HCL.HR

Anketa

Koji je po vama bolji tv za uzivanje u igranju ps3/4?

sony w706bs
0 (0%)
samsung f5500
1 (33.3%)
neki koji cu navest u odgovoru
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn

  • 5 Odgovora
  • 2316 Hitova
Uskoro cu nabavit ps3, pa se uputih u razgledanje po internetu elcede led ekrane za do 3500 kuna( al to je stvarno maksimalno koliko bi mogo izdvojit...) i dosao do nekog (po citanju reviewa) zakljucka da bi ova dva gore u anketi bila prava dva izmedu kojih bi se neckao koji da uzmem.
Dal' sony prednjaci sto se tice igranja i filmova u odnosu na samsung ili nema neke pretjerane razlike?
Dojmovi vlasnika sony-a?
dojmovi vlasnika samsunga?

pomozite ljudi!!! :P

:cheeeeers:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn
« Odgovori #1 : 26. Svibanj, 2014., 11:08 »
Ja bih osobno izabrao LG-evu pkazmu. Odlična slika, osobito u igrama. Možeš za 3500 kn bez problema nabaviti jednu. A između to dvoje.... Neznam.

Odg: Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn
« Odgovori #2 : 26. Svibanj, 2014., 11:32 »
Potpis na post iznad. Osobno sam preporucio prijatelju prije par tjedana ovaj model (IPS) i slika je vrhunska.

I mali savjet, ne generaliziraj previse jer ne mozes pitati sto je bolje Sony, Samsung, Lg, Grundig .... kad sve ovisi od modela do modela. Znaci suzi izbor na par modela, pa opet pitaj ako treba i napisat ce ti se razlike/mane i sl.
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2014., 11:34 mrmuscolo »

Odg: Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn
« Odgovori #3 : 26. Svibanj, 2014., 16:59 »
Hvala na zlata vrijednim savjetima!! :ave: :ave:

a
I mali savjet, ne generaliziraj previse jer ne mozes pitati sto je bolje Sony, Samsung, Lg, Grundig .... kad sve ovisi od modela do modela. Znaci suzi izbor na par modela, pa opet pitaj ako treba i napisat ce ti se razlike/mane i sl.
Nisi procito anketu ili me malo ****bavas posto sam novi a forumu? :solidus:
Nisam bio dovoljno jasan sa postom? Neznam u cem je problem, ak pitam dal da izaberem sony ili samsung(sa tocnim imenima, tj. serijama modela koji su navedeni gore u anketi :kava: ) onda trazim i taj odgovor. Ili je crno ili je bijelo, dobro moze biti i malo smeđe između, ali nemora kad netreba(od viska me boli glava, osim ako to nije sex, pare (koje idu meni ofc :D ),  spavanje ili jelo). :) (nhf ofc :) )

Odg: Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn
« Odgovori #4 : 26. Svibanj, 2014., 20:38 »
:mrgreen:

"My bad", nisam dobro gledao prvi put :piva:

Odg: Anketa i pitanje sto je bolje za igranje na ps3/4 do 3500 kn
« Odgovori #5 : 26. Svibanj, 2014., 20:46 »
No problemo brou! :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9