HCL.HR

Komp se gasi

  • 3 Odgovora
  • 1836 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Komp se gasi
« : 13. Svibanj, 2010., 13:13 »
Imam jedan stariji komp koji je bio ono, svugdje doslovno, od LANova, proslava itd.
Jednom (ne)prilikom mi je pala ploča od nekog stola kojeg sam nosio na gornji dio kompa i od onda se komp stalno gasi nakon nekog vremena.

Prvo radi ok ono 5 minuta, ponekad i više ponekad manje i odjednom se ugasi i počinje neki alarm tulit. :/

Nije do pregrijavanja jer zna tulit već na 40 stupnjeva, a i stavio sam svježu pastu i totalno počistio sve kulere i hladnjake.
Dao sam liku da provjeri drugo napajanje i bilo je isto sranje.

Može bit kaj s matičnom, mislim.. to mi je pretpostavka  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Komp se gasi
« Odgovori #1 : 13. Svibanj, 2010., 17:23 »
Kako misliš 'alarm tuli'?
Ima kakvih beepova sa matične ploče?

Odg: Komp se gasi
« Odgovori #2 : 13. Svibanj, 2010., 20:39 »
Možda napajanje. Probaj provjerit hard za bad sectore. :wildboy:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Komp se gasi
« Odgovori #3 : 14. Svibanj, 2010., 22:22 »
Za hardove je pogubno ako ih tijekom rada nešto kresne. Pa te ploče se unutra vrte između onih nogica na razmaku s redom veličine mikrometra. A kad hard zavrti na 7200(ili više) okretaja, pa dođe do nekog jačeg fizičkog kontakta tako da nešto udari hard ili padne, možeš dernek organizirat ak ti hard ne rikne :piva:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9