HCL.HR

Problem s mikrofonom

  • 12 Odgovora
  • 6338 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Problem s mikrofonom
« : 01. Veljača, 2014., 12:03 »
Imam problem s mikrofonom.Kada ga uključim u računalo,ne radi.Računalo vidi da je priključeno,ali ne snima zvuk.Mislio sam da je u mikrofonu problem,ali sam ga spojio na IPhone 3GS i radi na njemu.Probao sam i mikrofon od IPhone-a spojiti i na koji god ulaz spojim ne radi....Zvuk mi radi,i na Headset-u,zvučnicima i na IPhone-vim slušalicama....Molim vas pomozite,u čemu je problem? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2014., 14:30 manjamax »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Mikrofon
« Odgovori #1 : 01. Veljača, 2014., 13:46 »
Headset:Canyon CNR-HS01N

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Mikrofon
« Odgovori #2 : 01. Veljača, 2014., 13:57 »
Probaj reinstalirat drivere
I promijeni ime teme, ne može se zvati samo "Mikrofon"

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Mikrofon
« Odgovori #3 : 01. Veljača, 2014., 13:58 »
Gdje mogu naći Drivere?Promijenit ću naslov teme čim mi se internet vrati.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Mikrofon
« Odgovori #4 : 01. Veljača, 2014., 14:06 »
mutemax :ave::ave::ave::ave::ave::ave:

je imaš kakav third party program za menadžment sa zvukom (tipa realtek il nešto) ili ona windows defaultni? probaj vidjeti da ga nisi slučajno mute-ao :hiha:

drivere ćeš nać na stranici od proizvođača matične ploče pa potraži točno po modelu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Mikrofon
« Odgovori #5 : 01. Veljača, 2014., 14:25 »
Windows defeaultni koristim.Realtek mi se nije dalo skidati.Ugasio se samo odjednom,nestao mi internet(glupi Iskon) i onda mikrofon prestane raditi. :solidus:
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2014., 14:30 manjamax »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #6 : 02. Veljača, 2014., 11:13 »
Ne radi na računalu,pa sam ga stavio,na laptop,isto ne radi....Ali na IPhone-u radi savršeno....Računalo i dalje shvaća da je utaknut,ali neće snimati,a kad pričam na Skype-u,nitko me ne čuje. :(

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #7 : 02. Veljača, 2014., 12:06 »
Vjerojatno ti laptop nema drivere za mikrofon, a od računala su se izbrisali/izmijenili

Guglaš model mikrofona i uz to napišeš drivers, skineš drivere (poželjno sa službene stranice proizvođača) i šibaš.
Skini (ili instaliraj s CD-a kojeg si dobio uz računalo pretpostavljam) i Realtek drivere

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #8 : 02. Veljača, 2014., 12:25 »
Guglaš model mikrofona i uz to napišeš drivers, skineš drivere (poželjno sa službene stranice proizvođača) i šibaš.

ne postoje driveri za 3.5 mikrofone, treba mu model matične i audio driveri, kao što sam i napisao gore


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #9 : 02. Veljača, 2014., 12:34 »
Aok onda za matičnu :mrgreen: mislim da je bitnije što on plaće da mu ne radi, a još te nije poslušao

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #10 : 02. Veljača, 2014., 12:35 »
buttmadde je na moje >ševljenje< znanje.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #11 : 02. Veljača, 2014., 12:43 »
Evo skinuo si DriverDoc i sve mi je prastaro....Sve ću Drivere izmijeniti,pa valjda tada bude radilo....Javim vam. :piva:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Problem s mikrofonom
« Odgovori #12 : 02. Veljača, 2014., 17:46 »
Ovo sam slučajno skužio.Instalirao sam nove Drivere i nije radio,dok nisam otišao na Skype i isprobavao.Otišao sam u Sound da vidim jer mikrofon radi i zvao sam Skype Test Call i svaki put kad on govori mikrofon radi,kad ja govorim mikrofon ne radi?I tako i kad gledam videe na Youtube-u.Mikrofon luduje,ali kada ja govorim ne radi....Ne kužim?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9