HCL.HR

Artefakti na monitoru

  • 4 Odgovora
  • 2619 Hitova
Artefakti na monitoru
« : 16. Kolovoz, 2015., 13:16 »
Pozdrav svima juče sam čistio računar i sve do tada je normalno radio kada sam zavrsio sa čišćenjem
i ubacio sve dijelove koje sam vadio upalim računar i pojave mi se neki ljubičasti kvadratići.
Ti kvadratici se nalaze samo na nekim ikonama sve ostalo radi normalno mogu igrat igre surfat bez problema, i kada velicinu ikona stavim na large kavadratići nestanu.Evo slike:


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Artefakti na monitoru
« Odgovori #1 : 16. Kolovoz, 2015., 13:34 »
To je 99% grafička. Možeš probati nove/druge drivere, provjeri dal si dobro sve spojio i sl. Međutim ako ni to ne pomogne, a usput probaš neku tuđu gpu na svome pc i ne bude toga onda znaš što je.

Odg: Artefakti na monitoru
« Odgovori #2 : 16. Kolovoz, 2015., 14:18 »
Hvala na brzom odgovoru provjerit cu ovo sve sto si naveo

Odg: Artefakti na monitoru
« Odgovori #3 : 16. Kolovoz, 2015., 15:56 »
Moze li mi netko reci u cemu bi mogao biti problem.Kad uđem u neku igru nakon određenog vremena pojave se horizontalne linije i to ne obicne.Jedan dio njih je igra a između tih su crne horizontalne linije.Ovo se javlja samo kad uđem u neke igre pr witcher 3 ili smite,dok u minecraftu toga nema.Kada ALT tabam te horizontalne linije se prenesu i na sve ostale dijelove racunaal(desktop,chrome itd.) i ne nestaju dok ne restartam komp.Je li moguće da mi polako umire grafa(Radeon 6790 Hd 1gb gddr5) stara 4 godine ili je mozda zapusen ventilator ili prljavstina unutar graficke jer je nisam cistio nikada.Ili se mozda neki kabal iskljucio?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Artefakti na monitoru
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz, 2015., 20:15 »
Moze li mi netko reci u cemu bi mogao biti problem.Kad uđem u neku igru nakon određenog vremena pojave se horizontalne linije i to ne obicne.Jedan dio njih je igra a između tih su crne horizontalne linije.Ovo se javlja samo kad uđem u neke igre pr witcher 3 ili smite,dok u minecraftu toga nema.Kada ALT tabam te horizontalne linije se prenesu i na sve ostale dijelove racunaal(desktop,chrome itd.) i ne nestaju dok ne restartam komp.Je li moguće da mi polako umire grafa(Radeon 6790 Hd 1gb gddr5) stara 4 godine ili je mozda zapusen ventilator ili prljavstina unutar graficke jer je nisam cistio nikada.Ili se mozda neki kabal iskljucio?

Otišla ti je grafička. Čim se malo zagrije počne krepavati. Moraš uzeti novu grafičku.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9