HCL.HR

Laptop-Mrtav

  • 3 Odgovora
  • 4877 Hitova
*

scandalli

  • n00b
  • 1
Laptop-Mrtav
« : 10. Prosinac, 2011., 13:55 »
Pozdrav. Sinoc ugasim fino laptop i iskopcam ga iz uticnice(bez baterije koristim laptop-dakle radi iskljucivo na onom adapteru) i jutros pokusao upalti ali nema nikakvih znakova zivota, uopce ne svijetli ona lampica, nista! Niti se moze upaliti. Pokusao onda i bateriju ukopcati ali dzaba. Jel jos ko imao slican problem.Model Acer aspire. Samo da nije otisla maticna, ali sinoc radio super. Kako je preko noci mogao pokvariti se jos nije bio ukopcan. Nemam rijesenja

p.s Nije sijevalo-grmilo , nisam nista klokovao -cackao i slicno.Nemam garanciju. Malo igrao CoD i poslije gledao you tube i to je sve.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laptop-Mrtav
« Odgovori #1 : 10. Prosinac, 2011., 14:03 »
Ukoliko staviš bateriju u laptop, ukopčaš adapter u laptop i ako ti lampica od punjenja ne reagira - vjerujem da je otišla matična.

Ako lampica reagira na punjenje, pusti ga neka se napuni, nek dođe sebi pa nakon par sati probaj upaliti.

Ako ne upali, vrijeme je za rastavljanje.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Laptop-Mrtav
« Odgovori #2 : 10. Prosinac, 2011., 14:04 »
OMFG laptop se kvari, pa to su scandalli!  :fpalm: :hiha:

Možda ti je otišao adapter, a baterija je prazna? ;(
Jel znaš nekog da ima Acera? Ako da, probaj s njegovim adapterom. I njegovom baterijom.
Nekako mi se to čini vjerojatnije nego da je matična samo tako otišla.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laptop-Mrtav
« Odgovori #3 : 10. Prosinac, 2011., 14:09 »
acerima zatitra lampica od punjenja ako je baterija prazna. kao NAPUNI ME, VOJNIČE u morseovom kodu  :hiha: :hiha2: :hiha: :hiha2:

al da, probaj prvo Ixyevo, jeftinije je  :D

i ako ti zuji adapter (toliko da ga čuješ sa metar - dva, ne na uhu) dok je ukopčan kakogod u struju, riknuo je.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9