HCL.HR

Logitech G19

  • 10 Odgovora
  • 4994 Hitova
*

matula

  • n00b
  • 2
    • project mat a.k.a matula
Logitech G19
« : 26. Lipanj, 2009., 18:46 »
Da li tko ima G19-icu i kakva je i sto opcenito mislite o njoj i kada bi mogla doci hrvatska verzija tipkovnice bez naljepljenih znakova(ako ce toga biti)...
šta pucketa tebrixe!!!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Logitech G19
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2009., 19:05 »
preseravanje, po meni. tko će normalan gledat video na tipkovnici? a upravo je taj lcd monitor zapaprio cijenu.
što se tiče hrvatske verzije, vjerojatnost je da neće doći nikad, a možda ni tad.

Re: Logitech G19
« Odgovori #2 : 27. Lipanj, 2009., 18:37 »
tipkovnica je naravno predobra ako si ozbiljan pro gamer. inace se ne isplati tolko para davat.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Logitech G19
« Odgovori #3 : 30. Lipanj, 2009., 13:56 »
Da li tko ima G19-icu i kakva je i sto opcenito mislite o njoj i kada bi mogla doci hrvatska verzija tipkovnice bez naljepljenih znakova(ako ce toga biti)...

sredinom tjedna bi trebala doc na test, pa ti javim, do tad mos citat okolo reviewove :P

Re: Logitech G19
« Odgovori #4 : 06. Srpanj, 2009., 21:31 »
preseravanje, po meni. tko će normalan gledat video na tipkovnici? a upravo je taj lcd monitor zapaprio cijenu.
što se tiče hrvatske verzije, vjerojatnost je da neće doći nikad, a možda ni tad.
Potpis na ovo, kome treba lcd monitor na tipkovnici, pa daj....  :wildboy:
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Logitech G19
« Odgovori #5 : 07. Srpanj, 2009., 10:35 »
Da li tko ima G19-icu i kakva je i sto opcenito mislite o njoj i kada bi mogla doci hrvatska verzija tipkovnice bez naljepljenih znakova(ako ce toga biti)...

Kaj će ti HR znakovi za G (čitaj gaming) seriju Logitecha?!
To je tipkovnica za igranje, ne za Word ili kaj ja znam kaj...
Ak imaš para za nju, lako izdvojiš još 20kn za nekakvu sa HR slovima pa pišeš do mile volje \:D/

To je glomazna ali prekrasna tipkovnica, videl sam ju u HG-Spotu.
Onaj LCD naravno da nije potreban ali kad je već tu nek je.
Lijepo ga je vidjeti u svakom slučaju.

Da imam para za nju, kupil bi odma, prvenstveno zbog kvalitete, dizajna i pozadinskog osvjetljenja.

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Logitech G19
« Odgovori #6 : 07. Srpanj, 2009., 11:15 »
Kaj će ti pozadinsko osvijetljenje, ko da ne znaš napamet raspored tipki? A sa neke estetske strane mi se gadi to osvjetljenje.

Re: Logitech G19
« Odgovori #7 : 07. Srpanj, 2009., 11:29 »
Tipkovnica je jednostavno previse nahajpana, uopce nema takvu kvalitetu o kojoj se prica, ok je tipkovnica ali nije vrijedna toliko novca. Gaming tipkovnica, sta ce gameru pozadinsko osvjetljenje i to jos da moze mjenjat boju kada zna tipke napamet te nikada ne gleda u tipkovnicu, te sta ce lcd ekran. Meni je vazno da tipkovnica bude ugodna i da su tipke dovoljno tvrde/mekane/cvrste te dobro rasporedene, dobro je kada ima par dodatnih tipka itd. Ali G19 nije toliko ugodna te nakon 2h gejmanja mi je draza ona Microsoftova za 100 kn (nekima je drukcije, ipak svako ima svoj ukus).

Ta je tipkovnica za ljude koji se vole pravit i pokazivat da imaju para, nista posebno, puna bespotrebnih gluposti. Ja koristim Razer Tarantulu koja mi je 300 puta bolja. Ali ipak ne shvacam sta ce ti LCD ekran koji poskupljuje tipkovnicu za najmanje 300 kn... ono fakat... ko ce gledat video na tipkovnici kada je ispred njega monitor....  :wildboy:
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Logitech G19
« Odgovori #8 : 07. Srpanj, 2009., 17:05 »
tikvane kad se budeš igrao sa ms industrial tipkovnicom godinama, onda se javi, a ne da se tu izvlačiš na razer  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Logitech G19
« Odgovori #9 : 14. Srpanj, 2009., 09:45 »
znam, kasnim ;(

dosli g19 i g35

sad se opet moram naviknut na to da mi Esc i CTRL nisu na krajevima tipkovnice  :wildboy:

teview krajem tjedna

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Re: Logitech G19
« Odgovori #10 : 21. Rujan, 2009., 16:39 »
fijuc..kasnim pun falus :D al dobro, zbog hrpe testova nisam stigao objavit ovaj, al evo sad je tu:


test logitech g19:
http://www.usporedi.hr/testovi/pogled/3269/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9