HCL.HR

Cudno ponasanje graficke.

  • 7 Odgovora
  • 11417 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Cudno ponasanje graficke.
« : 30. Studeni, 2017., 23:45 »
Pozdrav ovako da ne duljim graficka ispravno radi u igrama ali kada udjem na google chrome pocinje se cuti coin while i naglo se povecava temperatura graficke znaci sada mi u chrome radi 72 stupnja i kada izadjem iz chroma ne pada za nekih 10-15 minuta,i u google chrome tesko radim znaci sve zapinje steka pojavljiva se crno.
U igrama je okej ponasa se normalno probao sam deinstalirat chrome al nije uspjelo.
Sta mi je ciniti?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #1 : 01. Prosinac, 2017., 00:44 »
A drugi browseri - mozilla, opera itd?

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #2 : 01. Prosinac, 2017., 00:54 »
Mozila explorer sve isto sada i na idle radi cudno obicni filmovi koji nisu na internetu koje imam na dvdu pokrenem zapinju trezuckaju na google chrome tesko radim jednostavno sve zapinje i tesko ide.
Ulazim na obicni my computer povecava se temperatura probao install novi drivera tamo neki error sa ovim novim driverima al opet sve isto sada sam ga ugasio jer radio je 4 satta na idle 72 stupnja.
Btw jos jedno pitaje ako budem morao ponov instalirat novi windows imam puno podataka koje nebi volio izgubit i igre pa kako ako ga moram ponovo instal da ne izgubim sve te fajlove jer imam i sa faksa vazno od po 20 tak gb imam 2 patricije inace. Hvala unaprijed .

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #3 : 01. Prosinac, 2017., 14:03 »
Da nisi pokupio miner malware, skeniraj sa malwarebytesom

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #4 : 02. Prosinac, 2017., 19:16 »
Da...install novog windowsa je rijesio problem sad je okej sve.

Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #5 : 03. Prosinac, 2017., 15:45 »
Poštivanje.

Imam problem sa grafičkom karticom, kompjuter je radio na integriranoj grafičkoj kartici,a onda sam stavio AMD r7 260x i ona radi normalno ali ne želi projecirati sliku kao ni integrirana grafička,sad ne mogu u bios niti ništa, inače matična je Asus p5g41t-m lx 3

Molim za pomoć!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #6 : 03. Prosinac, 2017., 18:14 »
Jesi premjestio i kabel u grafičku? Nagađam bez veze ako je neka situacija da bios prebaci na zasebnu kad je uštekaš, a kabel ti ostao na integriranoj

Jesi dobro spojio graficku tj. jel dobro sjela u utor, jesi li prikopčao napajanje itd.

Odg: Cudno ponasanje graficke.
« Odgovori #7 : 03. Prosinac, 2017., 18:16 »
Ma sve je ok, grafička radi normalno ventilator radi i sve je ok

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9