HCL.HR

Igra se crasha zbog rama

  • 6 Odgovora
  • 5910 Hitova
Igra se crasha zbog rama
« : 09. Veljača, 2016., 15:06 »
Ovako,priajtelj mi je family shareovao just cause 3 i igra mi se crasha svakih pola sata,naime ram usage dodje do 100 posto i crash :wildboy: :wildboy: a imam 8gb rama i mislim da je to dovoljno posto se prjatelju ne crasha,nešto mi puno jede rame a ne znam što,imate neki savjet kako da oslobodim ram memorije?I također mislim da je možda i disk usage kriv,pošto je iz nekog razloga stalno na 100 posto

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #1 : 09. Veljača, 2016., 20:11 »
Zvuči kao ram leakage - možda ti frend ima neku patchiranu verziju igre...
Proskeniraj pc sa malwarebytesom da vidiš dali imaš džubriva
Disk provjeri sa hd tune

Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #2 : 09. Veljača, 2016., 22:21 »
Proskenirao s malwarebytesom i prnaso mi 1000 virusa,koji kurac?avast nikad nista nije pronasao
a kako ovo s hd tuneom kako da znam da li ima problema sa hardom?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #3 : 09. Veljača, 2016., 23:34 »
Nisu to sve virusi (piše ti točno što je), tu ima i manje opasnog smeća koje antivirusni ne detektira. Unatoč tome fino si ga zadžubrio  :mrgreen:

HD tune - error scan (da traži bad sectore), health (za zdravlje općenito), benchmark (za brzine, imaš na njihovom siteu listu, pa možda nađeš brzine drugih ljudi koji imaju hdd kao ti)

Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #4 : 12. Veljača, 2016., 17:42 »
U redu hard je dobar nema gresaka,ciscenje od džubriva mi je malo pomoglo,mogu igrati igru sat vremena bez prestanka,Jednostavno je igra loše kodirana,hvala svima na odgovorima,moze lock

Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #5 : 19. Veljača, 2016., 22:18 »
cuj ja imam takodjer probleme sam gutanjem rama na win10, znaci pojede sve 16 gb proguta i nema pomaka... razlog tko zna sta je
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Igra se crasha zbog rama
« Odgovori #6 : 19. Veljača, 2016., 23:53 »
Da nije mozda memory compression?tu opciju ima win 10,i iako je novitet i kao dobra,mnogi se zale na nju,i to bas zbog tog gutanja rama

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9