HCL.HR

Artifakti na R9 280X

  • 3 Odgovora
  • 2194 Hitova
*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Artifakti na R9 280X
« : 05. Listopad, 2015., 18:38 »
Pozdrav, odlucio sam kupiti polovnu graficku ali jacu od moje trenutne, ne da mi se kupovati u radnjama preskupe su, i trazio sam malo po internetu mada svi traze kes a dajem svoju graficku(r9 270x) za jacu i doplate, i jedan lik je pristao, u pitanju je graficka r9 280x gigabyte ali u opisu je napisao:
Citat:
Ako se graficka pregrije ponekad se pojave neki graficki bugovi (artefakti) u igricama, nista strasno pokoja linijica ili kockica nije sa svom mjestu,rijetko se desava, a i kad se desi jednostavno reload i sve dodje na svoje mjesto(ne znam da li je to do graficke,mada predpostavljam da jeste)
Rjesenje ovog problema je da jednostavno podesite ventilator da na malo nizim temperaturama radi jace od defaulta!
Usput potrebno je reci da je to samo vizuelni bug, neutice na performance same graficke,koju su moram reci vrhunski (probao sam heaven i valley bentchmarkove na ultra, zakuca na 60 fps zbog vsynca)

Da li je ovo istina da se moze popraviti podesavanjem ventilatora i da li da kupujem od ovoga, posto moja graficka radi bez problema nema nikakvih artifakata nit se pregrijava, savrsena je, medjutim odlucio sam se za jacu graficku...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Artifakti na R9 280X
« Odgovori #1 : 05. Listopad, 2015., 19:05 »
NE. Ta grafička je neispravna, ne kupuj takve stvari. Sam sebe je odao i rekao da je neispravna. Ako se javljaju artefakti znači da je sribao grafičku. I ne, ne može se "popraviti" podešavanjem hldanjaka.

Osobno, nikad, ali nikad ne bih kupovao plovne grafičke bez poštenog testiranja s moje strane. No ovdje se on već sam odao da je GPU neispravna, no pokušava prodati foru s podešavanjem hladnjaka.
Neke stvari se ipak više isplate kupiti u dućanu i ne, cijene danas nisu preskupe. Skuplje je kupiti polovno koje ne radi i onda opet kupovati novu grafičku jer si spušio više love. Ili kako kaže ona stara poslovica:
Nisam dovoljno bogat da bih kupovao na placu/oglasniku/polovno.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2015., 19:08 Hrv4tin4 »

*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Odg: Artifakti na R9 280X
« Odgovori #2 : 05. Listopad, 2015., 19:23 »
Hvala na brzom odgovoru \:D/

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Artifakti na R9 280X
« Odgovori #3 : 05. Listopad, 2015., 19:50 »
Tako je, zaobiđi. Trebalo ti je odmah biti i sumnjivo zašto lik pristaje na zamjenu za slabiju grafičku

Dakle zadrži ti svoju 270X, ionako možeš sve igrati na tome, te štedi dok ne budeš mogao kupiti jaču.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2015., 19:53 Andrash »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9