HCL.HR

Zarada igranjem!

  • 28 Odgovora
  • 7179 Hitova
*

xav

  • *
  • 13
Zarada igranjem!
« : 16. Studeni, 2014., 21:44 »
Bok ljudi!

Radimo tvrtku koja bi omogućila amaterskim igračima da zarade igrajući! Ako ste voljni riješiti anketu super bi nam pomoglo! Ona sluzi kako bi dobili bolji uvid u probleme sa zaradivanjem koje amaterski igrači imaju. Anketa je gotova u manje od 3 minute :)

Ako imate neka pitanja u vezi projekta slobodno pitajte! :)

https://docs.google.com/forms/d/1OcslNxTRe0N4Q66f5T08C1uuYYjkbQK4qjwNKm2QCtw/viewform
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2014., 22:25 xav »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2014., 21:49 »
Gdje je anketa?

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2014., 22:26 »
Moje isprike već par dana ne spavamo :) Sad je gore stavljena!

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2014., 13:23 »
Možeš li malo pojasniti princip rada i zarađivanja? Također anketu sam ispunio
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #4 : 17. Studeni, 2014., 15:26 »
Ukratko zelimo omogućiti igračima amaterima da zarade novce kroz turnire. Zelimo napraviti turnire koji imaju veliki raspon "fee" za ulazak, pa bi imali fee od 5$ za ulazak na turnir do turnira od 500$ za ulazak na njega. Nagrade bi ovisile koliki je fee, a sustav bi omogućavao da ljudi sami kreiraju turnire. Na taj način bi mogli izbaciti  profiće koji onda nebi pomeli sve na turniru. Recimo ulozis 5$ da udes na turnir, turnir podrzava 10 ljudi što znači maksimalna nagrada bi bila 50$ za pobjedu na tom turniru :)

Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #5 : 17. Studeni, 2014., 15:29 »
Kako bi točno izbacili profiće koji pometu sve na turniru?

Mislim, kako znaš koji je skill level nekog tko se prijavljuje na rendom turnir lol.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #6 : 17. Studeni, 2014., 16:02 »
Kako bi točno izbacili profiće koji pometu sve na turniru?

Mislim, kako znaš koji je skill level nekog tko se prijavljuje na rendom turnir lol.
Vjerovatno misli da "profićima" ne bi bili interesantni mali turniri gdje je fee samo 5$ i samim time niska nagrada, i da bi se oni uglavnom prijavljivali na veće turnire (npr. 100$ fee).

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #7 : 17. Studeni, 2014., 17:22 »
Ispunio, javi kada sve bude gotovo.

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #8 : 17. Studeni, 2014., 17:24 »
Pa odgovor na to da profići ne bi igrali za 5$ je i da i ne :) Razvijamo sustav koji će efikasno razdvajati skill, pa će organizator turnira moći odrediti koji skill se moze prijaviti na turnir.

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #9 : 17. Studeni, 2014., 17:30 »
Ako imate jos gejmera ajde molim te posaljite im anketu treba nam još cca 80 ljudi da odgovori :)

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #10 : 17. Studeni, 2014., 17:34 »
A kako vi planirate zaradit od toga?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #11 : 17. Studeni, 2014., 18:27 »
Ispunio, dobra ideja generalno.

Iako, kad je cod4 bio u kompetetivnom naponu postojala je jedna stranica sa skoro pa istim konceptom, ako se dobro sjećam zvala se C4cups. Znači fora je bila ta da se igralo na ispadanje 8/16/32 ekipa isto sa nekom unaprijed uplaćenom akontacijom. Sukladno visini te akontacije + broju ekipa bile su i nagrade, isključivo i uvijek u obliku uplate na paypal, s time da si je organizator zadržao određeni postotak. Oni su naravno osigurali servere za igranje sa svim GV i PunkBuster zaštitama, i sa dvojicom spectatora koji su snimali demo i pratili da netko nebi imao bindane cheatove.

Uvijek su na ždrijebanjima tih turnira bile spojene momčadi sa istim skillom, na način da se zahtjevalo linkati clanbase profil klana, pa se znalo otprilike koji je skill koje ekipe po rekningu na ladderima. Uz to svaki igrać je morao poslati svoj cd-key "guid" koji se mogao provjeriti opet na clanbaseu. Sve u svemu to je bio odličan način za plaćanje održavanja servera i portala ako ništa više.

Eto, možda možete iskoristit nešto od ovog ako vam ideja zaživi.
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2014., 18:29 Mzehn »

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #12 : 17. Studeni, 2014., 20:43 »
Postotak/reklame je zarada.

Mzehn tvoje mišljenje zašto su propali?


Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #13 : 17. Studeni, 2014., 21:28 »
Ako bude LOL, ispunit ću anketu jer jedino tu imam šanse osvojiti nešto u timu, bilo koji FPS je moja propast. :D
"Keep that hair short, Clem."

*

xav

  • *
  • 13
Odg: Zarada igranjem!
« Odgovori #14 : 17. Studeni, 2014., 21:42 »
lol će biti sigurno :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9