HCL.HR

Grafička kartica

  • 5 Odgovora
  • 2335 Hitova
Grafička kartica
« : 08. Srpanj, 2019., 14:29 »
Pozdrav svima, desilo mi se prije mjesec dana da mi je počela igra Escape from Tarkov laggat, (stuttering) se dešavati (druge igre rade normalno). Nisam znao radi čega i zašto dok jučer nisam odlučio da pregledam PC jer sam poludio. Nakon što sam izvadio grafičku karticu van da ju detaljno pregledam naišao sam na ovo (slike u prilogu). Naime izgleda je da je izgorilo na utoru za ventilatore makar oni vrte uvijek. Jel zna koja dobra duša jel se može napraviti nešto oko toga.
Grafička je STRIX- RX470 4G GAMING. Grafička nije nikada bila overclock-ana i stara je oko 3 godine. Temperatura na kartici je normalna.

https://ibb.co/fMXpyw5

https://ibb.co/34bW1qg

Ovo su linkovi od slika.

Hvala svima :piva:
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2019., 14:32 Hrx222 »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #1 : 14. Srpanj, 2019., 19:20 »
Oko 3 godine? Asusice su imale garanciju 3 godine pa brzo provjeri dali ti još vrijedi...

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #2 : 15. Srpanj, 2019., 21:28 »
Oko 3 godine? Asusice su imale garanciju 3 godine pa brzo provjeri dali ti još vrijedi...

Da, imam garanciju vidio sam baš jučer. Ostalo još 4 mjeseca. Valjda će uvažiti zamjenu.

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #3 : 02. Kolovoz, 2019., 14:15 »
Oko 3 godine? Asusice su imale garanciju 3 godine pa brzo provjeri dali ti još vrijedi...

Došla grafa sa servisa. Garanciju su odbili na temelju vlage. Kažu na uređaju uočeno oštećenje koje uzrokovano utjecajem tekućine/vlage. Uređaj je van jamstva.
Ovo stvarno nema nikakve veze i mislim da vlaga ne postoji, nego je samo napisano radi reda da me odbiju. Jel imao tko ikakva iskustva?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Grafička kartica
« Odgovori #4 : 02. Kolovoz, 2019., 14:23 »
A majketi što sve neće izmisliti...

Koji je to servis?

Odg: Grafička kartica
« Odgovori #5 : 04. Kolovoz, 2019., 12:08 »
A majketi što sve neće izmisliti...

Koji je to servis?

Kupljena je u Linksu, a servis je MR servis d.o.o koliko vidim u Rugvici.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9