HCL.HR

Led trake

  • 7 Odgovora
  • 3177 Hitova
Led trake
« : 30. Ožujak, 2015., 09:46 »
Znaci kupio sam novi komp prije nekoliko mjeseci i zelim ugradit samoljepljivu led traku (plavu) ali ona se napaja na 12 V DC adapter .
Gledo sam po Youtubeu ima nekih tutorijala, ali trebaju se rezat zice,spajat itd, a to nezelim radit :chair:

Pa jel ima mozda neki adapter da se moze kupit u nekoj trgovini u Osijeku.Ako nema nek mi neko preporuci neke led trake koje se spajaju na napajanje (molex) tnx svima na pomoci :clap:

Evo link trake koju zelim kupit: http://www.chipoteka.hr/artikl/101935/led-traka-plava-60x3528-led-m-samoljepiva-ip65
:ave: :ave: :ave:

Odg: Led trake
« Odgovori #1 : 30. Ožujak, 2015., 13:16 »
Ja sam u Rijeci bio kupio prije par godina neonke plave boje koje si samo spojio preko USB-a, dimenzija nekih 50 cm, oko 70 kuna. Vjerujem da imaš toga i na ebayu i to ti je puno jednostavnije :)

Odg: Led trake
« Odgovori #2 : 30. Ožujak, 2015., 21:18 »
Prije je u linksu bilo modding opreme, sad ne vidim nigdje ledica i neonskih lampi. Ako ne želiš ništa sam prespajat ne preostaje ti ništa drugo nego naručiti s ebaya ili neke druge trgovine s molex konektorom ili USB-om.
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2015., 21:22 peacewalker93 »

Odg: Led trake
« Odgovori #3 : 31. Ožujak, 2015., 09:36 »
Ima u Magazin RS-u preko molexa.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Led trake
« Odgovori #4 : 31. Ožujak, 2015., 09:40 »
Imali smo t neonke u dućanu, ali nisu bas pouzdane... Ovisi koliko ti računalo radi i koliko se zagrijava... Ljepilo uopće ne drzi  cim se računalo zagrije...

Odg: Led trake
« Odgovori #5 : 31. Ožujak, 2015., 15:51 »
Imam dobar airflow, msm da se nece grijat al nigdje da nadjem a da imaju molex konektor.Preko ebaya necu vjerojatno kupovat jedino da narucim iz neke trgovine

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Led trake
« Odgovori #6 : 31. Ožujak, 2015., 15:55 »
Nije stvar do airflowa... Jednostavno se kućište zagrije, matična ploča "leži" na šarafima koji su dio kućišta, jednostavno se toplina prenosi.

Da se razumijemo, držati će ti to možda godinu dana, a možda i duže, samo kažem da ja osobno ih ne bi nikada koristio...

Uz to uopće nisi naveo ni koje kućište imaš... Te neonke koje ti je mrmuscolo preporučio su dosta dugačke. Najbolje ti ih je staviti na samo dno kućišta. Uz to dugačke su 31cm i to ne možeš nikako svijati kao ove led trake koje si ti želio.

Odg: Led trake
« Odgovori #7 : 31. Ožujak, 2015., 22:57 »
Dobre su i neonke =D>
Tnx svima na pomoci :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9