HCL.HR

Kupiti PC ili nadograditi, pitanje je sad :)

  • 2 Odgovora
  • 1606 Hitova
*

ScaR

  • *
  • 120
Kupiti PC ili nadograditi, pitanje je sad :)
« : 05. Lipanj, 2012., 23:22 »
Ovako. Imam Intelov Dual Core E5200(2,5 GHz). Grafička je ATI Radeon HD 4350 512 MB(znam, prava gamerska :wildboy:). 2 GB rama, dobio još 2, koja kad ubacim dobijam bluescreen :tired:, neznam što.. Nebitno. Nisam pri nekoj lovi za da sad kupujem novi PC, ali imam to u planu.. Ako uspijem izbiti starcima love . Ako ne, isplati li se  ovu kantu malo nadograditi? Možda bolja grafička, klokovat(gdje sam totalni noob) itd... da bi se mogle ove novije igre pokrenuti dok ne budem u mogućnosti da uzmem novi kompjuter? Kad budem uzimao novi, vjerovatno bi uzeo neku mašinu koju bi mogao cijediti dugi niz godina, kao i ovu.. Pa eto, šta radit ?

Odg: Kupiti PC ili nadograditi, pitanje je sad :)
« Odgovori #1 : 25. Lipanj, 2012., 19:44 »
Moja preporuka ti je da sacekas dva - tri mjeseca.. prodas tu kantu.. i ta 2GB rama sto ti ne rade.. i slozis sebi neku jebenu konfu... a uz pomoc forumasa koji se u to razumiju.. mozes slozit za neke male pare..  :thumbs:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Kupiti PC ili nadograditi, pitanje je sad :)
« Odgovori #2 : 25. Lipanj, 2012., 21:14 »
Blue screen ti se javlja zato što ti trenutnim windowsima očito ne odgovara ta promjena. Moj prijedlog bi ti bio sljedeći:

Kupi si VTX3D HD6670 za 500kn, iznenađujuće dobra grafa za tu cijenu, baš se jučer igrao s njome
Dodaš ta dva GB RAM-a
Instaliraš Windows 7 64 bit
Promijeniš pastu na procu
Zamoliš nekog da ti overclocka taj proc na 3.0, trebao bi ić bez problema na stocku, dobar je to proc.

I ono, možeš za sitnu lovu prat novije igre na medium.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9