HCL.HR

mish:D

  • 40 Odgovora
  • 11500 Hitova
mish:D
« : 18. Ožujak, 2008., 23:29 »
zdravo novi sam ovdje:D
pokusao sam na par foruma vec, no svugdje me il zbune il neznam sta nagovore svezi misheva,no frend mi preporuca ovaj forum pa sam mislio postaviti svoje pitanje ovdje. :clap:

Kontam odavno kupiti novog misha,u planu sam omao Logitech-ovog mx 518, i razor deathadder.oba misa mi se svidjaju kako po performansama tako i po izgledu(ovo zadnje je laz vise mi se svidja deathadder :mrgreen:),no manje vise svejedno mi je kojeg da imam,samo mi je bitno sta bi mi vi preporucili il ispisali par iskustava sa mishevima ako ih imate itd...

thank you unaprijed:D

Re: mish:D
« Odgovori #1 : 18. Ožujak, 2008., 23:48 »
MX 518.Svi ga hvale.Jednostavno je predobar,leži u ruci lijepo itd...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: mish:D
« Odgovori #2 : 18. Ožujak, 2008., 23:56 »
Također preporucam mx 518! Odlican je! :thumbs:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mish:D
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2008., 07:24 »
ako ti je ovo "prvi" gamerski mis, definitivno mx518, na razera se malo teze privikavas, ja sam recimo sa mx510 presao na razer deathadder i nisam se nikako mogao naviknut na sens.


iako bi ti bilo najbolje da prvo oba sam probas i odlucis.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: mish:D
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2008., 07:34 »
probaj u trgovini, ja cu nabavit razer krait pa ono :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mish:D
« Odgovori #5 : 19. Ožujak, 2008., 08:56 »
sve je to isto

kao, zajebat ćeš se ako uzmeš miš za 350 kuna
to je cijena kod koje nema lošeg više
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mish:D
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2008., 14:21 »
ali ima razlike u ergonomiji, nekima ne pase razer, nekima logitech, cisto stvar oblika ruke, zato kazem nek isproba oba

Re: mish:D
« Odgovori #7 : 20. Ožujak, 2008., 01:20 »
Evo ti slika Razer-a:


I MX518:



Ono oblik im se razlikuje.Imaš razer i sličan MX518 ali taj nema perfomanse ni u pola MX518 ;)

Re: mish:D
« Odgovori #8 : 20. Ožujak, 2008., 01:32 »
Stvar je u tome da je Lachesis (Razer u postu iznad) jedan od najboljih miševa danas, ukoliko igraš na tvrdoj podlozi (razerovoj aluminijskoj, ili čisto na stolu) gdje ništa ne ometa njegov retardirano osjetljivi laser (koji na mekanim podlogama sami pritisak miša o istu detektira kao pokret). Sve u svemu, Deathadder je jedan od najboljih Razerovih proizvoda, baš kao i MX518 Logitechovih. Nema tu greške, što god uzeo.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mish:D
« Odgovori #9 : 20. Ožujak, 2008., 07:18 »
ali ima razlike u ergonomiji, nekima ne pase razer, nekima logitech, cisto stvar oblika ruke, zato kazem nek isproba oba

jeboga, da kažeš za one amigine kockaste miševe da nisu ergonomni, okej, priznajem
al ovo je sve toliko udobno da ekipa sere o tim miševima samo da ispadnu pametni

da, ziher će ti jedan od ta dva miša biti neudoban u ruci
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mish:D
« Odgovori #10 : 20. Ožujak, 2008., 09:47 »
gle, jebote, shvati, ako uzmemo da je netko pun qrac sparao za misa, i prilikom kupnje istog ne zeli uzet nesto sto mu nece pasat, normalno da ide pitat za razliku.

imao sam logitech g9 koji je skuplji od ova oba, pa sam ga ipak prodao za tjedan dana jer mi je sakato lezao u ruci, imao sam i deathadder i opet ga prodao, znas na kojem sam sad? mx510, meni najbolji.


ako kosta hrpu love ne znaci da je stvoreno za svakog.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: mish:D
« Odgovori #11 : 20. Ožujak, 2008., 10:17 »
Ja zadovoljan sa G5 2.0.
Hrapava povrsina(nece se sklizati u ruci pri malo zescim seansama), 2 tipke pod palcem, kao i na MX518.

Samo ono, u trgovinama mu je dosta cudna cijena.
Vidjeh neki dan u HG Spotu u trgovini u Zaprudu da je 360 kn.
Sad na sajtu pogledam, pa vidim da ima cijenu iznad 400+ kn.

Pa ono, cijena bi mozda mogla biti jedina mana.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: mish:D
« Odgovori #12 : 20. Ožujak, 2008., 11:03 »
kad ste primadone
joj, meni mišek ne paše, kaj budem sad, kraj svijeta je

danas sutra ćeš se od žene rastaviti za dva tri tjedna jer ti ne leži dobro na...
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mish:D
« Odgovori #13 : 20. Ožujak, 2008., 11:37 »
eh, pa da, jedna stvar je kad netko iz svog dzepa daje 350+ kn za nesto pa pazi pri odabiru, a druga je stvar kad se vuce mamicu za rukav i trazi 350kn pa se to spiska na brzinu.

Re: mish:D
« Odgovori #14 : 20. Ožujak, 2008., 13:29 »
kad ste primadone
joj, meni mišek ne paše, kaj budem sad, kraj svijeta je

danas sutra ćeš se od žene rastaviti za dva tri tjedna jer ti ne leži dobro na...

prestani bit isusov retaj.
da; isusov retaj.
pitaj isusa šta to znači.
isus.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9