HCL.HR

Gaming laptopi?

  • 6 Odgovora
  • 3404 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Gaming laptopi?
« : 23. Prosinac, 2009., 03:40 »
Evo nakon skoro 2 tjedna testiranja sam vratio Asus G60VX nazad Asusu, i ne mogu rec da sam previse ocaran.
Oko testa sam se dost namucio, i vjerujem da se ne moze usporedit s ostalima na netu i u casopisima, ali ovo je moj prvi test tog tipa... I bio sam u potpunosti objektivan (za razliku od nekih stranica i casopisa)

Test možete pročitat ovdje:
http://www.usporedi.hr/testovi/pogled/3593/

I svakako bi cijenio koji komentar i tako to  :ementaler:

Nakon sto sam ga dobio u ruke je bilo sve ono "vauu gejming laptop vau kvad procesor vau nvidija 260m cuda"
I stvarno, prvih par dana je bio ful ok ;(
Ali nekoliko dana sam se poceo zapitkivat ima li smisla dat 13k + kn za "gejming" laptop.

U vecini takvih laptopa se nalaze mobile (M) komponente, koje, i da zele, ne mogu pruziti iste performanse kakve moze kojekakvi PC slozenac za duplo manju svotu.
Osim toga, teški su, baterija traje kratko, griju se jako... I vecina dolazi s TN panelima jer su oni, kao, "bolji za gejmanje"

Mislim, sigurno je odlican osjecaj kad na PVT LAN partije ne moras nosit cijelu konfu ili kad radis nocne pa na poslu mos zavrtit sve najnovije hitove na pecto high... Ali ja jos uvijek ne vidim neku pretjeranu korist od toga  :wildboy:

Što vi mislite?

Ja bi recimo za tu svoticu, kad bi išao na prijenosnik, radije uzeo MacBook Pro... Em dobijes jeben dizajn em imaš laptop na koji mos stavit Mac i Win 7... I tu i tamo zaigrat koji mega hit na medium postavkama.


Btw. se itko cuo s ovim frajerima iz Alienware hrvatska? Frajeri me ignoriraju na veliko, radilo se o samo info mailu ili upitu o kupnji. 
 

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #1 : 23. Prosinac, 2009., 11:51 »

Ali nekoliko dana sam se poceo zapitkivat ima li smisla dat 13k + kn za "gejming" laptop.

 

Nema smisla za mene. Uzeo sam davno gaming laptop, i dan danas mi je krivo što sam keširao za to smeće. Samo mi služi za backup podataka sa PCa i sranja kao što su word, excel i msn. Laptop je samo za surfanje po meni ili kada se želiš uvalit gdje u fotelju, pogledat kakav dobar akcijski filmić ili šta već. :D

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #2 : 23. Prosinac, 2009., 14:24 »
Men saka sve što ima neki ''gejming'' dodatak. Game verzije stvari, jel. Jer obično je smeće, skupo i izgleda ko govno svjetleće.
Od miševa do laptopa...gejming populacija nema ukusa jednostavno. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #3 : 23. Prosinac, 2009., 14:51 »
laptopi su mi općenito sakati i neudobni. pc > sve. lepo sednem, tu je monitor, velika topkovnica, miš, ima mista, ko bog.
drkeljanje po maloj tipkovnici i touch padu u fotelji il neki kurac je očajno. eto :(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #4 : 23. Prosinac, 2009., 21:37 »
Cobalt sta si uzeo tad?

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #5 : 23. Prosinac, 2009., 23:05 »
Ma Forcebooka, ništa posebno. Sitni c2d, 128grafa, 2gb rama, 160kruti disk. Cijena oko 3k kuna. Haxovo ga.


*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Gaming laptopi?
« Odgovori #6 : 24. Prosinac, 2009., 19:57 »
imam ja s tom grafom i moram priznati da grafa pwna i da NB nije svjetlece govno, ali opet bezpotrebno bacanje novaca. :syzygy:
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9