HCL.HR

G402 ili G502

  • 5 Odgovora
  • 3006 Hitova
G402 ili G502
« : 24. Lipanj, 2015., 04:17 »
Neznam je li ovo dobro mjest za ovu temu. Ispričavam se unaprijed.
Planiram kupiti novi gaming miš. Posebno su mi zanimljivi Logitechovi modeli G402 i G502, ali se nemogu odlučiti između njih. Pomoć?
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: G402 ili G502
« Odgovori #1 : 24. Lipanj, 2015., 08:58 »
Ja imam G402 i prezadovoljan sam. Veličina mi odlično paše, gumbići su čvrsti i nemaju lufta nikakvog. G502 nisam kupio iz 2 razloga. 1) ružan je za popizdit :mrgreen: i 2) G402 mi je dovoljno težak pa mi uopće ne trebaju oni utegići odispod što mi ne opravdava veću cijenu.

Prije ovog sam imao 2 Razera (Nagu i Deathaddera) i oba su krepala u roku godine dana. Prvo desni klik prestane radit, a onda middle-click (na scrollu) počne klikat 2x 3x kad ti klikneš jednom. Tako da ti preporučam da zaobiđeš Razera ako si uopće imao to kao alternativu

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: G402 ili G502
« Odgovori #2 : 24. Lipanj, 2015., 13:54 »
Neznam je li ovo dobro mjest za ovu temu. Ispričavam se unaprijed.
Planiram kupiti novi gaming miš. Posebno su mi zanimljivi Logitechovi modeli G402 i G502, ali se nemogu odlučiti između njih. Pomoć?

To je jako individualna stvar. Pitanje je što igraš/radiš s mišem. Što te zanima, koju veličimnu ruke imaš. Želiš li lakši ili teži miš, koliko tipki i itd.
Nitko ti ne može dati mišljenje bez detaljnijih informacija

Odg: G402 ili G502
« Odgovori #3 : 24. Lipanj, 2015., 19:19 »
Neznam je li ovo dobro mjest za ovu temu. Ispričavam se unaprijed.
Planiram kupiti novi gaming miš. Posebno su mi zanimljivi Logitechovi modeli G402 i G502, ali se nemogu odlučiti između njih. Pomoć?

To je jako individualna stvar. Pitanje je što igraš/radiš s mišem. Što te zanima, koju veličimnu ruke imaš. Želiš li lakši ili teži miš, koliko tipki i itd.
Nitko ti ne može dati mišljenje bez detaljnijih informacija

Imam dosta malu ruku, miš bih koristio prvesntveno za gejming MOBA igara(nisam siguran koju težinu bih trebao).
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: G402 ili G502
« Odgovori #4 : 24. Lipanj, 2015., 20:34 »
onda ti je najbolje otić u dučan  probat oba. dizajn/izgled je jako subjektivna stvar i što je nekom super, drugom može bit loše. G402 je dovoljno težak meni s time da ja imam veću ruku. Al znam ljude koji jednostavno vole znatno teže miševe

Odg: G402 ili G502
« Odgovori #5 : 24. Lipanj, 2015., 22:06 »
Evo hvala na prijedlogu. Definitivno ću otići u dućan još pogledat ^^
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9