HCL.HR

Monitor novi.

  • 27 Odgovora
  • 8914 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Monitor novi.
« : 13. Svibanj, 2010., 00:20 »
hgspot

koni

Znači, Samsung mi novi treba. Odabrao sam ja već dva, ali da čisto vidim šta/kojeg bi vi uzeli. Cijena može do 2100kn. Zašto HG i Koni, jer ne mogu nigdje drugo uzeti.

 :hug

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #1 : 13. Svibanj, 2010., 00:45 »
Zašto baš Samsung? I ono, što bazično radiš na kompu, igraš, photoshop il što. Nije da puno utječe na odluku al opet, dade se otići u detalje. :]

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #2 : 13. Svibanj, 2010., 00:49 »
Izlaskom novih LG IPS panela je kupovina Samsunga do 2000k kn bacanje love

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #3 : 13. Svibanj, 2010., 18:35 »
Zašto baš Samsung? I ono, što bazično radiš na kompu, igraš, photoshop il što. Nije da puno utječe na odluku al opet, dade se otići u detalje. :]

Samsung i Dell jedino uzimam. :)

PC mi služi za gledanje filmova + studiranje (c++, backtrack, etc), znači ništa posebno. Igre ništa, photoshop ništa. xD

Ovaj, Srđane što se tiče LG IPS ima previše defekata, a i mrzim LG. Nikada mi nije valjao. :/  Treba mi hitno monitor, pa tako da i ne čeka mi se da nešto dobro dođe.. Treba mi samo nešto da drži 4-5godina kao i ovaj Samsung 740BF što imam. :)

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #4 : 13. Svibanj, 2010., 21:05 »
http://accessories.dell.com/sna/products/displays/productdetail.aspx?c=ca&l=en&s=dhs&cs=cadhs1&sku=320-7825

Uzeo nedavno, jako sam sretan, 2400 kn sa PDV-om. (1800 bez).

Po meni jebena investicija, nije omega skupo a monitorom sam punozadovoljan. Doduše mislim da u hgspotu i koni nemaš ali eto, čisto da znaš.
Jedina 'zamjerka' mi je što imam osjećaj da se jebeno brzo i puno zagrijava. Baš bude vruć-vruć na dodir, ali to i stoji pod cons kao. Ovo ostalo-flawless.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2010., 21:40 »
Jebena stvar. Ček, di si ga nabavio? Da ne švrljam netom. :D

Mogu jedino uzet u Slavonskom Brodu ili Osijeku. Sve ostalo mi je previše daleko. :/

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #6 : 15. Svibanj, 2010., 02:46 »
http://www.m-computers.hr/

Tu.

Možda ima negdje u Osijeku.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #7 : 15. Svibanj, 2010., 10:51 »
Koja ponuda i cijena.  :ave: :ave: :ave:

*

AKA 96

  • *
  • 21
  • XFX 5850 Black Edition
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #8 : 15. Svibanj, 2010., 14:50 »
Vidim da misliš baciti 2.000 KN. Ne trabaš ih samo tako baciti. Imaš jedan monitor LED od AOC-a (iskreno AOC ti je najbolji po meni, ja imam Samsung, AOC i LG FLATRON). Evo tu u linksu AOC V22+ Verfino ima ugrađenu kameru, zvučnike i napravljeno da možeš igrati i konzole na njemu. Nije puno 1.615 KN za njega i još k tome je LED. Ima najbolju stvar to je 1000000:1 contrast ratio.

Link: AOC V22+ Verfino
Slažem PC konfiugracije. Kontakt na [email protected]

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #9 : 15. Svibanj, 2010., 15:02 »
LED je zapravo LCD...samo umjesto floroscentnih lampi ima pozadinsko osvjetljenje od hrpe LED-ica. Realno..i nije neki napredak.

Plus, onaj Dell gore ima IPS matricu....pa kad se sve zbroji ispada da je gore spomenuti Dell zapravo bagatela.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Monitor novi.
« Odgovori #10 : 16. Svibanj, 2010., 10:37 »
Dell > Samsung > AOC

Govorim o ova tri koja se tu spominju.
Ako je to onaj Dell koji n00b trenutno ima (a tako izgleda), onda to rula. Samsung rula malo manje, al i dalje rula. A Verfino je okej, al ipak se osjeti razlika.
Ako moš skupit love, uzmi Della, al i sa P2270 (il P2470) ćeš biti zadovoljan vjerojatno.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #11 : 16. Svibanj, 2010., 22:20 »
Ma uzeo bi, nego nemam gdje...  :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #12 : 17. Lipanj, 2010., 15:47 »
Planiram uzet novi monitor, jer mi je ovaj prije par dana, nekako kao pijan se srušio na tipkovnicu  :mrgreen:, valjda nešto popucalo u stalku, i najozbiljnije sam zagrizao za ovaj monitor, ok mi je cijena, izgled odličan, ima mogućnost tv-a, te dali ima nešto dosta bolje od ovog pa mi skrenite pažnju  :ementaler:

http://www.hgspot.hr/52769/monitor-philips-221t1sb

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #13 : 18. Lipanj, 2010., 16:27 »
http://accessories.dell.com/sna/products/displays/productdetail.aspx?c=ca&l=en&s=dhs&cs=cadhs1&sku=320-7825

Uzeo nedavno, jako sam sretan, 2400 kn sa PDV-om. (1800 bez).

Po meni jebena investicija, nije omega skupo a monitorom sam punozadovoljan. Doduše mislim da u hgspotu i koni nemaš ali eto, čisto da znaš.
Jedina 'zamjerka' mi je što imam osjećaj da se jebeno brzo i puno zagrijava. Baš bude vruć-vruć na dodir, ali to i stoji pod cons kao. Ovo ostalo-flawless.

Ima moj rođo DELL već par godina, 20" mislim da je. Super je ova stvar sa okretanjem ekrana(pogotovo za dizajn i web dizajn). I jako mi se slika sviđa, oštra jako i 'uglađena'. Baš je ugodno radit na njemu :D
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Monitor novi.
« Odgovori #14 : 18. Lipanj, 2010., 23:28 »
Dajte ljudi, nisu vam ovo perilice za rublje da ide ako je gorenje radila pedeset godina da ce i sljedeca gorenje koju kupite radit pedeset godina.

Gleda se sto je trenutno najbolji omjer cijene i kvalitete, a ne sto ima pola susjedstva zadnjih 10 godina i onda po tome gledat.

I ja sam imao odlicnog Samsung 971p i prije toga odlicnog samsung CRT-a pa na kraju shvatio da je Samsung u banani po pitanju monitora.

Trenutno su IPS paneli tako odlicne cijene da na uštreb dizajna dobijete odličan prikaz. Šteta je bacit lovu na TN panel, oči odu bezveze

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9