HCL.HR

Da li postoji kakav komad opreme pomocu kojeg se TV moze BEZICNO spojit s kompom

  • 8 Odgovora
  • 3480 Hitova
*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Pozdrav svima.
Trenutno laptop i komp spajam s tv-om pomocu hdmi kabela ali zbog razmjestaja uskoro to necu moci pa me zanima da li postoji nesto kako bi bezicno spajao laptop s tv-om!?

Za takvo sto jos nisam cuo, za drugu ekipu ne znam .
Amen


*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
imaš ovak nešto http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=optoma+whd200

Svaka cast. To Je To!!!
jel imas kakvog iskustva s takvom opremom?
Jel netko ima za preporucit neku odredjenu marku?
Savjeti neki?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
na žalost nemam nikakvog iskustva sa time. najbolje ti je da pogledaš kakvi se proizvodi nude na našem tržištu i onda za svakog potražiš recenzije i odabereš onog koji se čini najboljim. ili ako nema dobrih kod nas onda nađeš neki koji ima dobre recenzije pa naručiš iz neke od zemalja EU

sretno s nabavkom!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
dati 2000 kn za komad nečega što će na kraju krajeva imati inferioran ishod u odnosu na kabel koji košta 40 kn. Ne mogu zamisliti što te može spriječiti da spajaš > LAPTOP < i televizor žicom, zbilja ne mogu :wildboy: ako se išta isplati to je provesti što je moguće više kablova bilo kroz zidove ili po zidovima, pogotovo sad kad je sve digitalno više manje i nema gubitka kvalitete prijenosa u odnosu na duljinu kabela...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD


*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
dati 2000 kn za komad nečega što će na kraju krajeva imati inferioran ishod u odnosu na kabel koji košta 40 kn. Ne mogu zamisliti što te može spriječiti da spajaš > LAPTOP < i televizor žicom, zbilja ne mogu :wildboy: ako se išta isplati to je provesti što je moguće više kablova bilo kroz zidove ili po zidovima, pogotovo sad kad je sve digitalno više manje i nema gubitka kvalitete prijenosa u odnosu na duljinu kabela...

Ne znam zasto ali jednostavno mi je sve bolje što je bez žica...bolje u smislu da je nekako "u skladu s vremenom"...dopušteno je da si postavis komponente gdje god želiš, odnosno nema "ograničenja".

Npr. Telka mora blizu utičnice ili povlačit produžni,pa treba antena, pa treba spojit ps4 hdmi-om pa treba i ps4 u struju, dobro pa ima wifi inace bi to bila jos jedna žica,pa onda je tu komp, a tu je žica ko u priči, pa i laptop a nekad je nesto na kompu a nekad na laptopu što želim gledat na telki, tu je ruter, telefon...žica ko u priči....pogotovo ako je sve u istoj prostoriji, pa mora tu bit i neka lampica, printer...jednostavno kad sve to pogledam sve što je automatizirano i za što ne treba imati žice je jedan veliki PLUS.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
http://www.google.com/chrome/devices/chromecast/

Jel nije ovo malo povoljnije?

:clap::clap::clap:
Hvala, ovo je super i definitivno cu isprobat!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9