HCL.HR

Micro sd card

  • 13 Odgovora
  • 4862 Hitova
*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Micro sd card
« : 03. Ožujak, 2007., 09:32 »
Ovo ce bvam biti zanimljivo.

Dakle kupio sam microsd za svoj d900 od 1gb. Sluzbeno telefon podrzava kartice micro max 512 ali receno mi je da ce raditi i 1gb.
I stari otiso usput u fenix, piknuo i donioo doma. i ja ubacim i kartica ne radi. Pise not allawed kad ocu otici u folder kartice. Iako ju mob prepozna prilikom utora.
 
I odo ja u fenix. i u servis. i dam liku articu i on ju ubaci u čitač kartica na kompu i kaže kartica radi :ohnoes: wtf? uglavnom radi. i imao sam srece nekak da zamjenim za istu jer kao u roku 7 dana mozes zamjeniti robu ako nisi zadovoljan. I odem ja tam u ducan i zenska mi da istu tarkvu 1gb, ja ubacim u mob i RADI.

Sav sretan dodem doma i idem prebaciti spot na kartusu i prebacim jedan i sve radi sve super.  Nebudi ljen, prebacim ja jos ~12 spotova u 3gp tako da je sve zauzimalo oko 300mb i fino ja tih 300mb copy paste na karticu.

I kada se kopiralo odem ja  pod folders na mobitelu BAM. crni ekran. mob radi. ja se usro sta je otiso flat kabel ili sta. ne odgovara na nikakve tipke, nista. a mob radi, a black screen. nis, izvadim aj bateriju stavim nazad i upalim i radi sve normalno hvala bogu. i odem pod karticu BAM kurcem u čelo, kaže not allawed isto kao i kod one stare koju je stari donio.

i sad, nemogu ju prijaviti wservisu kao da ne radi (garancija 3 godine) jer ce njemu na kompu raditi pa sam nabavio usb čitač za komp da formatiram pobrisem i tak, mozda ce raditi. i sve sam to upravo napravio ali kartica u mobu ne radi. a na kompu kada upiknuta u onaj adapte i upiknuta u usb čitač kartica (6 u 1 jeej) radi savrseno.

DAKLE ono sto ja trebaam je nacin da spržim fakin karticu softwerski tako da ovom manijaku u fenixu ni meni nece raditi ni u usb čitaču da mi mogu zamjeniti za novu (ovaj cu puta uzeti od 512 hehe).

dakle kako ju sjebati softwerski? kako? pls help

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Micro sd card
« Odgovori #1 : 03. Ožujak, 2007., 11:31 »
Ne mozes jednostavno vratit tu karticu (pravit se lud, kao da nisi znao da nece raditi :ementaler:)?

Nego, D900 podrzava max 512MB? :ohnoes:To saka... Moj Benq siemens od 800kn podrzava 2GB jebote... :wildboy:

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Micro sd card
« Odgovori #2 : 03. Ožujak, 2007., 15:20 »
Ovako imam ti ja rijesenje jebeno i da se na servisu ne moze otkriti. Stavi karticu na 4 sekunde u mikrovalnu i nece raditi vise a na servisu ti ne mogu nista dokazati. Tako sam brdo komponenti za komp prije isteka garancije shebao da mogu dobit nove.  :mrgreen: Sretno

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: Micro sd card
« Odgovori #3 : 03. Ožujak, 2007., 19:45 »
dibek nemogu. i znam da saka


anthrax. jesi ti ozbiljan??

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Micro sd card
« Odgovori #4 : 03. Ožujak, 2007., 20:04 »
dibek nemogu. i znam da saka


anthrax. jesi ti ozbiljan??

da

*

Cali

  • ****
  • 1246
  • Hardcore 2 Tha Bone
Re: Micro sd card
« Odgovori #5 : 03. Ožujak, 2007., 21:23 »
pa šta je čudno... telefon ne podržava kartice tolikog kapaciteta i zato nastaju problemi...

po meni, jedino što možeš je da probaš naći neki bolji software za telefon koji će podržavati takvu karticu... ako uopće postoji...
Intel Core 2 Quad Q6600
Gigabyte GA-965P-DS4
4Gb Corsair VS 667 Mhz
XFX GTX 275
Corsair HX520W
Samsung Syncmaster T220
Creative X-Fi Xtreme Gamer

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Micro sd card
« Odgovori #6 : 04. Ožujak, 2007., 00:21 »
Ovako imam ti ja rijesenje jebeno i da se na servisu ne moze otkriti. Stavi karticu na 4 sekunde u mikrovalnu i nece raditi vise a na servisu ti ne mogu nista dokazati. Tako sam brdo komponenti za komp prije isteka garancije shebao da mogu dobit nove.  :mrgreen: Sretno

Neam više teksta na ovog čoka  :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Micro sd card
« Odgovori #7 : 04. Ožujak, 2007., 11:26 »
Definitivno bi mogao probat sa novim softverom.. odi na caffe mobil form pa pogledaj malo ako je to šta postao o tome problemu...

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: Micro sd card
« Odgovori #8 : 04. Ožujak, 2007., 12:27 »
a znam ja za taj caffe mobil....
i kako cu staviti novi software kad mi za to treba nekakav poseban flat kabel...


anthrax, koliko time i koliko temperature namjestim?? nezelim da mi pocrni, nesmije se izvana nis vidjeti

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Micro sd card
« Odgovori #9 : 05. Ožujak, 2007., 15:10 »
Ma pusti to

To je plastika :ave: \:D/

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Micro sd card
« Odgovori #10 : 05. Ožujak, 2007., 16:23 »
najmanje sto mozes. necemo da se plastika rastopi :mrgreen:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: Micro sd card
« Odgovori #11 : 05. Ožujak, 2007., 22:25 »
a kak cu znat da su čipovi skureni

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Micro sd card
« Odgovori #12 : 06. Ožujak, 2007., 07:58 »
isprobaš ih?  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Micro sd card
« Odgovori #13 : 07. Ožujak, 2007., 16:24 »
a kak cu znat da su čipovi skureni


2 sekunde je dosta, temperatura je nevazna jer su mikrovalovi ti koji rade stetu tako ne mora biti viskoa da ti ne sjebe plastiku

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9