HCL.HR

Jeftini monitor

  • 26 Odgovora
  • 9654 Hitova
Jeftini monitor
« : 21. Rujan, 2012., 18:59 »
POZZ

Tražim preporuke nekog CHEEP monitora ISPOD 1000 kn! Poželjno i ispod 800,,, što jeftinije to bolje,,, teška vremena,,, recesija
Nije za mene uglavnom pa...

Valjda može neki 21 inč widescreen?
I koliko para se minimalno mora izdvojit za imat neki monitor koji se može spojit na konzolu? Jel dvi-d može nosit zvuk?

DANKE
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #1 : 21. Rujan, 2012., 19:11 »
ne znam za dvi-d ako nosi zvuk, ako i nosi na što bi ga slušao točno? ja sam svojevremeno spojio x360 na hdmi, a zvuk preko njegovog klasičnog kabla, onaj kojeg i dobiješ uvijek (žuto-crveni-bijeli kompozitni kabel) pa bijeli i crveni ubodeš u konverter na 3.5 mm



i onda spojiš sluške, zvučnike, štagod

monitor nezz,,

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_259_192&products_id=11716&osCsid=12041a6b274ef1770bfdf15bd4274116

dostava 30 kn, i preporučam dostavu od adm-a jer ne znam, dođe idući dan, moš platit pouzećem..,
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2012., 19:12 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #2 : 21. Rujan, 2012., 19:15 »
DVI ne NOSI zvuk.
HDMI ti je kao DVI + zvuk.

Nisam siguran što bih preporučio u tom cjenovnom rangu (Samsung, LG ili Philips... možda čak i Acer?) jer ih nisam baš previše ni vidio uživo, ali ono što jesam jer sve više manje tu negdje.

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #3 : 21. Rujan, 2012., 19:32 »
@drag: fala za ovaj xbox hint, jel znaš slučajno jel na ps radi isto? Šta se tiče zvuka, mislio sam na neki monitor koji ima svoj zvuk ili audio out pa da spojiš zvučnik na njega, al mislim da je ova tvoja opcija skroz solidna
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #4 : 21. Rujan, 2012., 19:40 »
Što se tiče DVI- zvuk šeme, ostalo mi je u glavi da se to nekako može:

"I read somewhere that ATI's DVI-HDMI adaptor uses spare pins to carry the audio stream . Many video cards can produce HDMI signal over DVI, "

Pa sam valjda mislia da može i obratno

konzola ->hdmi -> konverter za dvi+sound

al vjerojatno to ne postoji  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #5 : 21. Rujan, 2012., 19:55 »
@drag: fala za ovaj xbox hint, jel znaš slučajno jel na ps radi isto? Šta se tiče zvuka, mislio sam na neki monitor koji ima svoj zvuk ili audio out pa da spojiš zvučnik na njega, al mislim da je ova tvoja opcija skroz solidna

radi za sve što ima takav izlaz, znači radit će ti i za sve ps-ove, wii itd

monitori sa zvukom su skuplji za kurac jer su zvučnici bijeda; iako, neki monitori imaju 3.5 mm izlaz na sebi nevezano za zvučnike pa ako spajaš hdmi-em valjda radi i na taj izlaz. pokušao sam spojiti komp na hdmi i da zvuk ide iz tog izlaza na monitoru al mu treba znat reć odakle da uzme zvuk, nije mi se dalo s tim zajebavat

ja sam se jebao i sa hdmi-em da dobijem zvuk koji je kao plug and play tako da ne znam, SVE SE MOŽE na ovaj ili onaj način, al ono, blah, nema svrhe kemijat s dvi-em


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #6 : 21. Rujan, 2012., 20:02 »
Mae, ma nisam znao da konzola istovremeno izbacuje i hdmi i chinch out, to rješava problem zvuka, a sami monitor mislim da je sve više manje isti kurac za te pare pa šta uzme dobro je, jedino ako netko ima neka iskustva s nečim da baš rula / je baš smeće nek podjeli
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #7 : 21. Rujan, 2012., 20:11 »
neće ti ići istovremeno sve dok ne prešaltaš audio u ps3 settingsima na scart/av multi... kad budete to spajali pogledaj si na youtubeu "ps3 monitor with sound", ima hrpa videa


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #8 : 21. Rujan, 2012., 20:18 »
možda ovo link 850 kn, samsung S22B150N 21.5", 16:9, 1920x1080, D-Sub, HDMI

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #9 : 29. Rujan, 2012., 21:24 »
Nesto ovako Imas na njuskalu LCD monitor 22" LG Flatron W2241S 750kn mislim da bi tio bio odlican !

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #10 : 30. Rujan, 2012., 12:48 »
POZZ

Tražim preporuke nekog CHEEP monitora ISPOD 1000 kn! Poželjno i ispod 800,,, što jeftinije to bolje,,, teška vremena,,, recesija
Nije za mene uglavnom pa...

Valjda može neki 21 inč widescreen?
I koliko para se minimalno mora izdvojit za imat neki monitor koji se može spojit na konzolu? Jel dvi-d može nosit zvuk?

DANKE

A gle, ne znam koliko ti se isplati kupovat govno od monitora za 800 kn, kad vec za 1000 kn imas kvalitetan IPS monitor. LG IPS224V-PN ti je oko 1000 kn, ima HDMI, IPS matricu i fino izgleda.

Ono, uvijek bi radije dao 200 kn više za IPS matricu nego se jebao s TN-om.



Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #11 : 23. Listopad, 2012., 15:06 »
Bolje skupiti vise para,pa kupiti nesto bolje..Tako sam se ja zeznuo :p

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #12 : 17. Kolovoz, 2013., 17:59 »

dizanje teme iz mrtvih :hiha:

Budući da ću si vjerovatno nabaviti PS4, dolazim do malog problema: Potreban mi je tv s HDMI priključkom. E sad, nisam siguran koja mi je najjeftinija solucija: TV ili monitor, nije bitno, što jeftinije i da posjeduje HDMI ulaz na kojeg bih priključio buduću konzolu. Prijedlozi, pomagajte :wildboy:

Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #13 : 17. Kolovoz, 2013., 18:31 »
Monitori nemaju zvučnik, pa bolje TV neki manji možda.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jeftini monitor
« Odgovori #14 : 17. Kolovoz, 2013., 18:35 »
Ovo treba u Sport temu, budući da si stavio Krunu Jurčića. :hiha:

Uzmi TV bez razmišljanja.
Slika na monitoru nije ni približno dobra kao na TV-u u slučaju konzola.
Meni i X360 i PS3 doma na monitoru izgledaju katastrofalno u odnosu na TV.

:thumbs:

Postoji solucija TV/monitor što ja imam, ali je to ta loša slika o kojoj pričam pa onda definitivno TV.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9