HCL.HR

Dali vredi kompjuter ovoliko i...

  • 9 Odgovora
  • 2699 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« : 21. Srpanj, 2014., 21:53 »
Pozdrav,posto kupujem kompjuter i nemam mnogo para ali u mom gradu ima samo 2/3 trgovine kompjutera i ovaj mi se najvise svidja i najbolji je kompjuter u toj trgovini.Dali vrijedi tih para?
Na slici sam napisao koliko sta vredi..(Graficku kupujem da bude bolji komp)
Kompjuter- http://prntscr.com/44ytdv
Graficka- http://prntscr.com/44yu91


I htio sam da vas pitam koje bi igrice mogao da tjera na med/high?(dajte neku duzu listu igrica :D)
Hvala vam.

(Nemojte me warn na forumu jer sam se maloprije registrirao neznam gde da postavim ovu temu pa sam mislio ovdje :) )

Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #1 : 21. Srpanj, 2014., 22:03 »
Ukratko ne vrijedi - stari s775, uzasno slaba graficka, siromasna G41 ploca, nekvalitetno napajanje koje ne isporucuje ni blizu deklariranih 560w.

Pogledaj da li ti odgovara ovaj ducan (http://www.winwin.ba/), navedi max budjet i slozit ce ti se novije i puno bolje :thumbs:

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #2 : 21. Srpanj, 2014., 22:05 »
apf kad mi sad neko nagovorio moje roditelje :chair: ali sta ces probat cu,ali znam da necu uspijet :D
Znas li neku igru koju cu moci igrat na tom kompjuteru?

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #3 : 21. Srpanj, 2014., 22:08 »
pa po cemu je ovoliko skup .. jao :hug

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #4 : 22. Srpanj, 2014., 10:03 »
Prokleto staro ti je ovo što kupuješ,za te pare možeš složit novi komp bar 3 puta bolji od ovoga a 5570 je jako stara i ne vrijedi koliko su joj ovi nabili cijenu.Inače taj komp nije tako loš i mogao bi ti igrati na njemu sve ali high postavke i visoke rezolucije možeš odmah zaboraviti jer socket 775 je pregazilo vrijeme,a matična ploča ti je siromašna total kao što je rekao mrmuscolo,ima samo 2 slota za RAM jedan PCI i jedan PCI-E slot što ti je za današnje vrijeme skroz slabo osim ako ti je u planu HTPC a ne gaming PC.Uglavnom moja ti je preporuka slazi novo a ako nemožeš nagovorit starce probaj im dat da ovo pročitaju pa će razumit o čemu se radi ;)
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #5 : 22. Srpanj, 2014., 13:26 »
Super,ali nisam jos dobio ono sto trazim,
koje igre cu moci igrat?
Nemora bit na high/med mogu i na low :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #6 : 22. Srpanj, 2014., 13:55 »
Super,ali nisam jos dobio ono sto trazim,
koje igre cu moci igrat?
Nemora bit na high/med mogu i na low :D

Pa trebao bi moći igrati sve na low pa čak i Watch Dogs ali ova konfa ti je definitivno neisplativa jer za te pare mozes komp sa novijim komponentama i boljim performansama tako da ces moci sve igrati bar na med/high ;)
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #7 : 22. Srpanj, 2014., 15:08 »
Od novijih igra jedino na maloj 720p rezoluciji se mozes igrati s time . Low, eventualno medium - igre tipa AS Creed Black Flag, Tomb Raider, Left 4 Dead 2, Far Cry 3, Nfs, Fifa, Pes, Grid, Mafia 2, Outlast, Lol, WOT, Dota 2.

Ali kao sto sam ti rekao nemoj to kupiti i objasni roditeljima da ce baciti svoj novac na nesto sto ne vrijedi ni blizu toga - polovna ovakva konfiguracija vrijedi 1400 kn.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #8 : 23. Srpanj, 2014., 16:25 »
rezolucija mi i  nije velika jer monitor mi je mal rezolucija mi je  1024/768  tako da .. i nije potrebno high jer cu dfa igram med /low :)
Hvala vam,imali jos ko da mi predlozi neke igre?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Dali vredi kompjuter ovoliko i...
« Odgovori #9 : 23. Srpanj, 2014., 21:18 »
rezolucija mi i  nije velika jer monitor mi je mal rezolucija mi je  1024/768  tako da .. i nije potrebno high jer cu dfa igram med /low :)
Hvala vam,imali jos ko da mi predlozi neke igre?


Mozes ti igrat sta god zelis ali nemoj ocekivat odlicne performanse i uzivanje u igrama,govorim iz vlastitog iskustva ;)
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9