HCL.HR

Komp se ne pali!

  • 17 Odgovora
  • 8620 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Komp se ne pali!
« Odgovori #15 : 24. Travanj, 2010., 18:33 »
Emmm...navedi i ti...s obzirom da si započeo s time. :wildboy:
Radi jednako bugovito i loše na obje platforme. S tim da mi se na pc-u kreša češće i jebu ga fontovi.

Radije cu tolerirat fontove nego automatsku akceleraciju misa, ne mogucnost normalnog scroll clicka na magicu i 10minutno paljenje programa.

I, ne razumijem te, zašto je bitno koji taster koristiš? Šta, zbog različitih šortkata je automatski lošiji na jednoj platformi?
I koji su ti točno šortkati različiti? ctr na pc-u = command na macu, alt na pcu = option na macu, shift = shift...

Oanj bitni dio, slovo N, il T ili O je i dalje isto.  :wildboy:

Meni je sjeban layout i nikako se nisam mogao na njega naviknut, usporedi polozaj ctrl-a i alta na pc tipkovnici i comanda i optiona na meku, y + z spika takodjer.


Da me ne shvatis krivo, isti problem sam rijesio programibilnim tipkama na Logitech G19, al svejedno nervira to sto oko takvog kompa prvo moram mjesec dana tancat da radi onako kako ja zelim da radi.


Ne kazem da je nesto bolje na ovom ili onom, nego kazem da mac nema ama bas nikakvu prednost po pitanju funkcionalnosti odredjenih programa na njemu. Isti falus i na jednom i na drugom, samo sto na meku ljepse izgleda skin



*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Komp se ne pali!
« Odgovori #16 : 24. Travanj, 2010., 18:43 »
Pa..stoji to navedeno. S time da je ipak bitnije za fakin InDesign da funkcioniraju fontovi od akceleracije miša.
I, mnogi možda i ne znaju, miš se drugačije ponaša na Mac OS-u neg na windowsima. :wildboy:

Al kad onaj gore veli audio i video, misli, nadam se, na Final Cut i Logic..koji su standardi (manje više) i kojih nema na drugim platformama.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Komp se ne pali!
« Odgovori #17 : 25. Travanj, 2010., 01:36 »
Ionako svi znamo da su na kompu jedino važni hcl-ovi.
A oba OS-a su smeće. Kupi iPad i wireless router. Rešena stvar. Lock.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9