HCL.HR

Laptop - problem

  • 3 Odgovora
  • 5035 Hitova
Laptop - problem
« : 11. Ožujak, 2016., 15:42 »
Pozdrav.

Imam problem s laptopom, radi se o malo starijem laptopu, Toshiba Satellite l850.
Naime, upalim ga, radi, ali čim se grafička malo optereti, slika prvo zatreperi, pa ili se ugasi ekran ili se dogodi blue screen, pa se ugasi.
Probal sam s čišćenjem laptopa, mijenjana je termalna pasta, al očito je da mu spasa nema. Sad, ne znam točno dal je problem u grafičkoj ili u matičnoj, ma da vele iz servisa da je matična. Sad, meni se to ne isplati za popravljat, ali eto onda da pitam dal bi se to moglo prodat slučajno za dijelove il nešto?
Jer laptop je po konfiguraciji odličan, unutra je 6gb rama, i5 procesor, amd grafulja od 2gb radne memorije (ne znam sad napamet sve detalje).

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Laptop - problem
« Odgovori #1 : 11. Ožujak, 2016., 18:11 »
Dal ima zasebnu grafu, onboard ili oboje? Smrdi na nešto od navedenog. Ima I nekih last ditch opcija sa pećnicama ako ti je fakat stalog do njega pa ga eventualno tak probat osposobit. Glede prodaje, šutni ga takvog na oglas za dijelove ili dijelove pojedinačno ako bi ga raskomado. U pravilu disk, keyba, proc, RAM I ekran su dovoljno atraktivni da relativno brzo odu.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Laptop - problem
« Odgovori #2 : 11. Ožujak, 2016., 18:22 »
Nisam te skužio ovo za servis - jesi ga nosio tamo i rekli ti da je do matične ili nagađaš? Možda reballing u servisu može riješiti problem, ako je laptop dobar možda se isplati. U suprotnom možeš ga prodavati neispravnog

Odg: Laptop - problem
« Odgovori #3 : 11. Ožujak, 2016., 20:26 »
A na servisu je i uglavnom, rekli su mi da je do matične i da se može napraviti nešto, ali da su 50/50 šanse da se popravi. Sad, kakvi su to majstori, ne znam.
Laptop je dobar, ali mi ga se ne isplati popravljat jer trenutno imam druge planove, pa bi ga stvarno pokušal prodat (u komadu). Ne znam uopće koliko vrijedi u ovom stanju, a opet ne mogu nać model koji ima iste specifikacije ko moj. Svi L850-11t koje nađem na googleu imaju i3 i 4gb RAM-a i intel HD grafičku,  a ja sam 1000% siguran da ima i5, AMD ne znam točno koji od 2gb radne memorije (7670 radeon) ja mislim da je, 500gb hard disk, 6gb RAM-a, i ne znam kaj još je zanimljivo, 15,6'' ekran...
« Zadnja izmjena: 11. Ožujak, 2016., 20:28 EricCartman »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9