HCL.HR

Vaše snimke iz igara i YouTube/Twitch kanali

  • 1758 Odgovora
  • 615822 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #705 : 15. Ožujak, 2015., 20:34 »
Srećom pa u stvarnosti ti pucaš. :hiha:

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #706 : 15. Ožujak, 2015., 21:17 »
kaj to naša neka treba ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,


Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #708 : 16. Ožujak, 2015., 12:03 »
Da moram birati između pisanja opisa za ovu igru i 20 udaraca bičem - uživao bih u svakom ožiljku. Ma tražio bih neki bič sa bodljama.

Uglavnom, ako ste oduvijek željeli biti roditelj četvero mačaka, ova igra je najbliže što vas može tome približiti bez da završite na psihijatriji. Hranite ih, pazite od politič...ovaj, grabežljivaca i prakticirate ostale majčinske činove nad njima. Jebaj ga, nisam roditelj pa ne bih znao detalje. A i k'o da im treba više nego hrana i krov nad glavom, balavci nezahvalni.

Pogledajte, jer ono...zašto ne?

Shelter 2 - Drunken review Ep. 05 [Hrvatski gameplay/komentar]
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #709 : 16. Ožujak, 2015., 16:06 »
Pogledao sam i žao mi je kaj jesam :(

kolko ih ima po netu šta bi bili danas pewdiepie jaoooo
srećom ti ostanu na 100-200 pogleda

drunk n wtf gameplay. kužim da vas općenito boli kifla i da ne radite ovo profita radi nego zabave radi i vidi se (čuje se) al dal se možete potruditi imalo da bude ikome drugome zabavno osim vama dvojici ? za početak ne stavljajte to govno od audio zapisa dok se snimate. Onak 80% let's play videa koji valjaju komentatori se nasnimavaju poslije.
Razlog ? pa da ih se bar neki kurac razumije osim deračine, šumova, muflona itd. Kužim ja da ste vi kao pijani ovo ono zajebancija al ne razumije vas se skoro ništa. Ak već morate to radit (a valjda morate) dajte si kupite kvalitetnije mikrofone i opremu.
Ste čuli ikad za nekakvu obradu videa ? čist ono sitno da vam taj zvuk ispadne kvalitetniji.

nezz da sam ja neki youtube admin pomico bi sve te videe ne tolko vas kolko brdo klinaca od 10 pa nadalje kaj su se počeli snimat a glas im još nije nadjačao poljskog mišića.(sugestije sa strane na yt)

hejtajte me I don't care svatko ima pravo na mišljenje a moje je da je ovo jadno :(

da ne bi ispalo da sam neki vaš hejter lol nikad nisam volio te gameplay komentare s urlanjem komentatora poput pewdiepie-a itd itd

p.s. ček lol ova bunny ne zna INSTALIRAT igru al hej idemo se snimat jeej jeeej :mrs:
(al ajd bolje se snima nego ova dvojica)

nezz bože mili :fpalm:
 
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2015., 16:12 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #710 : 16. Ožujak, 2015., 16:18 »
Sve pet, produži dalje i bok.

Ako i sam kažeš da radimo ovo radi sebe, čemu onda kvalitetniji mikrofoni, oprema, obrada videa itd? Ne pada mi na pamet dosnimavati audio naknadno jer jednostavno ne pokušavamo napraviti nikakav profesionalni video sa hrpom informacija o igri koje se mogu pronaći za sekundu i pol na Googleu.

Ja ovo gledam kao neki podcast ili emisiju u kojoj je igra sporedna stvar. Specifični humor s pokojim inside jokeom koji je možda nekima iritantan, ali mislim da se može zaključiti da nam nije cilj raditi nešto prilagođeno svima i da nam je poprilično svejedno. Tebe to ne zanima, ok, nađi nešto što ti je zanimljivo i gledaj.

Cheers! :piva:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #711 : 16. Ožujak, 2015., 16:42 »
cut
 

Al daj fakat ono produži dalje nezz xD.
Baš hejtaš bezvze. Ovo je sve dobra zajebancija. Nije tvoja šalica čaja, okej, ali dečki se ni ne trude, nego su jednostavno svoji - opušteni.
Nezz ti si zadnja osoba za koju bi rekao da ćeš prigovarat šta piju. xD

I ovo drunk, nema veze s pijanstvom, jer pretpostavljam da nisu pijani. Lol.
Ja zamjeran pokoje isforsirano psovanje, makar dosta puta uleti i neka kul i smješna.
I da puste Igora na miru. :hihi:

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #712 : 16. Ožujak, 2015., 17:31 »
cut
 
Joj nemoj ga uzimati za zbilja. Da nema keksa i mlijeka frajer nebi nikad smočil.

Al daj fakat ono produži dalje nezz xD.
Baš hejtaš bezvze. Ovo je sve dobra zajebancija. Nije tvoja šalica čaja, okej, ali dečki se ni ne trude, nego su jednostavno svoji - opušteni.
Nezz ti si zadnja osoba za koju bi rekao da ćeš prigovarat šta piju. xD

I ovo drunk, nema veze s pijanstvom, jer pretpostavljam da nisu pijani. Lol.
Ja zamjeran pokoje isforsirano psovanje, makar dosta puta uleti i neka kul i smješna.
I da puste Igora na miru. :hihi:
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #713 : 16. Ožujak, 2015., 20:22 »
cut
 

Al daj fakat ono produži dalje nezz xD.
Baš hejtaš bezvze. Ovo je sve dobra zajebancija. Nije tvoja šalica čaja, okej, ali dečki se ni ne trude, nego su jednostavno svoji - opušteni.
Nezz ti si zadnja osoba za koju bi rekao da ćeš prigovarat šta piju. xD

I ovo drunk, nema veze s pijanstvom, jer pretpostavljam da nisu pijani. Lol.
Ja zamjeran pokoje isforsirano psovanje, makar dosta puta uleti i neka kul i smješna.
I da puste Igora na miru. :hihi:


pa nisam hejto što piju
niti tematiku niti općenito njihov show
shvaćam zajebanciju i pogledao sam dvije epizode cijele.  i shvaćam da su pijanci glasni.

THE fucking point is da zvuče odvratno u smislu nerazgovjetnih drečavih glasova iz zvučnika
nisam reko da promjene stil ili da se hej prestanu bavit jer ih eto ja hejtam xd
the point is da se ništa ne čuje od šumova, mljackanja, deranja, govora koji je preblizu mikrofonu.

i kad tako poslušaš cijelu epizodu soz al zvuče ko debili (ne kao retardi tj uvreda nego jednostavno prenerazgovjetni)

ze fucking point po treći put: odmaknite se još 30 cm od mikrofona :tired:
radiš nešto za sebe i zajebanciju, ali ako će to drugi gledat da li mogu ti drugi bar ćut kak se spada ?

p.s. frajer moči već godinama više od tebe vikinže ;)
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2015., 20:27 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #714 : 16. Ožujak, 2015., 20:48 »
Oni ne valjaju? Šta tek misliš za mene.. :loludara:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #715 : 16. Ožujak, 2015., 20:51 »
Daj link :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #716 : 16. Ožujak, 2015., 20:52 »
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #717 : 16. Ožujak, 2015., 21:30 »
Dobar uvod. Nemam kaj kritizirat, lijep ugodan glas, ponekad zapišti mikrofon al sve ok.

Nisam ni njih hejto jer stavljaju videe nego zbog buke a s razlogom sam napisao da danas svatko želi biti pewdiepie zbog te poveznice.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #718 : 16. Ožujak, 2015., 21:39 »
Mikrofon zapišti kad trznem glavom jer je od slušalica (moram nabaviti onaj što se za stol postavi). :geek:
"Keep that hair short, Clem."

*

driveshaft

  • *
  • 65
  • Drunk'n'Play reviews alkoholičar
    • Drunk'n'Play REVIEWS
Odg: Vaši videi iz igara (YouTube kanali)
« Odgovori #719 : 16. Ožujak, 2015., 21:44 »
Mali Micek, neznam, podesi si zvučnu karticu - mislim znam da nemamo predobre mikrofone (u planu nam je kupit bolji ali jebiga, nemamo love) ali nije ni da se samo čuje mlackanje i deranje.. Ili sam ja gluh, moguće i to.

Što se tiče samog koncepta, i dosnimavanja, kvalitetne produkcije ili neznam čega - nije nam cilj biti vrhunski kao hcl (ovaj put nisam sarkastičan kao na snimkama, volimo hcl i volimo igora koliko god drugi pričali da ne volimo :) ), ova emisija je zamišljena kao naše druženje jednom tjedno di popijemo par piva, zaigramo nešto onak usput i zafrkavamo se - a ko voli nek izvoli. Svojevrsni podcast kao što je rekao Blowfish di je igra tek tu da se nešto vrti.. Šale ne pripremamo unaprijed, nego smo spontani i kao što vele pametni ljudi - ko voli nek izvoli...

Ponavljam. znam da nam treba mali bolji mikrofon ali fakat neznam kak ti čuješ samo, citiram :  "the point is da se ništa ne čuje od šumova, mljackanja, deranja, govora koji je preblizu mikrofonu."

PS. nemam namjeru flejmati, drago mi je da si poslušao dvije epizode i negativna kritika je dobar dio čitave priče - zato i objavljujemo ovdje snimke da čujemo komentare - iako volimo naravno kao i svaki egoista pozitivne, cijenimo i negativne..

PPS. znači ak kupimo bolji mikrofon onda ćeš nas voljeti? :D :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9