HCL.HR

1gb RAM!!!

  • 22 Odgovora
  • 6583 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
1gb RAM!!!
« : 02. Studeni, 2007., 15:52 »
vjerojatno je njih puno primjetilo, ali oni koji nisu.. ve-mil kingmax RAM (800mhz) od 1gb košta 195kn.. onak, kupite si sad, pa ak nemate slot, utaknite kasnije, jer je fakat jeftino.. dvije platim koliko sam platio jednu pred nekoliko mjeseci.. uzimam dvije čim stignem u zg :dancing:

Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #1 : 02. Studeni, 2007., 16:04 »
vjerojatno je njih puno primjetilo, ali oni koji nisu.. ve-mil kingmax RAM (800mhz) od 1gb košta 195kn.. onak, kupite si sad, pa ak nemate slot, utaknite kasnije, jer je fakat jeftino.. dvije platim koliko sam platio jednu pred nekoliko mjeseci.. uzimam dvije čim stignem u zg :dancing:

ako posle neće past cijene?  :tired:

kako si jebeno glup.
a jeftino je jer je ddr 1 valjda, onak, jej. :tired:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #2 : 02. Studeni, 2007., 16:08 »
ddr2, šroteraju jedan.. nije nitko siguran da će kasnije past, kk?

Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2007., 16:25 »
pa sigurno neće narast.

jebote pametnoga  :bonk:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2007., 17:04 »
benko ovo je stvarno bilo bistro.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #5 : 02. Studeni, 2007., 17:25 »
vjerojatno je njih puno primjetilo, ali oni koji nisu.. ve-mil kingmax RAM (800mhz) od 1gb košta 195kn.. onak, kupite si sad, pa ak nemate slot, utaknite kasnije, jer je fakat jeftino.. dvije platim koliko sam platio jednu pred nekoliko mjeseci.. uzimam dvije čim stignem u zg :dancing:

ako posle neće past cijene?  :tired:

kako si jebeno glup.
a jeftino je jer je ddr 1 valjda, onak, jej. :tired:

DDR1 je skuplji od DDR2, kao i AGP grafe od PCIE grafa... I čovjek dobronamjerno otvori temu da ukaže na nešto jefitno ti mu govoriš da je jebeno glup. :tired:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #6 : 02. Studeni, 2007., 17:36 »
vjerojatno je njih puno primjetilo, ali oni koji nisu.. ve-mil kingmax RAM (800mhz) od 1gb košta 195kn.. onak, kupite si sad, pa ak nemate slot, utaknite kasnije, jer je fakat jeftino.. dvije platim koliko sam platio jednu pred nekoliko mjeseci.. uzimam dvije čim stignem u zg :dancing:

ako posle neće past cijene?  :tired:

kako si jebeno glup.
a jeftino je jer je ddr 1 valjda, onak, jej. :tired:

bravo kozo. biseru. ddr1 je skoro duplo skuplji od ddr2 a i sumnjam da ce mu jos padati cijena. sta ocekujes gigu rama od 100kn?? nebu islo :tired:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #7 : 02. Studeni, 2007., 18:11 »
pa sigurno neće narast.
Pa nije bas previse sigurno.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #8 : 02. Studeni, 2007., 18:28 »
Dat ću si oduška i reći da je koza nadrkani mamlaz  :dancing:

Bene hvala ti za ovo, baš sutra i idem u zg s autom kod jedne mace pa ću proć zagrebom  :dancing:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #9 : 02. Studeni, 2007., 19:01 »
vjerojatno je njih puno primjetilo, ali oni koji nisu.. ve-mil kingmax RAM (800mhz) od 1gb košta 195kn.. onak, kupite si sad, pa ak nemate slot, utaknite kasnije, jer je fakat jeftino..

 :ave:

A ovdje san (u Zadru) takvog istoga platio preko 300 kn.  :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #10 : 02. Studeni, 2007., 19:07 »
pa sigurno neće narast.



'Oće. Garant. Ovo je kriticno niska tocka nakon koje moze slijedit samo rast cijena.

Rast ce nastupit najkasnije oko Bozica.

Koliko god bih htio, nerealno mi se cini da bi DDR2 za par mjeseci ovim tempom mogao kostati 50 kn / 1 GB...  :wildboy:

EDIT:

Fixed.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2007., 19:24 Yuri »

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #11 : 02. Studeni, 2007., 19:17 »
kb

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #12 : 02. Studeni, 2007., 19:37 »
pa sigurno neće narast.



'Oće. Garant. Ovo je kriticno niska tocka nakon koje moze slijedit samo rast cijena.

Rast ce nastupit najkasnije oko Bozica.

Koliko god bih htio, nerealno mi se cini da bi DDR2 za par mjeseci ovim tempom mogao kostati 50 kn / 1 GB...  :wildboy:

EDIT:

Fixed.  :wildboy:

pa nece bas toliko past iako je sve moguce. jedino mozda kad ddr3 postane standard za jedno godinu dana.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #13 : 02. Studeni, 2007., 20:28 »
ono, 1GB DDR2 je već skoro 2 mjeseca 200kn.. ako ne i više, stoga neće više padat, a neće ni nešto drastično narast

Re: 1gb RAM!!!
« Odgovori #14 : 02. Studeni, 2007., 21:54 »
jebala vas logika.  :dancing:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9