HCL.HR

Laptop - preporuke

  • 17 Odgovora
  • 5036 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Laptop - preporuke
« : 25. Kolovoz, 2010., 11:38 »
Cura mi kupuje novi laptop pa bi vas molio za neke preporuke. :hug

Cijena max do 7000 kn, iako mislim da će joj bit dovoljan i neki od skoro upola cijene. Namjerava ga koristit za fax (nikakvi zahtjevniji programi tipa photoshop, cad...), surfanje netom, muziku i tako to. Ništa zahtjevno uglavnom. I da, bilo bi dobro da je 17 inčni monitor i da LIJEPO IZGLEDA izvana (žene i njihovi zahtjevi lol)

Gledao sam malo ovu Syzygyjevu temu, nadam se da je to još uvijek aktualno pošto se tehnologija mijenja pecto na sat.

Pa ono, ako može nešto od tud ili slično takvo, samo da ima 17 inčni monitor. Jer ono, uopće neznam koji cijenovni rang gledat za to šta njoj treba. Nemora bit nikakva haj teh mašina al ipak, da traje par godina ili koliko već to može izdržat.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #1 : 25. Kolovoz, 2010., 12:14 »
Ako ga želi ekšli nositi uokolo nek uzme manji. Jebo 17. Leđa će joj biti zahvalna.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #2 : 25. Kolovoz, 2010., 12:42 »
Potpis. Mene zna bolit rame kad ga nosam nekuda na bus il nešto...

Al ono, ako ga ne misli nosit često, neka uzme 17. Ono, VELIKO je i lepo i sve.

(Dobro ju ispitaj misli li ga nositi zato što sam ja isto bio sav onako vau to možeš uzet sa sobom. Nosio sam ga dvaput mjesečno na faks, da bih skidao preko neta od tamo jer rula... A mogao sam si uzet normalan stolni komp, jel. Pravu potrebu za laptopom nemam. Prčkao sam nešto po novom autu od starog preko laptopa npr. Šta ja znam, dobro dođe  :wildboy: )

I znaš već što bih ti ja preporučio.  :(
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2010., 12:44 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #3 : 25. Kolovoz, 2010., 13:07 »
I ak je 17 nek barem bude ogromna reza. Glupo je uzet 17 sa minijaturnom rezom koja je recimo standard za 15 inčne modele. Pa pripazi i na to.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #4 : 25. Kolovoz, 2010., 13:18 »
Ono, 13.3 inča je savršena veličina za lap. Ekran dovoljno velik, a samo računalo je ekšuli prijenosno i lagano. Ja kupio 15 inča i puno previše za stalno kretanje. 17 onda da ne velim. Umrijet će od te gromade, i mrziti kupnju nakon dva tjedna. Nepraktično do bola. Jer ono, nigdje joj ne treba tak veliki zaslon, a lap ima izlaz za vanjski monitor, čiji je 22 onak, 900 kuna. :wildboy:

Ak 15, ovo. http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=4612
Na akciji je, nov je, ne treba joj grafika i nek si s još iljadu kupi laserski CB printer za hrpu skripti i radova.
Za ostatak kupi knjige, krpice, mobitel ili najbolje normalnog dečka.
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2010., 13:20 Weky »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #5 : 25. Kolovoz, 2010., 13:20 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #6 : 25. Kolovoz, 2010., 13:23 »
-> 15.6" TruBrite LED HD (1366 x 768)


Lol. :wildboy:
Tolka je men rez na 13 inča i jedva je dostatna. Uzmi u obzir recimo i da je win 7 debeo (rubovi oko prozora, toolbarovi i to) i neće ništa vidjet nit moć normalno radit. Ono. Loše.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #7 : 25. Kolovoz, 2010., 14:12 »
Kaj ti projektiraš mrtvi avion na laptopu? Gle, dosta je, radili smo na 1024x768 milijun godina, i bilo je dosta. ovo je sad fors jebemu.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #8 : 25. Kolovoz, 2010., 14:25 »
Al, da. Čemu onda fizički veći ekran? Onda nek uzme 13 inča i gotovo. Jer, reza ista, samo manji ekran. Prednosti su baterija koja duže traje, manje dimenzije i lakši je kao takav.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #9 : 26. Kolovoz, 2010., 00:34 »
Ne namjerava ga prenosit baš, bit će joj za po doma.

Znači veličina monitora se može birat neovisno o modelu, ili to šta ste predložili (recimo ovo wekyevo) je isključivo 15.6" ?

I za ovo šta sam nabrojao da će ga koristit nije bitno koju grafičku ima? Jel dosta i onda integrirana ili je to već zastarjelo?
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2010., 00:39 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #10 : 26. Kolovoz, 2010., 10:28 »
Ak misli gledat HD video, nek uzme bolju graficku. Ova moja integrirana se nije bas pokazala :wildboy: Valjda je do graficke, nisam siguran.

Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #11 : 26. Kolovoz, 2010., 10:29 »
Do procesora je.
Grafička i nema previše veze s HD videom, osim ako tako namjestiš preko codeca (al po difoltu nije).

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #12 : 27. Kolovoz, 2010., 15:34 »
E ovako. Odlučila se za Sony Vaio, neki rođaci će joj to dofurat iz Amerike jer su tamo jeftini.

E sad, ja sam joj preporučio ovu EB seriju. Al ona hoće veći monitor, a takva su samo 2 modela i po meni su malo prejaka za ovo što njoj treba.

16,4" i 17,3"

Pošto se tu sad može svašta birat, šta bi bilo ovako najbolje/najisplativije? i jel bolje uzet ovog šta sam joj ja preporučio ili nekog od ova druga dva?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #13 : 27. Kolovoz, 2010., 15:43 »
žena. :(
triba im zabranit biranje.
vaio mi je braco imao, najsmećastiji laptop ikad. :(
+ ako ga dofuraš iz amerike nemaš jamstva, a popravci laptopa koštaju ko i sam laptop. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Laptop - preporuke
« Odgovori #14 : 27. Kolovoz, 2010., 16:06 »
Vaioi rulaju. Skroz.
Ne slušaj ovog fejk zvonu. :wildboy:

Al da, servis službeni nema kod nas brijem. Pa sjebano dodatno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9