HCL.HR

Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?

  • 5 Odgovora
  • 4497 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
E bok ekipa, imam Trust GTX 120 bežični miš, savršen za sve moje potrebe, ne gejmam više koliko sam znao pa neki profesionalni upgrade ne trebam.
E sad, malo sam skršio USB priključak jer sam eto, šlampav, pa me zanima postoji li način da ja to zamijenim, nabavim novi, odnosno jesam li se sad malo zeznuo, treba li mi novi miš?
Trenutno sam ja to majstorski popravio ( :hiha:), ali realno, trenutno stanje može potrajati još maksimalno tjedan dana.

Evo o čemu pričam



*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?
« Odgovori #1 : 21. Svibanj, 2016., 12:57 »
Pa da jednostavno obljepiš taj postojeći nečim ako već radi?
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?
« Odgovori #2 : 21. Svibanj, 2016., 14:24 »
Radi elektronika da, al drži ju metalni okvir i nagurani komad plastike... želio bih neko sretnije rješenje ako ga je moguće postići

Odg: Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?
« Odgovori #3 : 21. Svibanj, 2016., 15:30 »
Gubi li kontakt na vodovima ili je samo kućište USB priključka za miš puklo ? Nisam siguran točno što vidim na slici, ako je kontakt, uzmi običnu lemilicu, malo lema i paste i poigraj se ako si dovoljno spretan. Ako je samo kućište problem, probaj nekako obljepit ili ne znam, maštaj :D A ako ništa od toga, nažalost najlakše se poštedit muka i kupit novi bežićni miš.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?
« Odgovori #4 : 21. Svibanj, 2016., 16:09 »
Ma samo se kućište raspalo pa gledam je li možda moguće kupiti zamjenski usb ili nešto, ne kupuje mi se cijeli miš radi komada plastike koji se raspao

Odg: Bežični miš - skršio USB priključak, trebam li novi miš?
« Odgovori #5 : 21. Svibanj, 2016., 16:11 »
Nažalost sumnjam da ima, pogotovo jer se ne radi o nekom brandu. Poigraj se ljepilom ili nečim, druge nema :/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9