HCL.HR

Monitor

  • 5 Odgovora
  • 2241 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Monitor
« : 28. Prosinac, 2007., 14:51 »
Za oko mi je zapeo ovaj monitor

[LINK]

Zanima me dal tko ima takav monitor, il ak se kuzi sta bi reko za ovaj..
Meni se cini ok, malo sam surfao o njemu, ima NT matricu al mi se cini prema komentarima ostalih da je neki BEST BUY..

LCD, widescreen, ima ga u ve-milu i kosta nesto manje od 2k kuna.. ono idealno..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Monitor
« Odgovori #1 : 28. Prosinac, 2007., 15:08 »
NT matrica- sranje...
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Monitor
« Odgovori #2 : 28. Prosinac, 2007., 15:44 »
20" widescreen = nepotrebno.. rađe kupiš 19" normalan.. ak ćeš ws onda biraš 24" nagore

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Monitor
« Odgovori #3 : 29. Prosinac, 2007., 10:45 »
21" na gore, ne 24". Daj uzmi neki 21" WS barem. Nije puno skuplje.

*

Affirmative

  • Gost
Re: Monitor
« Odgovori #4 : 02. Siječanj, 2008., 17:09 »
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1110065

ja ti imam ovo (samo, malo mi je tu skup, nabavil sam si ga prek m-sana i platil 1700kn)

imam ga nekih 5 mjeseca i zadovoljan sam s njime, super za igre, surfanje i neki "koristan" rad  :mrgreen:
samo ga malo horizontalni kut gledanja jebe:

kad gledam film obišno si fotelju dofuram pred komp, pa mi je monitor na povišenom za razliku od mene i tako se povečava kut. i tada u gornjem djelu monitora tamne boje postaju mutne i ne čiste, a to zna nervirat i odma ti ugođaj nije isti. svijetle boje su ok po cijelom ekranu, ali tamne ga jebu.

e sad, pošto su praktički ista tehnologija, možda bi to i na sm 2032BW bilo tak, al ti ne mogu reć sa sigurnošću... raspitaj se još ;)


ps. dobro razmisli oko odabira widescreena ili običnog. widescreen je po mom mišljenju stvarno nepotreban
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2008., 17:17 Affirmative »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Monitor
« Odgovori #5 : 16. Siječanj, 2008., 19:36 »
ne ako imaš 22 :)

inače imam još jedan samsungov, 19 inč  običan lcd..i iskreno, predobar

syncmaster 913v ako se ne varam, niasm doma
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9