentatori - ili mi nepaše boja njihova glasa no našao sam efikasan nacin da to zaobiđem :-). Mislim da je to vrlo individualna stvar. E da i ne pucam na ništa profi radi se naime o cistoj zabavi. No bilo kako bilo svaka kritika je dobrodošla. 
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #620 : 02. Ožujak, 2015., 09:45 »
Ma znam. Kažem ti jer imaš dobru konfiguraciju za snimanje i imaš PS4. Izbor igara mi je dobar, ali fali mi ono nešto u komentarima.  Gle, to je tvoj kanal i tvoj izbor, no mislim da ima tu puno više potencijala kada bi se samo još malo potrudio i razradio komentare.




Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #621 : 02. Ožujak, 2015., 10:03 »
To traži vrijeme kojeg ja nažalost nemam. Možda kad budem u penziji, ili na burzi rada :-) 
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #622 : 02. Ožujak, 2015., 11:23 »
Vikinže, da te nešto pitam. Ako se dobro sjećam, w1k1n6 je bio nadimak jednog lika koji je prije desetak godina bio urednik časopisa PC Play. Jesi to ti ili je samo isti nick?
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

"Keep that hair short, Clem."

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #624 : 02. Ožujak, 2015., 11:40 »
Vikinže, da te nešto pitam. Ako se dobro sjećam, w1k1n6 je bio nadimak jednog lika koji je prije desetak godina bio urednik časopisa PC Play. Jesi to ti ili je samo isti nick?

Ako misliš na Igora Sečena ne nisam taj. Mislim da me je to već netko pitao na ovom forumu. Nisam Igor ali datiram iz njegova doba :-)
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #625 : 02. Ožujak, 2015., 14:30 »
Nije on Igor, on je Extreem Wiking. :hiha:

Baš i ja htio iskomentirat još jučer ovo što je Hrvatina upravo napravio.
ScopeoutFPS dobro radi, vidi se da ju je sirko uzor lagano.

 :ementaler:

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #626 : 02. Ožujak, 2015., 14:31 »
Cole šta ti znači "vidi se da ju je sirko uzor lagano" samo ja ne kužim ovo ili? :geek:
"Keep that hair short, Clem."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #627 : 02. Ožujak, 2015., 14:33 »
Nisi se referirao na Ementalera u načinu pričanja i snimanja? :)

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #628 : 02. Ožujak, 2015., 14:37 »
Ma nisam Igora direktno nego HCL videi. Dosad što sam snimao je mogao svatko uzet mikrofon i snimit i ništa posebno, pokušavam naučiti kako raditi kvalitetne videe gdje se sazna odmah kakva je igra i najbitnije stavke da spomenem pa da ljudi znaju kroz tih 10 minuta kakva je igra, koji su ciljevi i slično.

Ovo je nešto sasvim novo za mene pa sve to i dalje zvuči amaterski, but still, I am working on it.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #629 : 02. Ožujak, 2015., 15:20 »
Danas u ovom poslu ili hobiju nema nekog receppta kako postati slavni youtuber i zaraditi na tome. Bome pogotovo na ovom malom prostoru, a kanala ima nezna im se broj. Osim ako ne ciljaš na šire pa laprdaš na eng. Recimo onaj serbian jooj. Svi ga vole a ja čut živa nemogu. No čovjek zarađuje ima preko 200.000  subova. Meni osobno ovdje prolazi jedino blowfish i njegov frend jer imaju orginalnost  kroz dobar humor i ležeran pristup igri. Zapravo kao da je igra neprekidno na drugom mjestu, a opet kažu sve bitno o njoj. Kažem da ako budu radili i ostali kod tog recepta 100% ce zaradit koju pinku. Sve ostalo što sam cuo je plagijat ili utjecaj neke klime. Nekažem da je to loše ali tada si samo još jedan u moru klonova.
Zato Blowfish i ekipa primite se posla, malo više videa i mrvicu više profesionalnosti i YouTube je vaš. Nevolim pametovat ali potencijal prepoznam uvijek jer to mi je posao.
























Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9