HCL.HR

Eksterni Hard

  • 14 Odgovora
  • 4680 Hitova

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2010., 01:27 »
drugi, manje je prljav
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2010., 01:29 »
u kom smislu prljav?

jedino mi je greda kod tog samsunga kaj je baš neke gej rozkaste boje :hihi:
"Women don't respect salad eaters."

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #3 : 20. Veljača, 2010., 01:31 »
manje prljav u smisli da ne izgleda kao da je netko smanjio splav za spašavanje i unutra metnuo hard
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #5 : 20. Veljača, 2010., 01:36 »
ma rađe onda samsung al ovaj crni... inače su taj crni i crveni isti, razlika jedino u boji(i 10 kn)

a i imam dobra iskustva sa samsungovim hardovima, imam jedan u kompu(isto od 320) i prezadovoljan sam
« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2010., 01:40 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2010., 23:30 »
Evo, kupio taj Samsung od 320 :)

otpakirao, spojio, gore mi ponudio instalaciju softwarea za rađenje backupa al sam to samo spremio na komp ak će mi slučajno zatrebat i formatirao disk u NTFS ;)

Lijepog je dizajna, pomalo podsječa na Iphone i slične sprave(stari nije znao da je to hard pa je počeo tipkat po tom misleči da je touchscreen XD)

Uz njega se dobije i knjižica s kratkim uputama(u kojim samo piše da disk treba isključiti u Safely Remove Hardware kad se iskopčava), usb kabel duljine cca 50cm i lijepa kožna futrolica

nemam nikakvih pritužbi zasad, već sam si ripao jedan DVD Seinfelda i gore prebacio :piva:
"Women don't respect salad eaters."

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #7 : 23. Veljača, 2010., 23:53 »
ispričavam se na triple postu, ali imam jednu čudnu pojavu sa hardom...

kad ga iskopčavam, lijepo odem na Safely Remove Hardware, kliknem na hard, on javi da ga mogu odspojit no pričekam još par sekundi da se lampica na hardu ugasi i da se prestane vrtit, onda ga iskopčam. To je na kompu di imam XP.

ali na laptopu di imam 7 professional isto kliknem na safely remove hardware, kliknem na hard i on javi da mogu iskopčat, ali hard još svijetli i još se vrti... mislim da ga nije zdravo samo tak iskopčat makar su windowsi javili da mogu, jer ipak je hard još u pogonu, neznam, možda sam u krivu... hard se skroz ugasi tek kad ugasim laptop, ali nema smisla svaki put gasit laptop :geek:
"Women don't respect salad eaters."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #8 : 24. Veljača, 2010., 21:20 »
Kako ga spajaš, samo na usb ili i napajanje posebno? Ja na svom prvo safety removam pa iskopčam usb i onda napajanje na kraju. I tek onda prestane svjetlit lampica na njemu.

E sad, može bit da je to pogrešno jer mi je crko nedavno. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #9 : 25. Veljača, 2010., 00:46 »
nije to ništ pogrešno, ja safety remove i onda samo isključim napajanje.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #10 : 25. Veljača, 2010., 11:43 »
nema napajanje posebno, na 1 usb ide.
"Women don't respect salad eaters."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #11 : 26. Veljača, 2010., 12:37 »
Pa onda nemaš beda. Nakon safety remova ga jednostavno iskopčaj i toje to. Ako windowsi kažu da je sigurno onda valjda je. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #12 : 28. Veljača, 2010., 00:08 »
ma windowsima zadnjima vjerujem, al neka :)
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #13 : 01. Ožujak, 2010., 11:37 »
Čekaj, zar ti USBi obični ne ostaju svjetlit nakon safely remove-a? Meni ostanu, ali iskoči pop-up da se može izvuć divajs...

Na XP-u se ugasi :/


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Eksterni Hard
« Odgovori #14 : 08. Ožujak, 2010., 10:53 »
pa to, na XP-u se ugasi uređaj skroz, ne svijetli ništa, a na sedmici na laptopu samo popup javi da mogu izvuč.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9