HCL.HR

Monitor crash

  • 5 Odgovora
  • 2313 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Monitor crash
« : 11. Veljača, 2009., 13:53 »
Evo imam Samsung T240 HD i prekjucer gledam film i u jednom trenutku monitor se ugasi.... ja gledam, ne kuzim kaj se dogadja. Ustanem s fotelje i skuzim da je malo toplije u sobi, al ne nesto pretjerano, mozda i je doslo do nekih 30 stupnjeva, al tesko za ocjenit, skuzim ja da je vruce, zgasim grijanje i otvorim prozor, malo se izluftalo i pokusam upalit moniotor i nece. pricekam ja jos minutu i probam opet, i majstor upali i nema nikakvih znakova kvarova.

jel zna netko sto bi moglo biti, jel moguce da se tak monitor moze pregrijat i sta ja znam vec, molim vas za pomoc jel mi je glupo da s monitorom nekaj ne valja, jer imam garanciju pa da ga vratim ili nesto

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Monitor crash
« Odgovori #1 : 14. Veljača, 2009., 23:26 »
kaj niko nis ne zna o tome???????

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Monitor crash
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2009., 20:46 »
brijem da sam skuzio u cem je stvar, klima mi se stol di je monitor pa se isteka kabel za struju, al nisam jos siguran

kak je lijepo pricat sam sa sobom

Re: Monitor crash
« Odgovori #3 : 22. Veljača, 2009., 10:50 »
Klasičan problem starih i istrošenih stolova, predlažem ti da potražiš TVINovu Jasenku, košta 750 kuna, čvrste je građe, od kvalitetnog drveta, dovoljno velika da na nju stanu monitor, kućište, periferija i mini fridž sa tjednim zalihama omiljenog piva ili nekog drugo pića. Od dodatne opreme nudi 3 ladice za stvari razne šarene i jednu skrivenu ladicu za sakrit leš, oružje, ilegalne medikamente i drugo.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Monitor crash
« Odgovori #4 : 22. Veljača, 2009., 19:56 »
Klasičan problem starih i istrošenih stolova, predlažem ti da potražiš TVINovu Jasenku, košta 750 kuna, čvrste je građe, od kvalitetnog drveta, dovoljno velika da na nju stanu monitor, kućište, periferija i mini fridž sa tjednim zalihama omiljenog piva ili nekog drugo pića. Od dodatne opreme nudi 3 ladice za stvari razne šarene i jednu skrivenu ladicu za sakrit leš, oružje, ilegalne medikamente i drugo.

 :ave: :ave: :ave:


di ima za kupit, daj dimenzije

Re: Monitor crash
« Odgovori #5 : 23. Veljača, 2009., 14:35 »
U svakoj bolje opremljenoj prodavaonici namještaja, konkretno probaj potražit u prodavaonici oružja i salonu namještaja "Kumovi i prijatelji".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9